Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vračilo blaga

vračilo blaga

Zanima me, ali lahko vrnem blago v trgovino brez tehtnega razloga. Mi morajo vrnit denar, in kako je s tem, če sem plačala z masterkard.

Pri nas lahko brez posebnega razloga blago brez komplikacij ZAMENJAŠ za nekaj druga.

Blago lahko vrneš, denarja pa mislim da ti ne bodo nikjer vrnili, razen če je trgovina v privatni lasti in je šef zelo dobre volje.
Zamenjaj za kaj drugega ali pa naj ti dajo dobropis oz. darilne bone.

Baje se mora itak sam umret.

Zakaj pa vračaš blago brez razloga? Ali ti je zmanjkalo denarja ali kaj?
To se ne dela. Vedno raje premisli preden kupiš da ne boš imela potem problemov.

Blaga brez razloga se ne vrača samo pri nas. V tujini je to stalna praksa.
Pri nas brez težav dobiš denar samo v H&M. Drugače je to odvisno od politike trgovine. Po zakonu pa ti nepoškodovanega blaga niso dolžni niti zamenjati, kaj šele zanj vrniti denar. Vendar lepa beseda, lepo mesto najde.
Tako, da, probaj.

Da obrazložim zakaj gre:

Že nekaj časa kupujem avtosedež za malo. Na AMZSjevi strani sem ugotovila, da je najvarnejši CYBEX Solution plus. Okvirne cene zanj so cca.170 EUR . V soboto pa sem prišla v Trgovino, in vidim avosedež CYBEX Solution iz 190 eur znižan na 145 EUR. Spregledam pa da nima oznale plus. Prepričana sem bila, da sem kupila najboljši avtosedež za najboljšo ceno. Doma pa sem ugotovila, da kupljenega ni niti na lestvici najvarnejših, povrhu vsega pa je še 35 EUR dražji kot v drugih trgovinah.

New Report

Close