Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vprašanje za lepši spol-ček…

Vprašanje za lepši spol-ček…

ni panike…velik prenesem….

jo pa ja moramo malo vpeljati, ne?
Saj sem samo nedolžno pripomnila……izgleda pa, da se me je ustrašila…
Ej, Tamara, pri’ nazaj, bova katero drugo rekli…….:-)))

Dobrodošla med nami, uživaj z nami!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

saj uživam.Krasni ste! Ampak moram skakat naokoli, mi delo ne da miri (neprostovoljno)…pa K A V E bi…..

Pridi, jo koj skupaj skuhava, pa še katero rečeva čez šefe….

čakaj jo bom zdaj naročila

kako te ljubim kofein !!!

Pridi,ti jo skuham,sem danes dežurna na kofein avtomatu….sam na Štajersko bo treba…..če ti ni predaleč…..kar pogumno…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

saj nas tudi prištevajo med Štajerce, čeprav imam jaz pomisleke…Maribor je še daleč

Tamarčka, Celje?!
Mislim, da s tistega konca še nimamo koga…. boš pa ti bližje meni….

Mogoče tam okoli Krškega……ali malo bolj gor……???? Ma saj je vseeno…..sam da si naša…….za vedno….ne Žverči?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

saj skacemo itak vsi, delo kliče, obveznosti, vmes pa malo zabave pa je…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je!
Mislim pa, da sem jaz bolj “trofila”…… ali pa sem vsaj bližje….Tamara, boš priznala??? Saj te ne bomo zatožili šefu….res ne. Častna žvercevska!

Joj kolk mam dela…..a me hecate? Nobenega iz Celjskega konca? Bo treba naredit propagando…

Res ne – sem pa vesela, bom vsaj na kofe lahko prišla… hm, do MB je dlje… a lahko pridem?!

LAHKO!!!! Ti kar pridi….sem vesela, če je še kdo odvisen od kave….

:-))
Vsi, kateri delamo po pisarnah, smo odvisniki – takšni ali drugačni, ne?! Jaz spadam v tvoj rang…

o a imaš novo sogovornico….
pridnaaaaaaaaaaa tuki pa nisem nič ljubosumen…hihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj pa veš, kaj pa, če je sogovornik, skrit pod ženskim imenom?! Saj ne moreš vedeti, jaz zate tudi ne vem – ali pač?!

hihii mam slikico za tvoj profil..jo boš pripopala…

hahaha

evo cmokec če si upaš…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Samo, če je srčkana…. saj veš, da sem spodobna…???

Kaj že moram priznat??? Jaz priznam vse….ja, ponoči glodam čokolado, zjutraj lulam miže, podnevi gledam dobre moške postavce, zvečer pa ajam na trebuhu….

ja, ponoči gledam dobre moške postavce, zjutraj lulam leže, podnevi gledam čokolado (samo gledam, res), zvečer pa ajam na pojstli….
Saj sva si malo podobni, ne?! Vrstni red je malo zamenjan…:-))

In če spijeva kavico, sva res dober trio….Kava ima svoje mesto…

Točno tako.
Pa še kremšnito zraven, pa smo kvartet.

Joj kremšnite pa neeeeee…..se je bojim…moji airbagi in bočne ojačitve!!!!!!

New Report

Close