Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vrtci LGBT prijazno

Vrtci LGBT prijazno

kar poglejte
https://www.youtube.com/watch?v=iuMic0cVw4Y

Moški v seksualiziranih oblačilih ki učijo otroke o “spolu” so škodljivi vsem otrokom.

nič drugega kot normalizacija pedofilije…

Ključno je da se to prepozna in da se temu nedvoumno nemudoma upre.
Otroci so naša najbolj dragocena stvar in ne smemo pustiti da jih pokvarjenci zastrupljajo in posiljujejo s stvarmi katere v otroštvo ne sodijo.

bo treba prepovedati.
lp

Ne vpisuj svojih otrok v LGBT vrtec, če ti kaj ne paše, jaz svoje sem.

zloraba otrok

to so zelo sprevržene stvari, ne vem kako lahko to kdo podpira.

Kaj se to dogaja…

sem proti.

Pa ti je res vseeno, da bodo tvoje otroke spake vzgajale v sebi podobne spake in jim turile v glavo, da je normalno, da se odrasli slinijo po njih? Si res želiš svoje otroke nekoč videti na pol nage in našemljene na povodcu na mavrični paradi?

Matr se vam dogaja. Tisti ki karnaprej pišete o LGBT ste latentni geji, dojamite že to. Sej s tem ni nič narobe, sam nehite sami sebi lagat že enkrat pa neumne slike limat sem.

Žal, moramo si priznati. Moderni levici gre samo že za demolicijo in destrukcijo vsega kar je civilizacija. Vse kar bo nekega treznega očeta in neko trezno mater razjezilo bodo vsiljevali, zato ker vse kar nas vznemiri je kao posledica našega sovraštva do manšin. Dobesedno, v apatiji bi morali nemočno gledati kako nas režejo pri živem telesu.

Pa ti je res vseeno, da bodo tvoje otroke spake vzgajale v sebi podobne spake in jim turile v glavo, da je normalno, da se odrasli slinijo po njih?
[/quote]

Odrasli se slinijo ravno po spakah ali po običajnih otrocih? Tu te je logika pustila na cedilu, pričakovano sicer.

New Report

Close