Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vrnil se je nazaj

vrnil se je nazaj

Žena je totalna trapa. Malo se ji mož okrog f… pa ga spet nazaj vzame. Ko bo naslednjič se šel malo okrog gonit, ga bo seveda spet nazaj vzela. Pač trapa, kaj češ.
Ta druga ženska je seveda tudi trapa, ker za takim tipom žaluje. Morala bi biti kvečjemu vesela, da se ga je končno znebila.
Tip pa je pač tipičen tipček, ki je letel od mamine joške na ženino potem k ljubici in ker je ugotovila, da ga ljubica ne bo tako futrala in ujčkala kot mama oz. žena , jo je ucvrl na ženino joško. Kar je tako dobra kot mamina.

Ampak prva je kao “zmagala”, dedec ima pa itak rad samo sebe, nje v resnici ne (ji je že dokazal).


Največji trap v tej zgodbi je tisti, ki si je najslabše postlal.
Oni dec in njegova žena ki sta sedaj skupaj se dobro imata, Najbolj se pritožuje tista, ki je šla zamenjat moža za nestanovitnega ljubimca.

Vse od naštetega tudi kdaj, recimo sedajle sem kosmata po nogah kot medo. In še vedno živa. MI je žal, če ti je osnovno vodilo v življenju kaj bodo drugi rekli.
Ti prišepnem preprosto resnico, da se drugi ne brigamo toliko zelo zate in nam v resnici precej dol maha.
[/quote]

Ja seveda, v službi delaš po svoje, hodiš tja ko ti paše, ko ti ne, greš domov…..komu lažeš!

Na svetu je 0,002{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki imajo ta privilegij in noben ni Slovenec ;).

Mene pa nekaj drugega zanima.

Kako se lahko nekdo vrne naprej?

Ja ne vem kaj je pričakovals. Ce se s porocenum pecas potem obstaja velika moznost da bo sel. Redka ljubica je boljsa od žene, zelo redka. Naj se sooči s težo lastnih popolnoma nespametnih odlocitev. Tip je mel pa mal srece. Ocitno si je zasluzil


Seveda je imel srečo. Naletel je ne samo na eno neumno ampak kr na dve kaj češ lepšega.?

Ampak če si egoist, ne ceniš tistega kar imaš, potem ne jamraj ko se ti zalomi. Tip je pokapiral da z ženo ni bilo prav nič narobe. Ona pa seveda jokca ko je pustila nekoga ki jo je imel rad. Oh ta človeški egoizem.

vsak drugi zakon že skoraj razpade. polovica ljudi nad 40 je v drugi ali tretji vezi. tale trio je eden od redkih, ki je šel po izpeljani ločitvi nazaj.


Pa saj v resnici ne verjameš da mu je res do žene kajne
On je samo dobro prekalkuliral. Mu že nekaj ni pasalo na drugi mogoče je bila malo manj neumna od prve
Sprašujem se a se te babe rodijo neumne Al postanejo z leti

Gre za tipa, ki noče in ne zna biti sam. V bistvu je sebičen, saj mu je pomembno samo to, da je njemu dobro. Če bi bilo v njem kanček poštenosti, se po razpadu te nove zveze ne bi vrnil k bivši ženi. Ampak, ker je vedel, da ga spet ena nekje čaka, je samo presedlal iz enega konja (beri: kobile) na drugega. Največjo traparijo je v tem primeru naredila bivša žena, ker ga je vzela nazaj. Ampak očitno je tudi ona ena revica, ki ji je pomembno, kaj meni okolica. Sploh, če ga je bivša žena vsa ta leta čakala oziroma ni imela drugega, mu je bilo še posebej vse lepo postlano in se je brez težav vrnil. Ne vem, od kod ti to, da je on spoštovan član skupnosti? Jaz takega človeka ne bi mogla spoštovati.
[/quote]

Žal, skupnosti so take.
Sploh če je tipček pretkan manipulator, ki pazi da se nikomur ne zameri, je prijazen do vseh, skratka en 24urni fejk.
Tak, karkoli zaserje, bo nažalost, lahko tudi to, kar avtorica piše; v Potemkinovi vasi samih fejkičev, pač “spoštovan”..

Drugače pa ja, bruh od moškega, hkrati si pa misliš, a naj se mi bivša raje smili, al naj se mi gravža, ker je na nek načn kot mama in ženska ravnotako za skozlat.

Ta drugi pa lahko vsaj oprostimo toliko, ker je nasedla enkrat.

Razen, če ga čez pet let potem ne bo tudi ona vzela nazaj, ko se spet prve bivše naveliča.. 🙂


Pa saj v resnici ne verjameš da mu je res do žene kajne
On je samo dobro prekalkuliral. Mu že nekaj ni pasalo na drugi mogoče je bila malo manj neumna od prve
Sprašujem se a se te babe rodijo neumne Al postanejo z leti
[/quote]

Pomoje so butaste že preden jih spočnejo..

A bejž no bejž..nikol ni samo en vse komolet zasral..
Konec koncev vsi mi hodimo na malo in veliko potrebo.. 🙂

Verjetno ga pride ceneje, da plačuje preživnino za enega otroka (ki ga ima s ta novo), kot verjetno za dva iz prvega zakona …

Taprva naj ga zdaj bolj pedena, da ji spet ne uide.

hehe to ti je logika moških, ki živijo v prepričanju, da če živijo skupaj z otrokom jih pa nič ne košta..

Odšel je zaradi sexa, ki je bil ukraden dober. Ko sta zaživela pa je spoznal, da je bila prva boljša in je odšel. Neumna je ker ga je vzela nazaj, a četudi ga ne bi bi ne ostal s to drugo.

Odšel je zaradi sexa, ki je bil ukraden dober. Ko sta zaživela pa je spoznal, da je bila prva boljša in je odšel. Neumna je ker ga je vzela nazaj, a četudi ga ne bi bi ne ostal s to drugo.

ta tip si misli: luknja je luknja

luknje so pa prazne 🙂 (tudi v glavah)


Sploh ne vem, zakaj bi si karkoli mislila o tem, zakaj se drugi ljudje ločujejo, zapletajo, razhajajo ali karkoli že.
Moje življenje mi popolnoma zadostuje.

Če se je žena odločila, da ga sprejme nazaj, ga je verjetno v prvi vrsti zaradi sebe. Je že ocenila, da je to dobro zanjo. Zakaj pa ne? Verjetno ga je imela in ga ima rada in ker sta imela očitno ves čas stike (otroci), mu je dala to tudi vedeti (osvajanje, borba za moškega). To da je brez pojasnila odšel k bivši ženi. To se je kuhalo verjetno že dober čas … Ne zagovarjam niti moža niti njegovega dejanja, vendar če se je njegova bivša žena odločila, da ga vzame nazaj, je med drugim očitno med tem moškim in njo vseeno močna vez.
Bivša, sedanja žena, h kateri se je vrnil pa tudi ve, da je tej ženski, ljubici, ki je sedaj ostala sama, zadala udarec tako kot ona njej pred leti. Hitro se ji je vrnilo nazaj …
Moškim se res več oprosti, če varajo in naredijo takšno napako, spoštovan pa je, če je, verjetno zaradi drugih stvari.
Mi je žal za to žensko, ki je ostala brez vsega, ampak v življenju nikoli ne vem ka kšne karte boš povlekel. Za njo bi bilo verjetno boljše, če bi ostala s prvim moškim. Zato pa moramo sprejemati odločitve še kako “trezni”, še bolj pomembno pa je, da se ne igramo s čustvi drugih!


Sploh ne vem, zakaj bi si karkoli mislila o tem, zakaj se drugi ljudje ločujejo, zapletajo, razhajajo ali karkoli že.
Moje življenje mi popolnoma zadostuje.
[/quote]

mislim, kakšn iste eni…., jst, recimo sem pa ful v skrbeh zarad teh treh udeležencev v tej zgodbi, trenutno mi gre celo na jok, hehe……

“kje je tu pravica, on pa spet spoštovan član skupnosti!!!???”

Pravica je v; on pa spet spoštovan član skupnosti prostakov ki prosto menjujejo prostitutke.

Kdor pa ljubi resnico, se ga taki ljudje na daleč izogibajo.

Sem spoznala frajerja, ki ga je bivša 2x nagnala, jaz sem ga spoznala skoraj dve leti po drugi brci v rit….sva se nekaj časa imela fajn, ko je to bivša videla, da ga ne bo mogla več imet na kratko glede otroka, da je ena druga več kot ona…ker se je preselil k meni…..je obrnila ploščo…se mu začela dobrikat, kako bo fajn, kako se je spremenila, kako bodo spet happy family….frajer je čez noč spakiral, čeprav se je zadnje mesece čutilo, da ni vse tako kot bi moralo bit….

Naj uživata….jaz tudi, ker mi nihče več ne žere živčkov…..;)


.
Zadnja leta moški postajajo večje piqke kot so same piqke…

New Report

Close