Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu vprašanje

vprašanje

bacek prav imaš. nadaljuj no kren tudi jas sem že močno zrajcana

hihi, vam je začel strič peruti a? Še vedno ste…zeeeeeeeeeeeh, eh ni vredno omembe:).

aaaaaaaa, tooo, kako je pasalo:)

Aha, to je ta eva1. Same hude eve. Kaj, ko je pa adam zaendrek.

Kako je blo hot! Take nadaljevanke pa še ne. Čist do konca ste me zrajcal. Upam, da bo še v ponedeljek tako. Lep pozdrav vsem!

japaja..vsak dan pa ne more bit tko;)

pa kje ste se najdli, taki nori osebki? Pa vsi poročeni pa otroke, povem vam, če bi jaz mogla imet take starce kot ste vi jo pobrišem na konc sveta, tolk bi me blo sram. Pokažte, če upate tole klobasanje svojim partnerjem al pa otrokom. Tuki ste pa mrzli a?:). In, če tale vaša pisarija res koga rajca potem ima res zmedo “gor na podstrešju”. O vaši smo se takorekoč že zdavnaj prepričali, tako, da dajte se spravt nekam drugam ali pa ustanovite privat forum in se mazite tam podolgem in počez. Moj skromen predlog, katerega pa vaša umska malenkost verjetno ne bo mogla dojeti.

Samo še en problem je! Naša umska malenkost tvojega “skromnega” predloga ne more dojeti ravno zaradi tega kar trdiš da je! Je “preveč” skromen 🙂

Primerjaj to s tvojim vsakdanom. Pogledaš dedcu v hlače in notri zagledaš preveliko skromnost. To se mi zdi je tudi tvoj osnovni problem! 🙂

Eva1..za taksne kot si ti …je tipka “ignore” najslajsa..uzivaj mala!

heh, kren, če si opazil, na forumu res nič ne sprašujem,sploh pa ne takih bedarij. Še enkrat, nekateri imamo še kaj drugega v glavi… In še nekaj, če bi videl moškost mojega možakarja bi se od sramu verjetno polulal v hlačice. Tako, da ne skrbi, zlo dobro je obdarjen. Na koncu koncev pa se mi ne da več ubadati z vami, vas bo že burja pometla daleč stran al pa spet Primož:)).

Wow, 24cm! Kapo dam dol! 🙂 Ampak čist na tihem med nama pa le priznaj, da ti manjka dedec ;-), nemislim centimetri ampak DEDEC!

*****, ups…bonton….krščen matiček – enga folka pa res ne razumem. Zakaj se tako mučijo, pa matrajo – berejo tale forum, (obenem imajo pa najbrž eno roko med nogami, da poskrbijo za svojo potrebo), če so jim pa vsi, ki karkoli napišejo bedni, bolni, ali pa še kaj hujšega kot to??? Resno, zakaj se tako matrate, pa nas berete????

Ampak očitno so tebi teme na tem forumu neverjetno zanimive, saj se kar naprej vračaš sem!
Predvidevam, da nisi pobruhana ob branju tega, pač pa se sliniš in uživaš, sicer bi že davno prej odšla in nas pustila pri miru. Pa lep nov teden ti želim medtem ko boš spet “bruharije” prebirala in se s tem oslajala…

ma se je prav lepo že na vse zgodaj nasmejat, sicer se pa jaz večji del življenja smejem:)
pa še prav imaš

Nekdo, ki ima okoli sebe “vse” pošlihtano, ki je srečen ..nasmejan..zadovoljen,pozitiven… skratka ki zna uzivati in zivet v tem svetu..nikoli ne bo pisal tako kot naša draga mala Eva1.Tak človek se bo ob naših besedah tu le nasmejal in si rekel:..”Mater ti ga pa užigajo…!” In bo vedel,da nam je to le en nasmeh-igra-pravokacija-zezanje… za lepsi dan..še lepši;)…
Človek kot je Eva1, pa vse to jemlje preresno..ker ne zna..ali noce..ali nima pojma…enostavno takšna je in meni se prej smili, kot pa da bi ji zamerila ves tisti gnev, ki ga tukaj izliva….prav rada bi jo srecala u real…

še zadnjič Sarica, hehe, nič ne bo s srečanjem, s takimi odbitki se pa jaz ne družim. Mi tudi ni treba, imam dovolj pametnih ljudi okrog sebe. In ne nazadnje, nočem ti povzročati kompleksov. Vi se le zezajten naprej na svoj kao duhovit način, opažam, da vam zadnje čase zmanjkuje volje, verjetno so vaše zaloge traparij pošle:)). Da bi se slinila ob vašem pisanju??? hehe, takšnega udarca mimo pa še ne, kvečjemu minilo bi me lahko vse skupaj, ker ste tako bedni. Vseeno, če ne pišete več, ne da se mi več ukvarjat z vami. Humoristi ste pa itak sami sebi. brezvezniki in še vedno drži, da jaz takih starcev niti slučajno ne bi hotela imet. Pa lep pozdrav:).

Eva1, se razume…itak tudi ni moja zelja..piti kavo z nekom, ki ima tako ozek pogled na zivljenje, ki nima pojma o pojmu in se tu zeli delat nekaj kar ni…želim ti..da najdes kar isces..zelim ti vse lepo..in zelim ti..da nekega dne gre iz tebe ves ta gnev, ki ga tu trosis na tem forumu…skratka..draga Eva1..uzivaj v pravem pomenu besede!
Kar se nasega javljanja tu gor tice..ne skrbi za nas..nam je jasno… da je čas ko se zezamo in čas ko je treba pa delat tudi kaj drugega…in kaj pa ves..mogoce pa se zezamo se kje drugje…;)

Eh, saj se je skoraj izguba časa javljati na takole pisarijo kot je tvoja, eva1. Tako lep nick imaš (saj veš, da je Eva prva, ki je seksala, ne?;)), pa take hude stresaš. Nam je to, kar si pišemo, pač zabavno, če nismo zadovoljili tvojih meril ali smo ti prestari, imaš na voljo še ohoho forumov. Malo tolerance ti ne bo škodovalo, pa malo bolj veselo poglej na svet. Odkar seksam, trdim, da če bi bil vsak dobro popedenan na tem področju, bi bilo precej manj neumnosti na svetu. Mislim, komu bi se dal it vojno, če se lahko z ljubico na toplem stiska…
Imej se lepo !

Pika..pa ves, da res drzi..da clovek ki je zadovoljen na seksualnem podrocju..kar cveti..je vs u luftu..hormoni delajo..norijo…in poleg tega mu gre pol se vse ostalo kot po maslu…aha..to je to;)

pika si okej dons;)…si že al še nisi;)

Sara*, po mojem bi se midve kot prijateljice zelo dobro ujele, pa še narežali bi se do, ma ne vem do kje,,,
Ja, saj jaz sem OK, petek je bil res nor (ko je Kir, al kateri že pisal o divjem seksu, sem se spomnila na ta večer, me je gledal, kako si probavam na hitro slečt perilo in je rekel potem: Žal mi je, ampak jaz te ne morem več sam gledat in sva začela kar grabit drug po drugem…)
V soboto in nedeljo smo nadoknadili tudi skupen družinski čas, najin sicer ni izostal, ampak sva čutila, da to še ni to. Pa sva si vzela dopust (jaz sem se še malo zgovorila v službi na zdravstvene probleme:)), odpeljal je otroke vsakega na svoj konec, jaz sem ta čas “posvečkala” kopalnico, natočila vodo in mehurčke, po celem nadstropju dala rolete dol in… sva uživala. bilo je nežno, in grobo, romantično in strastno, vse. Ko sva šla na kosilo, sem bila še kar malo zgubljena od vsega lepega… Ne bi verjela, da bova še isti dan imela kake potrebe, pa sva vseeno še zvečer, mora res bit nekaj v zraku.
Danes pa čakam mens. in bo tri dni bolj bogo (imam boleče, kot da plačujem za vse razuzdanosti, ki jih počnem cel mesec:)), pol bo pa spet super.

pika..nekaj dni nazaj sm ze backi rekla..da bi ble ti..ona in zarja dobra kombinacija prijateljstva kot une mrhe u “seks v mestu”..tko neobvezno..igranje..in cedalje bolj cutim da bi se me res znale totalno odklopt..smejat..zezat..noret..če to zmano tukaj..bi blo u real se lepše..na zacetku mal nerodno..pol pa ker znamo..uzivat..bi blo pa samo se zajebancija…

enkrat ..ko bo taprav cas…se zmenmo za kufe..in da vidmo kaksne mrhe smo..;)

Takim cartanjem kot sta ga imela vidva..lumpa..;)jaz pravim iskre za lepsi vsak dan..in kdor se v zakonu zaveda koliko to pomeni..da je to gonilna sila vsega..potem skrbi da take iskre ne zamrejo nikoli.se za to trudita oba….kajti če..to izgine…potem zakon postane monoton..izgubljen…

Kar se mene tiče – OK, kar se kofetka tiče:))
Jaz sem sicer na faksu imela take gracije (tri smo bile), ko je ena prvič poskusila analni sex, je to malo razlagala in naenkrat je bila okoli nas tišina, da bi jo prerezal… Pa nismo bile tako glasne kot ponavadi. Sem pogledala okoli sebe, vsi so zijali proti nam, meni je bilo za v zemljo se vdrt, ona je pa rekla (nikoli ne bom pozabila): Kaj je fantje, a imate vsi trde?
Pa ni bilo tako vulgarno, kot se morda bere, bilo je nekako hecno, vem, da smo potem umirale od smeha. Nori časi!

bilo je spontano..in tak bit..je zelo lepo..ko iz tebe veje ena energija ..imam prijateljico..s katero znava uzivat tkole..in vcasih se smeji -uziva z nama…cel lokal ker take zganjava..kaj cmo..eni smo pac neki posebnega;)..haha

yes, hvala bogu za take, saj bi se jaz sicer počutila osamljeno:))

nc bat..saj zdaj po tipkanju kle pa ti je jasno da nisva edine…;)..pa ne samo kle..

New Report

Close