Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Volk je volk je nadaljevanka

Volk je volk je nadaljevanka

    Menda se v zadnjem delu otroka vrneta domov. Torej je lagala Holly.

Odgovor na objavo uporabnika
Gledam, 15.10.2021 ob 18:01

Tamala oz. Holly ne laže. Čisto na začetku prvega dela je pokazalo insert, kjer jo očim pretepa. Bo pa glede na 8 delov še marsikaj zapletenega in s tem ugibanja.

 

@ Gledam

O kateri seriji pišeš?  V tej seriji  namreč tega inserta kjer naj bi očim pretepal tamalo, ni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tvslo1, 25.10.2021 ob 17:04
    Menda se v zadnjem delu otroka vrneta domov. Torej je lagala Holly.

 

Ja otroka se vrneta domov. Vprašanje je, če je Simon še doma…..

 

Odgovor na objavo uporabnika
dobra nadaljevanka, 27.10.2021 ob 11:53

 

Ja otroka se vrneta domov. Vprašanje je, če je Simon še doma…..

 

Simon je doma, ker piše, da bi mama rada vzpostavila harmoničen odnos med vsemi, pa ga ne more, ker se je Simonu zamerila Holly

Ne vem, meni se že ves čas zdi, da se je tamala zlagala, ker je želela mamo zase in bila ljubosumna na očima.  Tisti kader, ko je ponoči gledala starša v spalnici, ni bil posnet brez veze.

potem so bili še drugi znaki – njene laži bratcu, izmišljena zgodba o smrti očeta ki naj bi naredil samomor, njeno spletkarjenje…

Tudi to je res, da v današnjih časih otroci še kako dobro vedo, kako prikazati zlorabo – v šoli jih podpihujejo, polno je raznih “nasvetov” o prijavah zlorab, otroci se med seboj konkretno “izobražujejo” kako pritisniti na starše, ki jih “ne ubogajo”….

Ko ti 12 let star otrok zabrusi, da te bo prijavil, češ da ga zlorabljaš zato, ker mu rečeš, naj naredi domačo nalogo….

Odgovor na objavo uporabnika
Tvslo1, 27.10.2021 ob 12:15

Simon je doma, ker piše, da bi mama rada vzpostavila harmoničen odnos med vsemi, pa ga ne more, ker se je Simonu zamerila Holly

Drži, vsi so  doma. Ni pa to zadnje dejanje zadnjega dela.

Odgovor na objavo uporabnika
tenzija, 27.10.2021 ob 12:27

Drži, vsi so  doma. Ni pa to zadnje dejanje zadnjega dela.

Kaj pa je? Me zanima, kako se konča.

Odgovor na objavo uporabnika
Tvslo1, 27.10.2021 ob 12:33

Kaj pa je? Me zanima, kako se konča.

Point je, da je hči lagala, ko je v šolskem spisu opisala pretepanje očima.

No, lagala je delno.

Očim ni pretepal nje, ampak njeno mamo.

O hudo. Tega pa nisem pričakovala….

Odgovor na objavo uporabnika
ena firbčna, 27.10.2021 ob 14:01

O hudo. Tega pa nisem pričakovala….

Jaz sem na to sumila že od začetka.

Mi lahko kdo na kratko pove, kaj se je dogajalo v včerajšnjem delu?

Gledala sem samo do tam, ko je Holly povabila dve prijateljici “domov”, pa jo je ena ličila.

Možnosti za ogled nazaj nimam. 100 x hvala!

Odgovor na objavo uporabnika
prosim povejte, 03.11.2021 ob 09:52

Mi lahko kdo na kratko pove, kaj se je dogajalo v včerajšnjem delu?

Gledala sem samo do tam, ko je Holly povabila dve prijateljici “domov”, pa jo je ena ličila.

Možnosti za ogled nazaj nimam. 100 x hvala!

Pojdi na RTV SLO, na vrhu klikni na Televizija, nato Na zahtevo, potem na Zvrsti, izbereš Filmi in serije in greš na včerajšnji del.

Subtilni znaki nasilja moža nad ženo so se pokazali že zelo kmalu,tudi nasilje v smislu vlečenja za lase. Meni Dea ves čas deluje tako kot da jo je sram,ni v stiku s svojimi čustvi. Veliko kadi,je zaskrbljena,Holly jo v enem delu celo proti,naj jo h otrokoma in pusti moža.

Sedaj v šestem delu je prikazano fizično nasilje nad njo,strah jo je,neodločna je,pokorna možu. On ji pa rože nosi in se ji opravičuje. Zelo velik nadzor ima nad njo.

V bistvu je Simon psihopat. Socialni delavec je pravilno ugotovil,da je mama žrtev nasilja.

Danes je bil kar napet del. Komaj čakam še preostala dva. Sem skoraj prepričana, da bodo pomagali Dei, da se reši Simona in z otrokoma svobodno zaživi.

Kaj menite?

Bomo videli.

 

Je pa nadaljevanka dobra, ves čas drži gledalca v napetosti.

Nekateri komentatorji na IMDB so sicer pisali, da bi bilo nekih 5 delov dovolj, ampak jaz nisem tega mnenja.  Ravno v tem je fora, da je malo razvlečeno.   Režiser lepo stopnjuje napetost in tudi odkriva zgodbo lepo počasi, brez nekih hitrih preskokov.  Upam, da  zaključek zgodbe ne bo privlečen za lase –  s tem bi uničili pričakovanje, razmišljanje, predvidevanje gledalcev.

 

Odlična zadeva, zaenkrat.

 

Meni je bil včerajšnji del pa čisto brezvezen. Kar naenkrat jo je začel tip pretepat? In socialni delavec je seveda začel ravno to sumiti? Brez veze…..

Odgovor na objavo uporabnika
Evo povem, 20.10.2021 ob 16:24

Sem brala na netu tuje komentarje o tej nadaljevanki. Pravijo da je razvlecena in predvidljiva.

Tako da sklepam da mala laze. Avtorica zgoraj je pa zelo naivna, ces da otroci ne lazejo

 

Mala ne laže. Očim je psiho, mati pa odvisnica od odnosov. Socialni delavec je malce slabo ocenil, a je kasneje ugotovil, da mala ščiti mamo.

No zdaj je mama priznala, da ne more pustiti psihota, čeprav jo je porinil v kuhinjsko polico, jemlje protibolečinske tablete….skratka ja, bolna zveza in Holly še kako trpi. Drugo: ona ni videla, da njen foter seksa z mamo ,. ampak očim. Že starše je težko gledat, kaj šele mamo…. Ta mali pa je še premajhen. Ona je totalno zmedena, ker se je že z očetom začelo, da se ni preveč potegnil zanjo….Kdor te stvari ni doživel na svoji koži , se mu niti sanja ne,kako hudo je za tako mlado dušo vse to.

Ze starse je tezko gledat ko seksajo, kaj sele mamo. LOL

Izjava v stilu Sebastjana Cimerotica.

Kako mala ne laze????? Seveda laze.

Simon ni tepel ne nje, ne brata. Kaj je to drugega kot laz?

 

Seveda se je Holly zlagala, halo….ste že čisto brez pameti al kako?

To je isto kot bi tvoj sine obtožil da ga je pretepel sošolec Jure, čeprav ga je v resnici Marko. Je to laž ali ni?

Zelo zanimiva nadaljevanka. Ali kdo ve, kje bi lahko dobil vse dela od začetka, ker bi še 1x pogledal. Prvega dela sploh ne najdem.

Odgovor na objavo uporabnika
ni mi več všeč, 10.11.2021 ob 09:43

Meni je bil včerajšnji del pa čisto brezvezen. Kar naenkrat jo je začel tip pretepat? In socialni delavec je seveda začel ravno to sumiti? Brez veze…..

 

Včeraj se je šele pričelo res razpletat. Očitno je, da je tepel mamo. Punca ni vedela, kako in kaj in je rekle, da tepe njo in brata. Vedela je, da mama tega sama ne bi prijavila, saj se je moža preveč bala.V tem primeru (pretepanje otrok) socialna služba hitreje in bolj reagira.  Dobra nadaljevanka. Malo težka, na momente že kar moreča.

 

Očitno bo konec tak, da je bo Dea spregledala, da je Simon nasilnež, ona pa odvisna od odnosa in da Holly trpi ob tem. Mislim, da se bo le odločila in pustila Simona.

Mnenja?

Kako se vam je zdel včerajšnji konec?

Meni prav klišejski in brezvezen.

Odgovor na objavo uporabnika
ah ja, 24.11.2021 ob 08:56

Kako se vam je zdel včerajšnji konec?

Meni prav klišejski in brezvezen.

Kakšen bi ti bil pa boljši?

New Report

Close