Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za uboge trpeče ženske na monu

Vprašanje za uboge trpeče ženske na monu

Koliko ur dela ste imele danes s kuhanjem, pospravljanjem, pranjem in likanjem, medtem ko so vaši zavaljeni nestuširani plešasti desci na kavču požirali pir za pirom? Koliko ur na dan porabite, da obdržite vse vogale družine na mestu?

Pa ne mi zdaj lagat, da vaši desci niso taki, da vam pomagajo in ne vem kaj, ker vedno govorite, da so vsi isti gnoji.

 

Koliko ur dela ste imele danes s kuhanjem, pospravljanjem, pranjem in likanjem, (nula, ne kuham, ne pospravljam, ne likam) medtem ko so vaši zavaljeni nestuširani plešasti desci (plačana voda, ni zavaljen, ne pije pira, ni na kavču)

na kavču požirali pir za pirom? Koliko ur na dan porabite, da obdržite vse vogale družine na mestu?

Pa ne mi zdaj lagat, da vaši desci niso taki, da vam pomagajo in ne vem kaj, ker vedno govorite, da so vsi isti gnoji. (pomaga tud nč, pa gnoj je tud).

ah no dejte, ni lotto zadetk

Danes od 8 do 12h. Pobrisala ves prah od vrha do tal v dnevni spalnici, hodniku…posesala, pobrisala vsa tla. Nesla smeti( papirje, plastenke…). 2x dala robo susit

Preutrujena da bi se likala 1h, ceprav imela v planu

Kosilo skuhala…posodo pomila

Robo bo treba zlozit v omaro in vecerjo naredit, posodo pomit.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 06.08.2022 ob 18:01

Danes od 8 do 12h. Pobrisala ves prah od vrha do tal v dnevni spalnici, hodniku…posesala, pobrisala vsa tla. Nesla smeti( papirje, plastenke…). 2x dala robo susit

Preutrujena da bi se likala 1h, ceprav imela v planu

Kosilo skuhala…posodo pomila

Robo bo treba zlozit v omaro in vecerjo naredit, posodo pomit.

Ti si sužnja patriarhata. Feminiziraj se!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je283, 06.08.2022 ob 18:21

Ti si sužnja patriarhata. Feminiziraj se!

 

Saj nima desca.

Odgovor na objavo uporabnika
manjkajoči podatek, 06.08.2022 ob 18:28

Saj nima desca.

Saj ne rabiš desca, da bi bila sužnja likalnika, pralnega stroja, sesalca, šporgeta, medtem ko prase od soseda popiva na balkonu. Lahko bi ti kaj pomagal.

očitno mamsrečo ker meni se prah nabere le enkrat na teden pa ne rabim vsak dan brisat 😁

smeti mečem skozi okno v koš, ker itak že od malega rada špilam košarko pa evo je treba izkoristit priliko!

zlika mi že pralni stroj, pomijejo pa mokri štumfi!

kosilo ujšamo posode pa pol tud ni.

eto, tako se to dela!

🤪😁

Kaj je zdaj, babe? Žrtve? Tako kar naprej serjete, da je vsa moška populacija slovenska zaležana in prepita, ko vas človek nekaj vpraša, pa nobena doma nima takega. Vse druge imajo take. No, oglasite se vse druge zdaj.

Kje ste res zdaj vse tiste, ki imate nesposobne desce, ki jim perete in strežete?

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 06.08.2022 ob 19:04

očitno mamsrečo ker meni se prah nabere le enkrat na teden pa ne rabim vsak dan brisat 😁

smeti mečem skozi okno v koš, ker itak že od malega rada špilam košarko pa evo je treba izkoristit priliko!

zlika mi že pralni stroj, pomijejo pa mokri štumfi!

kosilo ujšamo posode pa pol tud ni.

eto, tako se to dela!

🤪😁

Rožica najlepša sredi livade brezkončne,

polna iskrivih misli in vselej drže pokončne,

opažam, da nikdar stvarem se ne vdaš,

z gospodinjskimi opravili se očitno le poigraš!

Slehernega bralca tvoje očarajo kreposti,

da najraje priznal ti svoje bi slabosti,

stihi izvirajo iz skritih globin mojega srca,

koder želja plamti, da se skupaj bi postarala!

 

 

Zartrose, zakaj ovijaš nekaj vse v vatico, okolišiš, ne rabi te biti sram priznati, da nimaš dedca, tako da si za vse same. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 06.08.2022 ob 22:35

Zartrose, zakaj ovijaš nekaj vse v vatico, okolišiš, ne rabi te biti sram priznati, da nimaš dedca, tako da si za vse same. 🙂

Za vse same ? Hmmm

Odgovor na objavo uporabnika
makuna čivčata, 06.08.2022 ob 22:43

Za vse same ? Hmmm

Sama. Še oni iz njene nočne omarice na baterije ne opravi dela sam. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 06.08.2022 ob 22:48

Sama. Še oni iz njene nočne omarice na baterije ne opravi dela sam. 🙂

Kaj blebečeš matias? Kako sama?

Opus te ženske prava je omama!

Četudi na tem forumu vlada anarhija,

vsak njen zapis zveni kot harmonija,

kot rožica, ki pomladi na livadi zacveti,

kot poletnega veriča melodija šumi,

kot listje jesensko, ki slednjič zašelesti,

kot zimska idila, ko v gorah sneži,

kot potok, ki sredi gozda žubori,

kot ptic trnovk glas slednji, najlepši zveni!

Babe stalno kokodakate, kako rit odnašate lenim descem, zdaj me pa zanima, koliko ur na dan porabite za to? A bi lahko kakšna prišla na dan s številko, prosim?

Saj brisem 1x, takrat vse kar je leseno, pralno…razen zidov ne

Sigurna da kosarko, al bolj rokomet. Za kosarko bi mogla imet smeti na hribu😉😉😁

Odgovor na objavo uporabnika
itak881, 06.08.2022 ob 17:48

Koliko ur dela ste imele danes s kuhanjem, pospravljanjem, pranjem in likanjem, medtem ko so vaši zavaljeni nestuširani plešasti desci na kavču požirali pir za pirom? Koliko ur na dan porabite, da obdržite vse vogale družine na mestu?

Pa ne mi zdaj lagat, da vaši desci niso taki, da vam pomagajo in ne vem kaj, ker vedno govorite, da so vsi isti gnoji.

Jaz imam Rumbo, pralni stroj s parno funkcijo, pomivalni stroj… prakticno lahko cele dni polezavam 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Lenoba, 07.08.2022 ob 23:23

Jaz imam Rumbo, pralni stroj s parno funkcijo, pomivalni stroj… prakticno lahko cele dni polezavam 🙂

Jaz nimam nič od tega, pa ravno tako lahko poležavam cele dneve:)

matias, namesto da se ukvarjaš z onim neobstajajočim na baterije iz moje omarice (ja nisem nikoli imela, nimam niti ne bom imela, kdo je nor da si plastiko not vtikuje sploh ko lahko trdega pravega dobi haloooo), se raje ukvarjaj s svojim problemom zaradi katerega varaš ženo.

No, žrtve babje, koliko kil usranih gat ste danes oprale?

…danes res ogromno, ker je dan rpavšnjo, da bo oprano posušil kpt bi trenil, pa ti, si tiste (vsaj) z riti potegnil..

A gonite vse preznojene cunjo in sesalec, medtem ko vaši nemarni desci pir žlampajo na kavču? Pa ne se mi zdaj izgovarjat, kako ljubeče može imate, ki vam pomagajo pri gospodinjskih opravilih, če stalno berem, kako so vsi desci danes nesposobni mamini sinčki, ve pa samo garate in vse vogale hiše same podpirate.

New Report

Close