Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vpizdnice, generacija kameljega prsta

Vpizdnice, generacija kameljega prsta

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 28.04.2024 ob 19:22

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 28.04.2024 ob 19:16

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 28.04.2024 ob 19:13

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 28.04.2024 ob 19:11

Odgovor na objavo uporabnika
Tike tačke, 28.04.2024 ob 16:10

@Alaria

Spoštuj bonton in pravila foruma in ne podtikaj meni drugih nikov. Prehitro se počutiš ogrožena.

Samo prijazno sem te opomnila, da so tvoja čreva moteča, nanaša se pa na skrolanje, saj ne prideš do konca, ne na vsebino. Tako citira edino še Kokoši. Nikol konca črev.

SI se nisi prisel gor….alaria je kura hehe…..kokos znova jezdi….nov dan nov nik hehe….tega debila  prepoznas z marsa

A misliš, mrbet pa res. Nekm velik trobi..

JE ….poglej dokaz…ogromno sem.poslusal lennya krawitz pa nikoli nisem opazil anakonde v njegovih hlacah ker me zanima njegova glasba…..alaria prvo omeni anakondo…jebe se njemu za glasbo….in kura je el pederisimo torej hehe….jebala ga anakonda

Ma vse je možno. Držo že ma kurjo. Nekm se more infiltrirat..

Od kravitza je pa ta zakon ..https://youtu.be/EvuL5jyCHOw?si=inJaQ4wlIeyhD5aL..

Drugo pa bolj tk tk🤣

Tudi zate – prvič in zadnjič, ker prcaš po meni – zadnje opozorilo: Mene pusti na MON pri miru.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 28.04.2024 ob 19:26

In ko ko ko veritas hehe……jebala te glupa alaria de kokos v glavo

Iztiri jo pa čist tk k ono atikin..

MR cab driver je zame en boljsih komadov…..poslusas ti tud recimo fury in the slautgher house, hennry rollins band, rammstein, sabaton….zadnjic si objavila en hud komad pa sem pozabil od koga…

 

Pustite, da punce tole nosijo, bodo vsaj Roman, Božo in ostali videli picchkho vsaj v obrisih..

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 28.04.2024 ob 19:31

MR cab driver je zame en boljsih komadov…..poslusas ti tud recimo fury in the slautgher house, hennry rollins band, rammstein, sabaton….zadnjic si objavila en hud komad pa sem pozabil od koga…

 

Ta mr.cab driver je fajn ja. Rammsteine itaq, sabaton poznam, fury nekaj komadov.. js vse poslušam😀 tole poslušaj ..https://youtu.be/bIhx5qFGHb8?si=J8tZiF2QRH-cwfGP..

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 28.04.2024 ob 19:44

Ta mr.cab driver je fajn ja. Rammsteine itaq, sabaton poznam, fury nekaj komadov.. js vse poslušam😀 tole poslušaj ..https://youtu.be/bIhx5qFGHb8?si=J8tZiF2QRH-cwfGP..

DOber komad, taka glasba vedno predrami cute, prvic sem to poslusal….po videzu spominja na pevko od die antwoord…kaj pa gin wigmore si ze poslusala?    Hey ho   najdi….ce se ti da

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 28.04.2024 ob 19:29

Iztiri jo pa čist tk k ono atikin..

To je Atikin, točno tako! Una se tudi z vsemi zapenja:

Atikin

Alaria

Pupa glupa

pa še kaj bi se našlo.

Pa tako sem bila prijazna, pa kaj ni res, moteče je za vse to cevasto *citiranje 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Tike tačke, 28.04.2024 ob 20:01

Pa tako sem bila prijazna, pa kaj ni res, moteče je za vse to cevasto *citiranje 🙂

Jap, samo nimaš nadzora nad tem, ti normalno klikneš gumb citiraj, potem pa enkrat sploh ne citira, drugič citira samo zadnji del, tretjič citira celo klobaso. Samo ta Alaria itak ne ve, kaj si sploh hotela povedat, samo krega se. Je pa to, če ti citira celo klobaso nadležno predvsem na telefonu. Preden uno vse scrollaš dol, te mine.

Cf se tole…poslusas Oddko…kitty girl, disobey….ali die krupps…ce najdes se kaj prilepi

Hahaha ja sem na telefonu Hujš kot najstniki. Zadnjič sem bila na kavici v enem zdravilišču in tam so večinoma babice in dedki in so sedeli na terasi in vsi na mobijih. Pa to možje  in žene hahaha….

Odgovor na objavo uporabnika
bah no, 28.04.2024 ob 19:57

To je Atikin, točno tako! Una se tudi z vsemi zapenja:

Atikin

Alaria

Pupa glupa

pa še kaj bi se našlo.

Še ne boš nehala nadlegovati pod večimni vzdevki in srat po temi:

https://safe.si/nasveti/spletno-in-mobilno-trpincenje/spletno-nasilje

 

V zmoti si,  ne lepi meni vzdevkov, pod katerimni ne pišem in nisem nikoli pisala. dajte nehat  združba pod anonimnimi in znanimi vzdevki se izživljat nad vzdevki, ki niso anonimni in jih sledite po MON. Dovolj , nehajte napadat, in srat po temi.

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 28.04.2024 ob 20:09

Cf se tole…poslusas Oddko…kitty girl, disobey….ali die krupps…ce najdes se kaj prilepi

Hey ho sm zdle poslušala. Hud vokal ma.. kitty girl meow meow meow🤣 poznam.. meg je zdj spremenila videz, prej je bla zlo simpatična rjavolasa dougolaska. Zdj se pa izraža kot se.. no bom še poslušala kaj. Zdle grem pa pravljico s tamalo brat.. 👍✨

Si si že kupil vpizdnice Julek? To je ravno zate.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 28.04.2024 ob 20:10

Še ne boš nehala nadlegovati pod večimni vzdevki in srat po temi:

https://safe.si/nasveti/spletno-in-mobilno-trpincenje/spletno-nasilje

 

V zmoti si,  ne lepi meni vzdevkov, pod katerimni ne pišem in nisem nikoli pisala. dajte nehat  združba pod anonimnimi in znanimi vzdevki se izživljat nad vzdevki, ki niso anonimni in jih sledite po MON. Dovolj , nehajte napadat, in srat po temi.

 

 

 

 

 

Mijav mijav mijav…. Si težakinja, da se te bog usmili. Forum ni namenjen tvojim frustracijam.

Jah no, če pa nisi ona, sta pa vidve duši dvojčici. Oziroma ve tri.

Težke do amena, kot una Zartra, s katero se je ena od vas kregala non stop.

Odgovor na objavo uporabnika
Julek cezarjev povej, 28.04.2024 ob 20:20

Si si že kupil vpizdnice Julek? To je ravno zate.

NIsem, jaz sem se na star ojgen….menda pa teb ful pasejo….tak se govori nakoli…vedel pa ne bi, ker nocem videt tebe v vpizdnicah….bom oslepel hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4369, 28.04.2024 ob 20:27

Mijav mijav mijav…. Si težakinja, da se te bog usmili. Forum ni namenjen tvojim frustracijam.

No, no, no – še ne moreš prebolet današnjega razkrivanja združbe skupkov na MON??

Še manj pa tvojemu zasledovanju  po  javnem forumu in nadlegovanju  neanonimnih nickov.  Preboli in prenehaj  s svojim spletnim nasiljem, spokaj z mene dol. Najdi si drug hobi. Dovolj je tudi tebe, tokrat pod ponovnim anonimnim trolarskim vzdevkom.  Taka dejanja so tipična za   spletne nasilneže.

Spletno nasilno bitje – dovolj je  tudi tvojega najedanja in spletnega nasilništva na MON. Ohladi se in prenehaj potencirati.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 28.04.2024 ob 22:20

Spletno nasilno bitje – dovolj je  tudi tvojega najedanja in spletnega nasilništva na MON. Ohladi se in prenehaj potencirati.

za  bah no,  njeno skucano 28.04.2024 ob 20:30

Pri živalih je jasno kdaj se samice gonijo, ker nimajo oblek. Ko je češplja pordela, kliče samce na paritev. Pri samicah neandrtalca je češplja pokrita in zadimljena z umetnimi vonjavami tako, da gonitev ni vidna. Vpizdnicam bi lahko rekli tudi gonilke, ker izpostavijo češpljo v času gonitve.

@Alaria

Pogledala sem link. Ne vem, kaj je razlika med pajkicami na tvojem linku in Swy pajkicami. Pa ne da je kaj narobe sploh. Pač modernejši kroj pajkic z višjim pasom.

a jebat ga to ste hoteli to ste dobili.. nekateri drkajo na ogromne joške drugi na ogromne riti tretji pa na mednožje in hodečo maternico odvisno v kateri fazi objetiziranja žensk so.. vidt žensko kot celostno osebo je itak misija nemogoče. vse smo v istem košu čeprav smo take in drugačne na svetu, tko da ja tud jaz sem sedajle v vpizdnicah čeprav sem v pudrasto roza malo večji pižami z dvema medvedkoma na zgornjem delu haha.. pajkic pa v lajfu nisem dala nase niti ne bom. Ampak hej-ker sem ženska sem avtomatično v vpizdnicah kajne.. 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 29.04.2024 ob 09:18

a jebat ga to ste hoteli to ste dobili.. nekateri drkajo na ogromne joške drugi na ogromne riti tretji pa na mednožje in hodečo maternico odvisno v kateri fazi objetiziranja žensk so.. vidt žensko kot celostno osebo je itak misija nemogoče. vse smo v istem košu čeprav smo take in drugačne na svetu, tko da ja tud jaz sem sedajle v vpizdnicah čeprav sem v pudrasto roza malo večji pižami z dvema medvedkoma na zgornjem delu haha.. pajkic pa v lajfu nisem dala nase niti ne bom. Ampak hej-ker sem ženska sem avtomatično v vpizdnicah kajne.. 😁

Daj stara baba ne serji. Tvoj čas je davno mimo, da bi se lahko še ponujala.

uff nekoga je pa stara baba v pižami zabolela haha.. a jebi ga mene v vpizdnicah ne boš videl pa če še tako drkaš na to podobo 🤷‍♀️

New Report

Close