Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vprašanje za zrele ženske

vprašanje za zrele ženske

Tako bi js rad spoznal… moji prstek paše, kaj več pa ne. Seveda, bi rad jaz več… najprej jeziček, potem prstek in seveda še mojega… 🙂
[/quote]

ne bo dovolj , bodi vztrajen .

to je pa res , še za mano pospravijo namesto mene pa še tringelt dajo 😉

lovijo zadnji vlak in za njih je vsak dec dober. One ne morejo več izbirat. Katere so pa izbirčne so pa obsojene na samoto in vibrator. To je dejstvo.
LP

Nič se ni treba skrivat, kar pogumno se oglasite :).

nekatere 50+ letnice so prave mrhe. Veliko mlajših se ne more primerjati z njimi.

caw macka si za fuk???;-)
[email protected]

No, če je kakšna zrela abrahamovka ali penzionistka, se naj oglasi, da ne bo samo klepetanje po forumu 🙂
Diskretno in resno. Le enkrat se živi.

da penzjonistke nimamo nobenega časa in ne čakamo takih ki se tukaj ponujate ampak imamo redne spolne odnose z resnimi partnerji .

da penzjonistke nimamo nobenega časa in ne čakamo takih ki se tukaj ponujate ampak imamo redne spolne odnose z resnimi partnerji .
[/quote]

No, ti že imaš in lahko govoriš le v svojem imenu in ne glej sam zase. Mnoge pa recimo nimajo spolnih odnosov z resnim partnerjem. Za eno od takih, sem pa jaz na voljo. Če se katera vidi in želi uživat obojestransko, naj se mi oglasi. jo povabim na kavico in če bo obojestranska simpatičnost, se lahko marsikaj lepega dogodi…

Jaz sem pa to bivšemu sama predlagala enkrat, ko sem imela vnetje, luštalo se nama je pa ful…. Ufff, je bilo fajn!! Nad pričakovanji… Seveda pa nadvse nežen začetek, draženje, mazenje, nato prstek in šele nazadnje njegov junak. Res je treba iti max počasi, da se mišice sprostijo… Ampak užitek je pa potem vrhunski :)) Tudi orgazem je bil mega… Skratka, zelo priporočam… Zdaj sem pa samska in to zelo pogrešam…

Meni pa ful paše, ko ga imam v ritki in moji tudi, najprej počasi potem pa vedno bolj hitro mmm… 🙂

Samo moj se nikoli ne spomni pa sem mu že večkrat namignila 🙁
[/quote]

kaj bi rada.

kaj bi rada.
[/quote]

kaj meni paše , samo ne pride do realizacije.

Lanskoletni dopust v septembru. Ženske v teh letih so nekatere zelo ohranjene in prijazne. Sem bil v prikolici od prijatelja kateri mi je že prej povedal katere sosede so za akcijo. Od nekaterih so možje poslovneži,.pijanci ,ene so vdove in tako sem imel teren že pripravljen. Skratka imeli smo se nebeško in ne samo na dopustu, tudi zdaj še ohranjamo prijetne stike z ženskami seveda.

Lp
[/quote]

da vem kam letos na dopust 🙂

da vem kam letos na dopust 🙂
[/quote]

potrebne ženske, na morju se pa sploh znajo sprostit.

Lanskoletni dopust v septembru. Ženske v teh letih so nekatere zelo ohranjene in prijazne. Sem bil v prikolici od prijatelja kateri mi je že prej povedal katere sosede so za akcijo. Od nekaterih so možje poslovneži,.pijanci ,ene so vdove in tako sem imel teren že pripravljen. Skratka imeli smo se nebeško in ne samo na dopustu, tudi zdaj še ohranjamo prijetne stike z ženskami seveda.

Lp
[/quote]

Spet je akcija na morju. Letos je ena vdova več.

Spet je akcija na morju. Letos je ena vdova več.
[/quote]

Vdove so najbolj potrebne.

pogrešaš se javi.

Ali bi katera punca upala meni dati poljub v ko bi spala .
Ali se bi slekla obleko da bi se slatala .

New Report

Close