Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za moške o pospravljanju

Vprašanje za moške o pospravljanju

Zanimivo, sam si očitno tečen in koleričen, če na delovnem mestu nimaš reda, doma pa žena ne bi smela biti tečna, če ji ne pomagaš vzpostaviti red … Saj razumel bi lahko!
[/quote]

Saj razumem, smo si ljudje pač različni. Nič nimam proti redoljubom, celo zelo jih cenim, istočasno se pa zavedam, da sam nekak ne spadam v ta krog ljudi…no, saj morda se bom rahlo spremenil, ko spoznam in zaživim z eno tebi podobno (sklepam)😊 In ja, na delovnem mestu nas dela več, zato je meni zelo moteče, da zgubljam nepotreben čas z iskanjem nečesa, čemur je točno določeno svoje mesto. V bistvu je tudi za delodajalca slabše, ker produktivnost pade, če sem še bolj natančen. Doma pa imam lahko še tako razmetano, pa vseeno vem, kje se kaj nahaja, samo res nisem tip človeka, ki bi se mu vse svetilo. Pa doma sem free, nisem obremenjen z uro, naročili, spremembo planov itd, ker sem sam svoj gospod in se zorganiziram tako, da mi ustreza, če me zastopiš. Lp

Prekajen meso dl cajt gvera;)


Poppy, mene tudi:-)) Da bi se pa oba sproščala…. tolk pa nimam umazano;-)


Poppy, mene tudi:-)) Da bi se pa oba sproščala…. tolk pa nimam umazano;-)
[/quote]

Mam jaz en predlog….mene namreč pospravljanje ne sprošča 🙂 Tebe ext, pa ne moti, če tvoja žena pospravlja drugje. Torej, če želita, me lahko komot vključita v tole zgodbico, se priporočam. Najbolje ob sobotah dopoldne oz. po dogovoru.

Mam jaz en predlog….mene namreč pospravljanje ne sprošča 🙂 Tebe ext, pa ne moti, če tvoja žena pospravlja drugje. Torej, če želita, me lahko komot vključita v tole zgodbico, se priporočam. Najbolje ob sobotah dopoldne oz. po dogovoru.
[/quote]
…. eee….. Poppy…… kolk obletnic mava pa za sabo…. neki demementno se počutim….


…. eee….. Poppy…… kolk obletnic mava pa za sabo…. neki demementno se počutim….
[/quote]

mislim na prihodnost, če bi bila pretirana želja po pospravljanju kakšna ovira kdaj…za karkoli. Tle res z veseljem pomagam 🙂

Drugače si pa res želim, da bi tudi mene pospravljanje sproščalo. No, sej morda me kdaj bo, ko bo potekalo v miru, ko se ne bom rabila cukat za krpice, čistila in še posebej za naprave, ki brnijo…

mislim na prihodnost, če bi bila pretirana želja po pospravljanju kakšna ovira kdaj…za karkoli. Tle res z veseljem pomagam 🙂

Drugače si pa res želim, da bi tudi mene pospravljanje sproščalo. No, sej morda me kdaj bo, ko bo potekalo v miru, ko se ne bom rabila cukat za krpice, čistila in še posebej za naprave, ki brnijo…
[/quote]
Za sproščanje je treba imet pravo stanje duha. Ne se tolk forsirat in začni delat v stilu: fucckit it’l do.

Na vsak način se me hočeš otrest. Porkaduš! 🙂

Rule 34

Ah keee paaa.

Sem videla nekaj stanovanj samskih moških in trem četrtinam za red v stanovanju dol visi, četrtina njih je pa tako zakomplicirana, da se obeša na vsak prahec.
Če potegnem črto: dedci na splošno so najbolj zadovoljni, ko imajo oprano, skuhano in prazna jajca. Aja, pa prevlado nad TV-daljincem.
Glede pospravljanja precej bolj kompliciramo ženske.


Ja. Ker ne pospravljate zase, ampak za druge.


Za sproščanje je treba imet pravo stanje duha. Ne se tolk forsirat in začni delat v stilu: fucckit it’l do.
[/quote]

Hvala za nasvet. No, mislim, da je bolj kot forsiranje krivo to, ko vem koliko časa približno bo viden efekt 🙁
Ma sej bo boljše, čez par let.

Hvala za nasvet. No, mislim, da je bolj kot forsiranje krivo to, ko vem koliko časa približno bo viden efekt 🙁
Ma sej bo boljše, čez par let.
[/quote]

Pa saj ne pospravljaš zato, da bo lepo, ampak zato, da imaš prostor za novo umazanijo.

sem se nasmejala,hvala:)

Pa saj ne pospravljaš zato, da bo lepo, ampak zato, da imaš prostor za novo umazanijo.
[/quote]

:))

vseeno je kaksna jek er so vse iste. imel bi raje perfektno skuhano in posparvljeno in sexy kurbiš čistilko. kaj češ pričakovat od neke ženske? če ne zmorete niti enga deca zadovolit. se mora spihat tuki gor. hvala bogu da je protiutez tem feminističnim lenobam shiranim, v obliki sexy postavnih lepih mladih, kvadratnega telesa, mladenk. ja?? drage žene in mamice. tko pač je.

Kul, jaz bi tudi tako:-))

ko je razmetano je tecna in nerga, pomagam ji tako da se odmaknem da ji nisem v napoto.
Potem ko pospravi in pocisti je pa zadovoljna sama s sabo in ni vec tecna…

Ce je pa luna in razmetano in ko neumorno kokodajsa, takrat pa najdem opravili ki ni na domacem terenu, popoldan ko se vrnem jo pa malo pohvalim in pocrkljam ji prinesem njeno najljubso tortico, pa enega tapenecega odprem , ce je ne pomiri pa recem da bom pa sam pojedu torto .

Midva se dopolnjujeva v nulo – in posledično nihče od naju ni tečen. Jaz imam rada čisto, on ima pa rad vse zloženo na črto. Ying/yang,


Ženske so sitne v glavnem iz enega samega razloga… ki nima nobene zveze s čiščenjem😊

Pri tem gre zato, kako in na kakšen način se znebit svojega partnerja. Ko jo pa dec po g…. udari je pa vse moški kriv. Vsak svojo posteljo naj pospravita.

Misliš žensko? Vsaka žena je ženska, vsaka ženska pa ni žena.
Raje imam ženo kot žensko.
Tudi ukazovati ji ne moreš kakšna naj bo, ker tiranija ni nekaj, kar nam v življenju pomaga.

Siten človek ima s partnerjem nerešene konflikte, ki se vlečejo že dalj časa.
Ne pravim, da je konflikt nezaželjen. Če imaš s partnerjem 5 pozitivnih interakcij in eno negativno, se ne bo izšlo, ker je zveza preveč negativna. Če pa imaš 11 ali več pozitivnih in eno negativno, se pa tudi ne izide, ker je razmerje preveč pozitivno in dolgočasno. Zakaj bi bil z nekom, ki misli, da si okej točno tak kot si. Verjemi, da nočeš biti v razmerju z nekom, ki slepi samega sebe.
Enako je s prijatelji, če so preveč prijateljski, postanejo po dveh tednih dolgočasni ko hudič.
Tudi sam sem kriv tega, še dobro, da sem prejel hladen tuš.

New Report

Close