Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za feministke

Vprašanje za feministke

Pajade. Tukaj na starševskem čveku jih je ogromno inhuman. Jaz se itak vedno znova sprašujem, zakaj iti na ladies room, če pa nisem neka britiš lady ampak en povsem navaden človek ženskega spola.

Nič jih ne preziram kar tako vsepovprek, razen tistih, ki so tega vredne (isto kot taki moški), temveč jih samo uporabim za tisto, kar meni koristi, kar velika večina današnjih žensk tako ali tako (vsaj poskuša) počne z moškimi, nekateri se temu pač samo ne pustimo in zadeve raje obrnemo. Ni pa bilo to spoznanje lahko ali hitro, to je pa res…

Ja glej! Na Gorenjskem, od Radovljice naprej proti Ratečam, vse preproste ženske govorijo: sem šu, sem vidu, sem reku … Feministke? Ne verjamem.

Ja saj tudi feministke ne priznavajo MANking ali huMAN ?

Narobe. Man je človek. In nekoč so pod človeke (ljudi) šteli samo moške. Danes smo seveda že nekoliko napredovali in se večini človeštva zdi, da bi tudi ženske lahko bile ljudje. No, nekaj neandertalcev na tem portalu še ni tam po razmišljanju.
[/quote]

Ne bo držalo. Zadnjič sem bil na pogrebu, kjer je ta glavni podučil pogrebce: najprej gredo ljudje, nato ženske… brez pogovarjanja, brez kajenja, lepo v miru…

Evo, slovenska posebnost. Lahko bi to gorenjsko pleme razkazovali turistom podobno kot to počno američani z indijanci.

če pa to ni za na oddajo Prava ideja…

New Report

Close