Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vprašanje za lepši spol-ček…

Vprašanje za lepši spol-ček…

…hihi..oziroma za lepši del publike..

je tukaj ena in edina lepa mucka…?……….Samo preverjam…

mater…hormoni divjajo…..

lepo jutro

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sami lepi smo tule….. če se upaš pa še ti pokazati, pa nas bo morda še več….???
:-))))

saj sem se že pokazal..pa si bila jezna…daj še ti slikico v profilček…..da se nam bodo malo slinike cedile….

leta letijo - iščem stevardeso.....

veš, jaz sem bila precej spodobna deklica (nooooo, saj sem še sedaj, le deklica lih nisem več…), pa nimam takšnih “izraznih” slikic kot pa ti….
:-))

nononoo
saj je lahko malo več kot pa dve leti……..
boš še bolj mikavna…za naše lumpe

leta letijo - iščem stevardeso.....

Žverca pa je lumpika že zjutraj,uf…to bo pestro…:)))) Ciao bella…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

trilčika……

z mano moraš držati………jaz sem tisti pravi za tvojo….

lepo jutro
lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

a zate pa ne?! Ne, ne dam.

Trilči…
Dobro učila, upam vsaj?! Mislim samo na snov za izpit, noooo…..

daj no…mene si pa že tko očaralaaaaaaaaaaaaaaa

naj se mal považim pred ostalimi…hihihiihi…daj no….kakšno slikico…bikinke take micene….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

… nimam kopalk na morju….. bi veljalo?!
:-)))

Mojo….pa kar pusti pri miru,ker je moja…….Sicer pa,po čem to sklepaš…jooooj,lumpek si taki…..barabica mala….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Mislim, da Žverca rabi besedno pomoč….fantje, res je pomlad…tista hormonska!

med nami – ni mi pa jasno, zakaj bi rabila besedno pomoč???
Prosim za razlago, lajtnga je še vedno zeloooo dolga….

V naši klapi….Eh,saj se boš navadila našega “strelanja” besed okoli….bo zabavno….

Cmoka za dobrodošlico…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja,učenje je hudičeva past,sploh pa če si kampanjski učenec,ampak za enkrat deluje….naučila se še nisem,to bomo videli v ponedeljek…ajme…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne sekiraj se, klapa bo s tabo, pa ni hudič, da ne naredimo še tega izpitka.

Tu ja ne bejaše,……………………

Ops, kdaj bo pa vprašanje za nas penzionerje (cvajtaktrje), hihihihih

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

saj,saj….eh,pustimo to sedaj…posvetimo se raje lepšim temam…ljubezni, prijateljstvu,sreči,mogoče tudi sexu….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

zanima me, kdaj si nazadnje menjal svečke…no, tako tehnično gledano…:-)))

Lepše teme….moj šefe se zdaj sprehaja tu gor…pa da me najde….uh!

Ma ne se bati – bosta pa še takole eno debatko usekala, mimo službe…. morda boš pa spoznala njegove seksualne navade -no, če jih še ne….:-))

Tukaj je več mucic in vse tako lepo predejo, ali ne čutiš tega, mačkon????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,tak to je….pa ga zraven na klepet povabi…hi hi hi…jaz pa ti napišem opravičilo…reči da se izobražuješ o človeški psihi in vrednotah…he he he…:)))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

…ti pa si razposajena,komaj je dekle prišlo k nam,pa jo s takimi bombandiraš….joj,ti si ena slika…….dam pa ti vsekakor prav….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close