Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vprašanje:

Vprašanje:

A če si službi še po normalnih 8-ih urah..par urc….in potem na zahtevo delodajalca na pijanki še par urc……a gre to vse v ure dela?
Al ti ure pijanke odštejejo oz. ne priznajo?Pa čeprav sam nisi imel bit želje tam?
???????
Thx!

Ojla, prjatučk, te ure bi se ti MORALE šteti dvojno, pa četudi bi se pijanke sam udeležil. Tako!

Lepo jutro, sprevržko!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

nema što nema :))))))))))))))

da ne bi ti SP hotel da ti plačajo še ure, ko visiš pozno v noč tuki gor?

Ojej 🙂 svašta :)))))

aja, dobro jutro SP :)))

hahahahah sej .. nekej časa se mu štejejo dvojno… dokler ne začne boleti glava :))))))))))))

dobro jutro Mariči :)))

Boh ga vedi……???

Itak pa a se nisi še nauču,da ti bodo kvečjem kako uro odbil…heheh ne pa dodal…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne vem,ne vem…če nočeš takih “pijank”,ti na obrazu piše,da nau neč.
Pa lep dan in
nobene pijanke danes. ooooooooooo,kako boš šele
v decembru “trpel”…!

Jani skuštran,dobro jutro
in dober ves dan…!

Jani !!!

Niobčiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Muuuuuuuucaaaaaaaaaaa, a
sta vidve že pr’ kofetu ….. cmoooooooookkkkkkaa!
Pa objemčka obema !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

o trpljenje lepo :)))))))))))

noba, jutro lepo!!!

heheheh ma ki me vidiš zdej, da veš, da sem skuštran :))))

jutro skuštrano in lepo ter tak tud dan tebi 🙂

nioba!!!!

Aham..hehe cmočke obema,ma kaj obema vsem..ja jest sem skor že pr zocu…heeheh:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A veš Jani, tisti aldje, ki imajo velik las (tu notr jest nisem všteta, so mi jih hudiči ukradli in jo pobekali ž njimi….), tisti ja… so zjutraj ziher skuštrani tako, da spravjo krik strahu iz sebe, ko uzrejo svoj trolčkasti obraz v ogledali. In najbrž je videnje sebe že tudi predstava o drugih, b’l kosmatih aldjeh!

He, he, he, he, folk kosmati in skuštrani!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Skuštran,skuštran,koštrunček. Skuštrani vsi,k gremo za modo,a ne,
skuštran celi svet.
Eh,zdi se mi,da ……lep dan!

Jest nisem skuštrama, bela cesta, mam tri lase na eni strani, pol na drugi pa dva in pol, sm si nardila res ta pravo prečko, ku uni palček Smuk, ki im sedem las! Taku. Amen! Aja, še tu: jest riiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssss nisem skuštrana! Po vsej fiziki, ki obstaja o gostoti, to pr men na mure bet!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

prou fajn je b’t skuštran :)))))))) še boljš pa.. kakšno skuštrat hehehehe

ja.. tud men se zdei… da bo kljub vsemu danes… lep dan :))))

hehehehe koštrunček je tko al tko skos skuštran :)))))))))9

hahahaha tale riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssss :))))))))))))

dober je :)))))))))

Viš tole se mi pa zdi pametna izjava za petek zjutri :)))

Ja , mislim da ti morajo dokazat kako so te s silo vlekli na pijanko. Šele potli to priznajo , dvojno:))))))))))))))))))

hja ku maš vedno lepo frizuro….
a veš kako se reče frizuri , ki jo imajo neke stroge dame tko visok počesanm ? Na juriš :))))))))))

Hvala Dohtarca za lepe želje!
Dvojna je res bila!
Cesta…ko sem kolovratil proti domu ob enih ponoči,bemti!
😉

ce je spodoben delodajalec, ti naslednji dan po pijanki ni potrebno vzet dopusta, ampak te delodajalec casti s prostim dnevom za kuhanje juhe ljubemu ti mackonu 🙂

knedl, knedl +1

Čbeeeelcaaaa!!!!!
To! Ta tvoj knedl,knedl je nekaj posebnega!! Ne odnesi ga zopet nekam daaaleč iz gmajnice…..

Knedl !

he , aha !!!!

New Report

Close