Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vroče…vroče…vroče…

Vroče…vroče…vroče…

Vroče…BOOOOO…zato…na sebe čim manj…da nam ne bo preveč toplo,))!

Pa nič slabe volje…ko nas bo kuhalo tam nekje…nasmeh na usta…misel na…kaj lepega…nagajivega in takoj bo še bolj vroče;))…ja kaj čmo…vročina mora bit…no…prosim…lepo počasi pijte jutranjo kavico…naj vam paše…naj vam zadiši…lepo z občutkom jo srkajte…srebajte…ližite smetanco…ali karkoli ji dodajate…ja dodatki dajo neki poseben čar dnevu..vsemu…ne samo kavici…pa si dovolimo danes…dodati si nekaj…da bo dan…tak kot mora bit…pisan na kožo;))!

Alo…gremo delat na temu…da bo dodatek…taprav;))…cmokito na ritko…ne…tja pa že ne…na gobčka…smrčka…lička….ali pa tja….pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro, mamika!

Naj ti bo hladen dan, a toplo pri srčku.

cmokca

mamika….mamika…ne ne bom mamika…sem lahko le mamiča…ampak sem raje lumpasta plastelinčica;))! In pozor…danes zelo-zelo nagajiva…helček…sem vohala eno pozno trgatev…in so hlapi naredili svoje…jupiiiiiiiijejejejej…na a bos enga…cmokita;)…saj se hecam nooo…sončika pa res ne pijem alkota…raje srkam kaj druzga…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ani to dobro da je vroče,bom loh gledal vsa ta vroča razgaljena telesa.

ja te naše mladenke so pa od hudica,to ti glavo zmešajo tik-tak.

ja kar je dobr je dobr aaa

/

ma kaj mladenke…so bolje une taprave…ki vedo in znajo…delati vroče;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oh ja sej sem že dadnjič napisal,da se loh v vrsto postavjo da ne bo kaj narobe ko me zagrabi p…..

hehehehe

/

New Report

Close