Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vrtec – “šolsko leto”, razni zaključki ipd.

vrtec – “šolsko leto”, razni zaključki ipd.

Pa saj je jasno, da je tako. Ene babe si pač izmišljajo cel kup izgovorov, da imajo lahko mir doma in otroke cele dneve v vrtcu.

ja in poleg mam, ki so brezposelne in imajo otroke v vrtcu vse poletje, so tu še mame, ki so na porodniški a starejši otrok čez poletje v vrtcu. Mogoče odjavljen za celih 5 dni. Kako po kosilu domov?Ja pa kaj še. Pa saj je otrok doma nemogoč, ves čas nagaja, sitnari, cvili…Je saj tisti čas mir in se mama malce spočije. Uboga mama. In to so otroci, ki so “narejeni” za institucije. Halo!!! Kam gremo. In potem, ko je otrok v puberteti, ko so križi in težave, pa se starši sprašujejo; le zakaj, kje sem zgrešil, vse sem mu nudil…Vse? Res? Kaj pa tisto odrivanje od sebe, potiskanje v institucije…

Ja itak,

poznamo take brezposelne mamice, vrtec zastonj, pa social na podpora, zraven pa delo na črno pa zasluži več kot jaz, ki sem sama s tamalo s podpovprečno plačo pa vrtca plačujem 150 EUR. Potem mi pa reče, da ji odgovarja tako, da je dosti fraj pa da zasluži več kot če bi vsak dan hodila v službo…

Narobe svet…

To je možno samo pri nas!!!!!!!!!

Ja, res. Le kaj si dovolijo vzgojiteljice, da brezposelno babše vprašajo, če bosta otroka med poletjem tudi kak teden doma. Seveda ne, če pa ona na polno išče zaposlitev.:))))))))))

[/quote]

dej,dej,dej……..:-))))))))
Pa kje ti ženska živiš?
Upam, da ne boš imela več otrok…….tvoji geni niso ravno najboljši!

Kam je zašla ta debata …
Človeka sploh ne poznate, pa veste vse o njem.
Meni gre tudi vnaprejšnje napovedovanje prisotnosti otroka v vrtcu krepko na živce (za razne praznike, pa šolske počitnice, pa poletne počitnice …). Ker ne vem, koliko dni in kdaj bom lahko doma. Se zgodi, da planiram cel teden, pa potem uspem bit doma glih kakšen dan ali dva. No, poleti sicer teh težav (vsaj do sedaj) nimam, in takrat smo skupaj 2-3 tedne.

Saj ni res..pa je.Kako si dovoliš pisat take traparije..se vidi,da cele dneve ležiš doma na celi riti in imaš čas traparije pisat.Ubogi otrok!Kar vidim ga cele dneve v vrtcu,ker ga pač plačaš,ali tudi ne.Bila sem zelo mlada,ko sva imela otroka.Ko sem imela dopust,je bil otrok z mano doma,ker je pač bil in je moje največje bogastvo.Tukaj ne igra denar,plačano,neplačano varstvo nobene vloge.Tukaj ni govora o papirjih,škatlah..ampak o živem bitju,ki je tvoje,ki te potrebuje in si mu kot mati na voljo vedno..,da nekoč zraste v samostojno,samozavestno osebo,ki je bila ljubljena in s tem postala samozavestna na poti odraščanja.
Ubogo dete!!!!

New Report

Close