Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vrabček…

Vrabček…

Tako,pridobili smo novega člana,majhnega puhastega vrabčka,ki še ne zna leteti.zdej,pa je problem,ker ne vem,kaj taka živalca je.Mogoče kdo ve?Help me….Hčerka pravi ni problema,mu bom prinesla červičke..je pa že kruh-drobtinice,pa mal gresa sem mu dala..hmm kaj še?
P.s. ne boste verjel,hčera zjutrej takoj vstane,se šiba takoj umit,obleč..in po črvičke..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, mogoče je poskusi poklicat pa vprašat ornitološko društvo ( upam, da sem prav napisala, to je društvo, ki se ukvarja z opazovanjem ptic ). Sama sem se na njih obrnila, ko mi je ostal v negi mladi kos…..

Kje pa je to društvo…tukaj pri nas..pomoje nič! Kam si ti klicala…?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki grem gledat!

Zajček..sem klicala na veterino.so mi povedali…Mravljice,gliste,črvičke…bljek! hehe bo treba rokave zavihat..pa na lov!
če pa stauhaš.še ti kaj,bom vesela…veš sem gledala po imeniku..pa ni nobenega takega društva registriranega…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

društvo za opazovanje in preučevanje ptic
ljubljana prvomajska 9

01 5441230
01 544 1235

pa večkrat poskusi, če jih slučajno ne bi bilo notri .

Samo ne vprašaj, kako je meni bilo….gliste pa to prijemat….nisem mogla, ampak če drugega ne bi bilo, pač bi….tu gre le za življenje ptička !

Sej vem ja..tud mene je mal bljek..hu najhuje je..ko bo treba te gliste na pol dajat..sej cele ne poje..brrrr kr zima me trese..uha…:((((((((
Jao jao jao..ampak vse za tega malega puhastega lubčeka..uha kaj je cortek!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pismo ej, zanimivo bi bilo vprašat, če slučajno se lahko te gliste nadomesti z tenkimi koščki kakega mesa.

Sm dobila,se pogovorila s prijaznim gospodom.Takole mi je svetoval..ptička je treba zaščitit..ampak ga postavit ven,da ga mamica najde.Pravi da ga nasla bo..ampak da je potrebno paziti,da ga kaka muca ne dobi v krempeljčke.iN TAKO GA BO MAMA HRANILA.Malo sem skeptična..ampak očitno narava že ve! Zdej mam pa jok,tamala je čisto preč.Uh..Pestro!šibam..se pišemo kasneje…papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, ja.
Ma je res, običajno krožijo mamice in po čivkanju pa ne vem čem ga najde. Oh, sama vem, kako je to vse skupaj hudo…daj ga tako, da ga boste morda lahko opazovali….
Oh in sploh…vse to poznam, pa se tudi sama vedno tako žrem potem….

Muci, kakšen je končni epilog dogodkov ?

Končni epilog..je takle….
Tisti prijazni možakar..me je takoj zvabil v društvo..Eko!Koj je začutil,da sem prava..hihihi Oki mal heca ampak resno! Zdej sem članica ptičjega društva..hehehe
No ptiček je še kar pri nas…Cel dan je čakal mamico zunaj v senčki..a mamice ni in ni bilo.
Tko da smo šli v nabavo.Po svetovanju tistega gospoda..sem ptičku kupila mačjo hrano(meso..itd) na svojo roko pa semena,taka za mladičke..Hranit ga je treba,ker sam kljunčka ne odpira..zgleda da je žalosten…ene parkrat me je že fejst kljuknu v prst!
No temeljit pogovor s hčerko tudi ni manjkal…tko da sem ji vse razložila,da so se solzice posušile…sam zdej me skrbi,ker si želi drugega tistega pravega ptička,ki je stalno v kletki in je za stanovanje..heheh Kakorkoli…upam,da bo ptičku pri nas lepo,da bo čimprej zrastel in odletel v naravo.pOtem bo moje dobro delo opravljeno stoprocentno!Bila bi zelo zelo vesela…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, muca. krasna si ************

Kaj zvem zdejle…sosedov mulc je razdru gnezdo..in ptički so po vrsti popadali iz njega..ta naš vrabček je eden od njih.Mulc frdaman..mamica je pa rekla..mah kaj pa pol..en ptič dol al pa gor..ejj pa učiteljica je! da popeniš..ej kaj bi mu jaz uha navila…mulc…čaka se naj!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close