Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vprašanje za ženske: ali vam seks z moškim paše?

Vprašanje za ženske: ali vam seks z moškim paše?

Ko napišem realno tako kot je, se vsujejo na nivoju deset letnic, ampak to so dejansko stare babe, porka mašina….to ne moreš verjet.😁

40- 50 letne babe na forumu sprašujejo, če ženska dejansko uživa v seksu? …..jaooooooooo
A te babe sploh kaj vedo, so se sploh kako stvar kdaj o čemerkoli naučile?

To pa verjamem, da je reala, da si na 10 razlicnih tabletah ja, to ti verjamemo…

In že so se oglasili užaljeni pripadniki močnejšega spola. Nimate biti za kaj užaljeni. Pol zakonov manj bi bilo sfejkanih, če bi ženske povedale po resnici, da jih seks z vami ne osrečuje in zadovolji.

Zakaj nočete vedeti resnice? Večina žensk igra orgazem. Vem, da ni ravno super, ko to izveš, a večina žensk stoka, da moškemu tako čim hitreje pride in je toliko hitreje konec seksa. Žal.

Zakaj nočete vedeti resnice?

Vsaj bodi toliko pošten, da namesto “resnica”, napišeš “moje blodnje”.
Ker si moški, o tem pojma nimaš. Niti od daleč.

Natreniraj vaginalne mišice (Keglove vaje), pa nam poročaj 😉

Glumica, ki ji to uspe (pri meni) si ne zasluži samo Oskarja za najboljšo žensko vlogo ter Zlatega Globusa za življensko delo… ampak tudi da mi odnese še hišo, avto, denarnico in psa. :-))

Si je vse pošteno zaslužila. :-))))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


kar ima polarni za lulanje, lahko uporabi samo za nekaj: za med vrata, da ne loputajo, ko se ženska poslovi od njega ☺

Še enkrat te vprašam: kaj se ti siliš v to temo?
[/quote]

Da te naučim, da vpiši v google besedo frigidnost, ker si zagotovo s kompanjonkami takrat manjkala, ko se je v šoli ta beseda omenjala in kaj povedalo o njej. Tudi ženske ti ne morejo odgovorit na podlagi izkušenj, kako ti nič ne čutiš, ker si frigidna in frigidnost je v betici, tako kot mentalna neplodnost in vse norosti, ki jih imate, ker normalna ženska teh izkušenj nima, ne?

Da te naučim, da vpiši v google besedo frigidnost, ker si zagotovo s kompanjonkami takrat manjkala, ko se je v šoli ta beseda omenjala in kaj povedalo o njej. Tudi ženske ti ne morejo odgovorit na podlagi izkušenj, kako ti nič ne čutiš, ker si frigidna in frigidnost je v betici, tako kot mentalna neplodnost in vse norosti, ki jih imate, ker normalna ženska teh izkušenj nima, ne?
[/quote]

Ok, nisem vedela, da si bolnik, jaz s takimi ne znam, dobi si pomoč.

To si dobro napisala.

In eni še mislijo, da ne glumimo. Ej, še nobeden ni pogruntal.

Ok, nisem vedela, da si bolnik, jaz s takimi ne znam, dobi si pomoč.
[/quote]
Aja, tako gre pri tebi, vsak je bolnik, ki ima vsaj osnovno vedenje o nečem, ker ga sama nimaš o ničemer in stara baba na forumu sprašuješ to, kar vedo 10 letnice. Fajnt to.😁😁😁

S stokanjem lahko okrog prineseš samo nekoga, ki (še) nima izkušenj v seksu in ki ne ve, kaj orgazem sploh je.

Orgazem ni samo stokanje in globoko dihanje, žal.

Kakšne koze ste nekatere ženske, me je kar sram, da sem ženska, ko berem tole hvaljenje o glumljenju orgazma. s tem še največ lažete in škodite sebi.

Iz mojih zelo, zelo bogatih izkušenj skozi življenje, dokler se nisem ustalila…zelo, zelo težko je najti pravega, izkušenega, ki iz ženske potegne njo. Dva trije, starejši, vezan, nekaj malega tistih živalskih privlačnosti…Ostalo me v povprečju slovenski moški niso prepričali, da bi znali zadovoljiti žensko. Sebe ja, skupnost pa ne.

Meni paše. Vendar še nisem doživela notranjega vaginalnega orgazma. Imam veliko prijateljic, pa ga je doživela samo ena. Torej obstaja že, ne pa pri vsaki. Moški pa itak pojma nimajo. Js sem svojemu že vse jasno povedala kako in kaj, da če misli, da je bivši vedno prihajalo, se moti 

Po moje ti z žensko paše, ker doživiš orgazem isti kot pri samozadovoljevanju.. moški pa večinoma sam nabijajo in pojma nimajo.


Še ena zmešana koza, res niste mnoge danes več čisto za noeno rabo ne, ampak res nobeno…..jaooooo

Nekateri moški mislijo, da je že dovolj, da ga samo imajo in da bo ženski že ob pogledu nanj prišlo.

Seks je vse kaj drugega kot samo nabijanje. Ženska z žensko pa je res nekaj najboljšega, kar se ti lahko zgodi, vendar brez prisotnosti moškega, ki samo smeta. Katera še ni poskusila, veliko zamuja.

Hvala bogu, da to berem. Sem mislila, da sem samo jaz čudna.

Ja, ne vem zakaj ne.

Naravno, normalno.

Vse ostalo je zblojeno(istospolni, z živalmi, predmeti,..)

Meni da kakšna kolegica samo izusti ali bognedaj namigne v to smer, jo namaham in brcnem, da se ali zbrihta v sekundi ali mi zgine pred očmi za vedno. Fuj.

Ja, ne vem zakaj ne.

Naravno, normalno.

Vse ostalo je zblojeno(istospolni, z živalmi, predmeti,..)
[/quote]

Pa saj je itak brez veze, ko vidiš , da stare babe odpirajo take teme, sprašujejo in se jim ne sanja o spolnosti. Pa to ne moreš verjet, kaj vraga je to vse danes narobe s temi beticami.

S stokanjem lahko okrog prineseš samo nekoga, ki (še) nima izkušenj v seksu in ki ne ve, kaj orgazem sploh je.

Orgazem ni samo stokanje in globoko dihanje, žal.
[/quote]
Logično.
Moški ki je začutil ženski orgazem bo točno vedel, kdaj mu katera fejka. Pa naj stiska mišice in vzdihuje, ni isto.

In ja- s svojim dolgoletnim partnerjem sem rada sexala. Če mi kdaj ni prišlo, mi pač ni, ni bilo potrebe po fejku. Samozavesten moški zna sprejet, da žensko telo drugače funkcionira kot moško in da pač ne pride vedno. Point je v vsem skupaj, ne pa samo v končnem izidu. Uživaš na poti, ne pa samo nestrpno čakaš cilj.

Pred več kot 30. leti sem delala skupaj s starejšo sodelavko (no nam se je zdela starejša, ker smo bile same mlade frklje) in nam je ta sodelavka razlagala, da kako ona zaigra, kako miga in vzdihuje, samo zato, da možu čimprej pride in je potem “rešena”, mu pa ni nikoli odrekla, ker je bil mož zelo ljubosumen in se ga je bala.
To je čista resnica in se nisem nič izmislila.


Logično.
Moški ki je začutil ženski orgazem bo točno vedel, kdaj mu katera fejka. Pa naj stiska mišice in vzdihuje, ni isto.

In ja- s svojim dolgoletnim partnerjem sem rada sexala. Če mi kdaj ni prišlo, mi pač ni, ni bilo potrebe po fejku. Samozavesten moški zna sprejet, da žensko telo drugače funkcionira kot moško in da pač ne pride vedno. Point je v vsem skupaj, ne pa samo v končnem izidu. Uživaš na poti, ne pa samo nestrpno čakaš cilj.
[/quote]Tako tako, madona imaš enake misli kot jaz, to bi nam izgleda še v praksi fajn šlo, če se že v teoriji ujemava, ha?😁😁😁

Pa saj je itak brez veze, ko vidiš , da stare babe odpirajo take teme, sprašujejo in se jim ne sanja o spolnosti. Pa to ne moreš verjet, kaj vraga je to vse danes narobe s temi beticami.
[/quote]

Ne vem, koliko so stare. Ko preletim kaj takega se mi stemni. Ne vem od kod to pride na pamet.
Bog pomagaj, da bi imela otroka, istospolno ali zblojeno usmerjen, al bi jo tepla, al naj me raje ubije, samo da ne prenašam takega greha in stranpoti, ker to ni zame.

New Report

Close