Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vprasanje

vprasanje

Zanima me katera druzba leti iz Graca za “disndorrf” ali “koln”‘

Hvala

Nobena, ker Disndorrf nima letališča in ne obstaja… Düsseldorf, verjetno!!!

Nekaterim je pa res tako težko še ime kraja prav prepisat in potem pričakujejo celo odgovor na takšno vprašanje !?!? Poišči na netu letališče v Gradcu (nemško Graz, Grac ne obstaja) in tam poglej na vozni red.

Mimogrede je pa to tudi vprašanje za enega od sosednjih forumov, Popotniški oglasi ali Kam in kako na počitnice, tale je namenjen vprašanjem o samem portalu.

Kura, vsaj ime kraja pravilno prepisi !

Mislim da je bla tle bolj “ljubljanscina” v samem imenu kot pa neznanje imena kraja.
Tako da je pac samo skrajsala in odvrgla kak samoglasnik … pa za to je ni potrebno
zmerjati …

Kakršno vprašanje, tak odgovor.
Kar se omenjanja perutnine tiče, se pa meni tudi neprimerno zdi, to sem pred kratkim že enkrat napisal.

😉 Perutnina … to je pa res prava beseda … no ja da ne bo pomote
tudi sam NISEM iz LJ tako da ne zagovarjam te slovenske razlicice
( obsojam jo tudi sam ) temvec pravim da ni potrebno cloveka lincati zaradi tega …

Mimogrede, Disndorrf ni ime tistega nemškega mesta v ljubljanščini, ampak čisto navadna spakedranščina, šlamparija in lenoba.
Ker si ravno iz Izole, nakako tako kot Izola ali Imola. Saj je tako vseeno, kam se pelješ…. važno je, da veš, kdaj bo v Izoli naslednja dirka.

Se strinjam z vsemi, ki ji prazanasate, vendar ce se ji ne ljubi niti
imena pravilno napisati, kako ima urejene sele druge stvari.
Si predstavljate, imeti jo za sopotnico …

hej, fantje brez jeze – jeza škoduje zdravju in lepoti.

Tinika še nima vozniške, grem stavit…

lp

bv

Ok nocem bit polemicen … nisem mislil v tem smislu, ceprav vidim da je pogovor od sedaj
naprej nekostruktiven in zato bom odnehal.

New Report

Close