Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vožnja za ritjo

Vožnja za ritjo

Zaritniki na avtocesti so zivljenjsko nevarni zaradi velikih hitrosti. Ce te oplazi od zadaj pri 100+, tezko ali pa sploh ne mores obdrzati avta v liniji. Nazadnje so v megli rezbili koliko ze avtov na primorski avtocesti, pa se jih ne prime cisto nic.

V dolocenih situacijah pa so nevarni tudi v naselju. Ze veckrat zaradi zaritnika nisem mogla ustaviti pred prehodom za pesce. Sama sreca, da so ljudje pocakali na plocniku. Kaj pa, ce bi stopil na cesto?


Zakaj me moti? Ker ogroza moje zivljenje! Zato! Res ne vem a ste res tako retardirani ali se samo delate?!

Ne vozim za zadkom vozil nalimano, nikoli.

Me pa moti, ko naprimer na avtocesti naletim na prehtevalnem pasu na zajebantskega voznika, za katerega se vidi, da ne prehiteva, amapak “vozi” po prehitevalnem pasu naprimer 110 na uro -prehiti enega, drugega, pet. Meni se naprimer malo mudi in mi vljudno dam smernik, da ga želim prehiteti. pa zagotovo to vidi, če gleda v vzratno ali zunanje svoje ogledalo. A ta ego razume signal narobe ( ker Sedaj pa pozor: da nogo z gasa za še 10 km/h in zajebava, načrtno gleda v vzratno ogledalo se ne umakne, češ vozil boš tako hitro, kot ti bom jaz določil hitrost po prehitevalnem. Taki so zame budale, resno.

Seveda ne žmigam in ne hupam. Ko je možnost, ga obvozim po desni.

New Report

Close