Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vprašanje za veterino če je isto

vprašanje za veterino če je isto

Kako se nič ne znajdeš, tctctc.
Ko se bo naslednjič spet zgodilo, zahtevaš pojasnilo in enakovreden tretma. Pred vsemi!
Ti zagotavljam, da te bo gospod pospremil. Kar pogumno!

Ona nodi sem zaradi veterinarja, ne pa zaradi bolne živalce.

Avtorica, kaj pa če je ta ženska, ki ima posebno obravnavo recimo, bivša punca?
[/quote]

Mah ne palamudi – ljubica je, ne bivša….

da razložim nadaljevanje.je bilo včeraj spet isto in še celo drugi veterinar je na koncu mene sprejel. on je moral z njo seveda odit.ja spet sta odšla skupi. prvo sem mislila da samo pospremlja a sta odšla.še en dokaz da nisem enako v tretmaju z njegove strani. zdi se mi tudi da se me izogiba že sedaj.

velik sem razmislila ta vikend. čisto sem imela uničenga in bom šla v ukrepanje ta prvič da se ponovi ista zgodba.nisem v enakem tretmaju in zdej me že drugim veterinarjem daje in sploh več pridem ne do njega. nočem da bi bilo treba tako a moram se zase postavit.

A ti hodiš k veterinarju zase? Včasih smo tja vozili živali.

hodim preventivno vedno s kakšno živaljo. mene moti odnos.do mene ker ni enak. prej me je v ambulanti vsaj sprejel in zdaj niti to ni več moje živali drugi veterinar pogleda. in on hodi mimo mene z njo in ne morem nič ker me vmes drugemu pokličejo. ali nisem še na vrsti in se on odpelje skupaj z njo.mene to že celi vikend zelo mori.

Torej so tvoje zivali PREGLEDANE s strani strokovne osebe? Kok živali pa maš da si no stop tam?

seveda so pregledane.prej od njega ampak zdejme več ne sprejema. tri mam in hočem preventivni pregled in me zmoti da njo tam vidim in da za njo ima čas vedno za mene pa ne. ona pa tja vozi samo eno žival zakaj sem potemtakem jaz težko razumljiva?????? tudi zakaj bi morala jaz prenašat da njo pospremlja in da tudi odpeljeta se skupaj saj jaz tudi plačujem vse kar želim. zato me moti ta priviligacija in da jaz nisem na istem!!!

Dokler je za tvoje živali poskrbljeno je bolje zate da držiš goflo.. … Pač so pregledane s strani drugega veterinarja, kje pa piše, da te mora sprejet ravno ON? On gre lahko na luno s to žensko in se vedno ne bo tvoja stvar.. …. Se mi pa zdi, da si psiho in se te namerno izogiba, je dojel, da ga zalezujes… Si tko k una od Galuniča… če boš pa še kej težila boš pa začela drugam vozit svoje živali.

NE BOM!!!!jih vozila drugam. edino kar hočem jeda me on enako sprejema in da se z mano pogovarja enako. nočem gledat da leta za njo po parkingu in mimo mene v čakalnici in da jaz menim da se vrne pa se ne in potem kaj??? drugi me pokličejo not in drugega veterenarja dobim za obravnavo. celi vikend imam s tem uničen in zadnje od prejšnjega tedna je da sem videla ko se je odpeljal spet z njo. Z NJEGOVIM AVTOM!!!

veliko denarja sem že bila primorana dat ker sem mislila da tako pridem do njega ker pač sem tam. zdaj ne vem ker mi govorijo da tudi ne rabim več pridet če ne bo kej narobe. sej to priznam da niso nič računali samo tudi do njega ne morem več. pa kaj sem naredila narobe saj nisem nič posebno rekla!!!!

Se ne spodobi, da bi moski dvoril dvema ali vec zenskama hkrati. To ni pravi moski.

On se je odlocil za njo in ne zate. Sprejmi zadevo in nehaj z nepotrebnim mucenjem svojih hisnih ljubljenckov.

Dve približno enako vsekani, ki sta vsaki dan pri veterinarju. Samo ona druga ve, zakaj hodi tja. Ti si pa zgrešila ordinacijo! Tvoja žival je pa itak vsaki dan pregledana. Tako, da jo lahko pregleda tudi čistilka in ne bo nobene škode. Tebe pa doktor noče pregledati, ker ima za to ono drugo. Ti pa samo placujes preglede. Veterinar ni poceni! Ne razumem, da ste eni tako brez sramote in se nekomu direktno ponujate! Žival je pa samo izgovor!

Točno takrat ko si ti tam, pride ta ženska in jo veterinar sprejme? Se zgodi enkrat, morda dvakrat, da sta ob isti uri istega dne tam, vendar se bere iz tvojih zapisov, da si tam abonirana.

nisem abonmirana ampak zdej vem v katerih dnevih hodi. tudi za to sem danes šla tja samo nekaj kupit in se posvetvati. zdaj niti ne bi vedela kaj naj si mislim saj prišla sta danes skupaj. meni so samo dali kar sem prišla iskati in potem so mi rekli da je prezaseden in da bolje da kličem po telefonu ali počakam na drugega veterinarja. cela situacia se je zelo poslabšala in zdaj še manj lahko kakor koli ukrepam.

res vam hvala za vso pomoč!!!!!!!!!!!!!!!
zadeva se nadaljuje in gre na slabše. on sploh pacientov več ne sprejema.
samo njo in določene in ostali sploh več ne pridemo zraven.
slišala sem tudi nepreverjeno, da odhaja iz slovenije.
lahko tu še karkoli ukrepam???

in prejšnji teden sta bila dve dveeeeee uri sama v ambulanti in potem sta odšla.
mene je pote,m sprejel drugi veterinar n rekel, da je ta MOJ!!! do nadaljnega nedosegliv.
kaj bi si vi mislili???

New Report

Close