Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za dekleta

Vprašanje za dekleta

1. glede očal – lahko pa tudi napraskaš ene 800 € in greš na rutinsko operacijo!

2. Seveda ni nič dramatičnega, dokler se to dogaja drugim. Če pa imaš takega sina, brata……je pa to alarmantno! Ne se delat lepe, ko vsi vemo, da to ni uredu!! Nekaj bo treba HITRO in KORENITO spremenit.
To pa je šok in garaško delo. Večletno. In nenadoma bo fant “star stric”!

Leta tečejo…..In bolj si star, težje se je ‘spreminjat’. Sploh ni fora v tem, da še ni srečal ‘prave’.

pretiravate, saj je povedal, da se bo kmalu odselil – ima dobro službo, pa še na svojem bo kmalu – torej katera ga bo že omrežila.

Točno tako!

sumljivo v kakšnem smislu? da je kakšen duševni bolnik ali kaj?
ljudje smo osebnostno v vseh spektrih… trenutno družba preferira tiste družabne, odprte, vešče socialnih stikov… introvertirani pa takoj dobijo oznako, da je nekaj “narobe” z njimi[/quote]

smo. zato pa sem jaz samo zase odgovorila. in navkljub vsem tukaj “odprtim” odgovorom, da je bistvena osebnost in ne drugo, mislim, da bi večina deklet vseeno pomislila, če morda le ni kak vzrok, da je dečko tako “asocialen”. malo iskrenosti, vsaj do sebe, pa kdaj ne škodi 😛

in še to o tem, da šteje le osebnost, značaj, pa kakšen človek je… ja, točno to. kar sem mislila s “sumljivo”, je to – kakšen človek je, če do tega leta, če pretiravam, očitno praktično nima stika z zunanjim svetom? seveda, to je povsem moj pogled, ampak mislim, da ima to tako vzroke kot posledice. kakšne, ne vem, nisem strokovnjakinja. in ne mi rečt, da ta vidik pa nima nič z njim kot človekom. nikakor nisem rekla, da to je pa zagotovo psihopat, duševni bolnik ali karkoli. bi pa, ja, priznam, pomislila na vzroke in posledice takega načina življenja.

tudi sama sem bolj introvertirana kot ne. moja družba je jako omejena, zadnje čase pa sploh. sem ena izmed bolj samotarskih ljudi, število prijateljev je enomestno, pa še s temi nimam veliko stikov. tako da ne, ne govorim z neke povsem nasprotne perspektive. vendar pa ja, kot družba (!!!) smo pač res bolj socialni. in taka izključenost bode v oči. ne farbat, da ne.

nikjer ne piše, da fant (pri tej starosti sicer baje moški… samo brez vseh ne samo seksualnih – ni to bistveno – ampak tudi socialnih izkušenj?!) ne bo spoznal koga… mislim, da je samo pisati “mene ne bi motilo”, pa tudi malo hinavsko. me prav zanima, katera ne bi pomislila na to, ali je kaj narobe z njim, če do sedaj ni vzpostavil nobene zveze. preko računalnika lahko vsaka tolaži 😛 pomagalo pa to ne bo. svet bo še vedno tam zunaj.

New Report

Close