Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Volite za Slovenijo, volite DOM

Volite za Slovenijo, volite DOM

Tebi a se bo na licu SPET pojavila rdeča zvezda. Na obeh. In te bodo desničarji v službi čudno gledali.

Ker se še nisi uspel otresti sistema, ki je bil dve leti nazaj s poslanico sveta Evrope izenačen z nacizmom in fašizmom… Ja, komunizem.
[/quote]

Lojze Mav: Moja domovina

Oče, mati, bratje in sestre,
koče, mesta, trate in steze,
holmi, skale večnega snega:
to je moja domovina!

Zdrava bodi moja lepa domovina,
zdrava bodi moja lepa domovina,
zdrava bodi moja lepa domovina,
moja lepa domovina!

Prva pesem mladih sončnih dni,
varovanka fantove moči,
kres, ki sega meni do neba:
to je moja domovina!

Zemlja rodna moja je tako,
da, če treba, bil se bom za njo.
Zadnja kaplja mojega srca:
to je moja domovina!

Ps: Vem, da nam bo uspelo in se bomo končno rešili globoke države oz. Murglske mafije, ki si želi popolnega potopa Slovenije in popolnega zatona nacionalizma s svojimi skrajno levičarskimi idejami in zakoni. Naj žive vsi Slovenci in Slovenke!

Ja, neverjetno res. Pravi in čistokrvni Slovencelj:)))

Volila bom DOM. V Sloveniji nočem niti od daleč gledati raznih Pakistancev, Alžircev, Nigerijcev, Gambijcev, Palestincev, Tunizijcev…….

Tudi jaz bom volil DOM, dovolj mi ke starih obrazov, ki ne naredijo nič, rabimo novo stranko z vizijo, kar DOM zagotovo je (preberite program). Tudi jaz imam dovolj vseh tujcev, ki živijo na naših plečih, dovolj imam ciganov (sem z dolenjskega konca in vam iz prve roke lahko povem, kako je s tem problemom).

Tudi jaz bom volil DOM, dovolj mi ke starih obrazov, ki ne naredijo nič, rabimo novo stranko z vizijo, kar DOM zagotovo je (preberite program). Tudi jaz imam dovolj vseh tujcev, ki živijo na naših plečih, dovolj imam ciganov (sem z dolenjskega konca in vam iz prve roke lahko povem, kako je s tem problemom).
[/quote]

Želim ti veliko sreče in naj se ti uresničijo vse skrite želj., Veš, kaj si pa jaz želim? Kakšen DOM?
En velik cunami, di bi odplaknil vso vlado-leve in desne in da nam začnejo vladati Slovenci.


Una ?Petrolejka Ščinkovec Lišaj? in Prćić nista vredna krogca ali križca na volitvah!

Raje se lulek pišem kot pa da faše volim.

Niti v najgrših sanjah NE.

Mogoče edini, ki jim rata celo nižje.

Mogoče edini, ki jim rata celo nižje.
[/quote]

Mislim, da bodo imeli veliko podpore, polovica sodelavcev je rekla, da bo volila za njih, sem bil na njihovem zboru in je bila polna dvorana.

Bio je kar klavec Maček, ki jih ims takole nastreljenih še veliko na levi in desni.
Stari Brščić je moral in še dobro so mu plačali, da je vzredil gnilo kukavičje jajce.
Saj ni edini, za lažno identiteto pa prav prišel.
Maček je imel ogromen k.urac, za pankrte se pa ne govori.
Hecno je, da imajo vsi pokvečene face, kot on, se je ne da skriti.

Želim ti veliko sreče in naj se ti uresničijo vse skrite želj., Veš, kaj si pa jaz želim? Kakšen DOM?
En velik cunami, di bi odplaknil vso vlado-leve in desne in da nam začnejo vladati Slovenci.
[/quote]

Bravo. Smo tudi ostali že spregledali.

Jaz bom kr levičarje volu

Volite Violeto Tomić! Tako rada ima Venezuelo. Jaz pa še bolj. Resno.
Ker hočem Venezuelo, se mi je vsadila v srce. Ni govora, da bom volil koga drugega. Volil bom Venezuelo – Violeto Tomić.

Lojze Mav: Moja domovina

Oče, mati, bratje in sestre,
koče, mesta, trate in steze,
holmi, skale večnega snega:
to je moja domovina!

Zdrava bodi moja lepa domovina,
zdrava bodi moja lepa domovina,
zdrava bodi moja lepa domovina,
moja lepa domovina!

Prva pesem mladih sončnih dni,
varovanka fantove moči,
kres, ki sega meni do neba:
to je moja domovina!

Zemlja rodna moja je tako,
da, če treba, bil se bom za njo.
Zadnja kaplja mojega srca:
to je moja domovina!

Ps: Vem, da nam bo uspelo in se bomo končno rešili globoke države oz. Murglske mafije, ki si želi popolnega potopa Slovenije in popolnega zatona nacionalizma s svojimi skrajno levičarskimi idejami in zakoni. Naj žive vsi Slovenci in Slovenke!
[/quote]
Čestitam!
******** + *******

New Report

Close