Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za moške, ki varajo

Vprašanje za moške, ki varajo

A mi lahko kdo od vas, ki ej v dolgoletni vezi i/poročen, pove, če je imel vzporedno še kakšno žensko. Ta vas je pritegnila zaradi sexa….se imata fino in potem se vrnete k ženi- kaj iščete doma? Tisto stabilnost, varnost, udobje, zavetje?

Očitno, jaz mislim, vas žena ne zadovolji, če varate, ali zakaj varate, mi lahko kdo pove?

Dobro vprašanje.

Odgovor na objavo uporabnika
kvinojca, 06.09.2021 ob 16:52

A mi lahko kdo od vas, ki ej v dolgoletni vezi i/poročen, pove, če je imel vzporedno še kakšno žensko. Ta vas je pritegnila zaradi sexa….se imata fino in potem se vrnete k ženi- kaj iščete doma? Tisto stabilnost, varnost, udobje, zavetje?

Očitno, jaz mislim, vas žena ne zadovolji, če varate, ali zakaj varate, mi lahko kdo pove?

pomoje še sami ne vejo zakaj to počnejo…. najbolj hecno mi pa je, ko te na primer moški, ki se na socialnih omrežjih predstavlja kako ima popolno familijo, polno slikic z ženo, te peca na polno. Samo kopiram sporočila, poiščem ženo in pošljem besedila. Pol se pa naj zagovarja doma, če ma jajca

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
fiju fiju, 07.09.2021 ob 05:30

pomoje še sami ne vejo zakaj to počnejo…. najbolj hecno mi pa je, ko te na primer moški, ki se na socialnih omrežjih predstavlja kako ima popolno familijo, polno slikic z ženo, te peca na polno. Samo kopiram sporočila, poiščem ženo in pošljem besedila. Pol se pa naj zagovarja doma, če ma jajca

Resno … si to že naredila??. Carica …

Skačem sem ter tja širom interneta vedno gola. Sem hitra kot blisk, modrčka in spodnjih hlačk ne potrebujem. Sanjska sem želja vseh moških. Negibna stojim, globoko vdihnem zrak, ga potisnem v prsi, da dobijo perfektno obliko. Svojo figuro lahko spremenim, da povsem se vam prilagodim. Na mestu pred vami stojim kjer se zavrtim in bliskovito izginem.

Tako imenovani greh se lahko počne v večjih mestih, v manjših mestih in podeželju nimaš šans za greh, že mislit na greh ne, ker je vse pod nadzorom, tudi, če nočeš…, vidiš. Slovenija je majhna za qubarijo. Itak pa varajo tisti, ki imajo doma mrtvi tek, samo v bistvu oni sploh ne varajo, saj živijo v čustveno mrtvem zakonu.

sej varajo tudi ženske, poznam eno, ki ima tri na lagerju poleg moža..pa se onedva zelo dobro razumeta

Jaz mislim, da gre za vznemirjenje, potrditev, ko nekdo to počne…želja po nečem novem.

New Report

Close