Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za tiste, ki ste bili nekaj časa registrirani in niste več

Vprašanje za tiste, ki ste bili nekaj časa registrirani in niste več

Tebe Popaj, pa zmeraj rada preberem.

Ps
Nick za tale odgovor sem izbrala glede na trenutno situacijo ….
[/quote]

ooooo, ta je pa dobra…., glede na trenutno situacijo, hehe, no, ti kot multinik predvidevam, da ne moreš bit zlobna… Problem je, ko ti nekdo pošilja udarce pod pasom, kar pomeni, da direkt v jajca, hehe…, napadana oseba pa kot, da ima zavezane roke na hrbtu.. in nima blege veze, kdo je to……, jst sem kar nekaj tega doživel tukej, zdej, al je to ena oseba ali jih je več, nimam pojma….., glupo pa je,da se človek brezveze prepucava z njim in dviguje temo na vrh… Mu bi pa človek seveda jebal vse po spisku, če bi bila možnost, da pride v konkreten živ stik z njim v tistem momentu…

Neprijavljeno multinično
11 Nov 2019 09:06
Popay je napisal/a: ↑Enako bi lahko rekel, da je otročje, če se registriraš, zato da si potem en virtualni lik z virtualnimi frendi. Vsak naj sodeluje na način, kot mu paše.

Sej sm napisal, da bi bilo dogočasno, če bi bili sm registrirani tukej… Vizije idej v glavi normalnega ali nenormalnega človeka in opis dogodkov, realnih ali nerealnih je gorivo motorja virtuale.. Napadi na določeno osebo so pa druga stvar, s tem, če ti kdo napiše, da si bedak je to še najmanj, kar te lahko zdrma na stolu, na to se samo nasmehneš in greš dalje..

moj odgovor te stane 1 BTC ☺

New Report

Close