Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za poročene moške

Vprašanje za poročene moške

Jaz si ne predstavljam spanja brez moje. Njen vonj in dihanje to je pomirjevalo. Moje prdenje njej ni kos, saj ima ona dvocevko. Prenehal sem drkat, saj ga ima ona stalno v rokah. Mislim da imam pravo partnerco..

Najbrž si še bolj pr “tamladih” in zato tako razmišljat. Valjda, vse to česar se zdaj bojiš, da potem ne boš mogel, je odveč. Vse iste stvari boš počel tut z ženo. No, upam da ji ne boš v obraz prdel, ampak v spalnici ti bo sigurno tut ušlo veš… Ampak nima te kej skrbet.
Glede na luč je pa tko – midva z mojo imava običajno tko zmenjen, da v spalnici ne bereva. Tist, ki bi bil na leptopu alpa bral knjigo, to dela v dnevni. Tko, da tam si pa loh do kadar hočeš in kolkr ti paše in maš pržgano luč. Hahahah, tko da ne sekiraj se.
Poznam pa tut pare, ko ima vsak svojo sobo. Skupaj sta ko se crkljata, pol pa vsak k sebi spat… Ne vem, enim paše tko drugim tko… Sprašuješ za drkanje. Zakaj bi si ga drkov? Ok, sem pa tja ne rečem, ampak saj bo žena poskrbela a ne? 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Fantazirajo, kako so celo mladost bili alfe. Aja točno ja, zato so zdaj poročeni s srednje grdimi babami, ker so tako hude alfe.

Res je, vse se lahko podvoji, tudi prdenje. 🙂
[/quote]

Seveda! Skupna hrana – skupno “veselje” kasneje…

Ni te vredna, ne trpi zraven… menjaj budilko?

A pošlješ ženo pol ure prej v posteljo?

Lej babe bodo babe. Če je treba prdnt je pač treba. če ne pa lahko skup prdita

A ni nekaj najlepšega, ko se po prvi skupni noči zjutraj zbudita in ji rečeš? madona si ponoči lepo prdela)):

Še zahvalt bi se ti morala če prdnš, ker ji s tem podaljšaš življenje so zdej odkril 😉

http://ordinacija.vecernji.hr/budi-sretan/lifestyle/znanstvenici-kazu-da-vam-partner-koji-stalno-pusta-vjetrove-moze-spasiti-zivot/

Ugotavljam, da ima avtor fetiš na prdenje. Saj je razumljivo da pol ne dobi nobene. Ampak sigurno kje obstaja kaka z istim fetišem. Pa da bi skupaj špilala duo prdec ob tem ko bi njegov tič od tresljajov veselo plesal lambado, iz njene češplje pa bi sijala mavrica.


Majko mila, to je pa doživljajski spis!

z dvema spalnima prostoroma v stanovanju se lepo izide.
Po mailu ali pa sms se pa zmenita za seks ☺
[/quote]

Saj veš kako gre: Če imata mož in žena vsak svojo spalnico, se lepo naspita. Povpraševanje po zakonskih dolžnostih se pa zgodi tako: Če mož rabi, mora požvižgat, pa pride žena k njemu. Če se pa ženi zalušta, pa gre do njega in ga vpraša: “Dragi, se mi zdi, da sem te slišala žvižgat?!”

New Report

Close