Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsak dan ji prebrskam sobo

Vsak dan ji prebrskam sobo

Kako naj bo to lep spoštljiv, zaupljiv odns, če ji ne zaupate? Prikrivate in lažete, da brskate za njenimi intimnimi stvarmi? Kako naj ona pove, “mama, seksala sem, mama fanta imam, mama, kadim, pijem”. Pa saj to ne dela vsak dan. Vi bi ji najbrž rekli naj si jo zašije in počaka do poroke, kjer boste izbrala njenega moža. Pa še na poročno noč boste inštrukcije dajala.

Dokler ga ne serje do take mere, da zabušava šolo, da šprica, skratka dokler opravlja svoje “obveznosti” je to ok. Ampak s takim obnašanjem ko ga imate, bo slej ko prej slabše. Če ne bo spizdila ob prvi priliki, nekam daleč, da vas bo gledala samo za praznike. Boljše zdaj, ko pa potem enkrat ko bo stara baba z otroci!!!

Zelis imeti zaupni odnos s hcerko in potem ji stikas po sobi, beres njen dnevnik IN to kar dela objavis na internet?? Boga punca😞

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9386, 07.04.2022 ob 19:18

Jaz sem npr. star 26 let pa nikoli v življenju nisem bil pijan, nikoli v življenju nisem kadil, nikoli v življenju nisem imel spolnega odnosa, vedno sem več ali manj uspešno ubogal starše. Danes lahko rečem, da sem še kar zadovoljen s svojim življenjem. Moje mnenje je, da ekstazi ni ravno nedolžna stvar, menjavanje fantov ni najbolj moralno početje, sploh pa vsesplošno laganje ni odlika odgovornih, zrelih ljudi. Prav se mi zdi, da jo poskušajte spraviti na pravo pot, s kar se da nevsiljim načinom. Meni je npr. oče rekel, da mi ni treba piti alkohola ne pa da ga ne smem. In sem ga poslušal, tudi zato, ker ga sam, odkar sem prišel na svet, ni pil in ga ni pogrešal niti malo.

Zato si še vedno junfr in nisi imel nobenega partnerskega odnosa. Res je za bit ponosen, da nimaš nobenih izkušenj z ljudmi, razen z mamico in atijem. Kaj ti nista dala dovoljenja da ostaneš zunaj po 8 uri zvečer?

Skratka mama kot vidiš, vsega obsojanja si vredna ti in ne hčerka, ki je običajna punca, ki se rada zabava. Zamisli se kaj vse je narobe s tabo.

Bolje, da je takšna kot je, kot pa, da bi bila kot ti in končala nevrotična kot si ti.

Ptpblemi še prehitro pridejo v živlenju.

Seveda si sama kriva, če jo zatiraš. Tudi čisto normalno je, da ni odprta do tebe Ker dobro ve, da bo imela samo probleme, če ti kaj zaupa. To da ji brskaš pa verjetno itak že ve in ti zamiri, samo čakaj dan, ko bo zanalašč pustila kak črn 20cm dildo v predalu 🤣. Lahko pa tudi zanalašč pise take stvari v dnevnik.

Če hočeš da ti bilokdo kaj zaupa, naj bo to otrok, mož ali sodelavec mora vedet, da ne bo posledic in boš sprejela njihovo mnenje tudi če se ne strinjaš.

Če je akademsko uspešna in ima cilje ji nimaš kaj zatirat življenja ker ji lahko samo skodiš.

Odgovor na objavo uporabnika
Queen of hell, 08.04.2022 ob 15:07

Zato si še vedno junfr in nisi imel nobenega partnerskega odnosa. Res je za bit ponosen, da nimaš nobenih izkušenj z ljudmi, razen z mamico in atijem. Kaj ti nista dala dovoljenja da ostaneš zunaj po 8 uri zvečer?

Take kot ti pogosto na koncu javkajo in kreštijo mamici in očiju 😉

Uboga kčerkica zatirana. Uličarko je treba pred vrata postavit, bomo videli kako bodo zanjo poskrbeli “prijatelji” in “fanti”. Bo hitro prijokala nazaj! 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 08.04.2022 ob 16:16

Skratka mama kot vidiš, vsega obsojanja si vredna ti in ne hčerka, ki je običajna punca, ki se rada zabava. Zamisli se kaj vse je narobe s tabo.

Bolje, da je takšna kot je, kot pa, da bi bila kot ti in končala nevrotična kot si ti.

Ptpblemi še prehitro pridejo v živlenju.

ja  ja dijakinja se zabava s fukaranjem naokrog in iglo v žili 😉 pa še malo zalije z alkoholom, in potem so v tridesetih zmrskane ko šar peji 😉

Groza od mame si, res. Upam da ti nikoli ne bo zaupala 🙂

Tudi ona bere MON in se bo zagotovo prepoznala oz. prepoznala mamo, ki ji želi uničiti maldost!

gospa ….. vam se meša 😀 ….. želite zaupanje – dati ga pa ne znate …… štefnate po osebnih stvareh najtnice , z nekim izgovorom seveda , ker izgovor mora biti , za tako zavrženo dejanje …… poglejte vase – si priznajte kaj vse počnete narobe , se grdim navadam odpovejte in potem vam bo morda uspelo ……. vam garantiram , da vas bo prej ali slej zalotila , ker vam bo zdrsnil jezik in bo vedela , da ste to vedeli le z vdorom v njeno intimo in potem bo nezaupanje in prepad nepopravljiv ……aja vaše zblojene utvare ,kako mora biti , so dobre morda le za vas ,ki se obremenjujete kaj bo soseda rekla , medtem ,ko svobodni umi o takih stvareh pač ne razmišljajo ,ker so svobodni , sprejemajo drugačnost in jih vaši mentalni okovi ne ovirajo pri življenju …… vso srečo u lajfu 😀 – jo boste rabili 😀

niti ne rabi se zarečt. ljudje zelo hitro opazimo, ko so naše osebne zadeve malenkost premaknjene, drugače postavljene ipd. eni prej, drugi nekoliko kasneje. meni je fotr tako preiskoval sobo in še danes 30 let za tem ne ve, da sem ves čas vedela. našel ni nič oz. edino tisto, kar sem mu zanalašč nastavila, moje zaupanje je pa izgubil za vedno.

A ti si tisti, ki si tukaj pisal, da iščeš punco?

Težka bo. Zakaj pa iščeš tu gor oziroma zakaj tu gor iščeš nasvete?

Ženske rabimo nekaj vmes. Ne takšnega kot si ti in ne alfa samcev.

Pokliči jo, ko prespi pri prijateljici okrog 22h. Se ti ne bo javila, pokliči prijateljico, ki se tudi ne bo javila, nato pokliči k staršem te prijateljice, ki ti bodo verjetno razložili, da njihova spi pri tebi ali pa pri 3. prijateljici. Potem ji piši, da so starši prijateljice rekli, da njiju ni tam, kje je, naj se takoj oglasi….

Vi bi imeli zaupljiv odnos s hčerko pa ji brskate po sobi in kar je najslabše,  berete njen dnevnik….

Bolje, da hčerka tega nikoli ne izve….

Zakaj vsi starši gledate stran, dokler so ocene lepe in imate doma bodoče zlate maturante? Zakaj takrat mislite, da se ni potrebno pogovarjati?

Očitno mora punca nekje sprostiti ventile. Je v šoli odlična zaradi sebe ali zaradi vas?

Peljite hčerko na sprehod in ji povejte svoje strahove. Začnite se pogovarjati z njo.

    Verjetno ste se res trudili po najboljših močeh, a prisluhnili ji niste. Tudi vaš partnerski odnos je vprašljiv in pretirano pitje alkohola izvira iz nekega družinskega manjka. Ne slišite je, s tem svojim početjem se upira in išče pozornost. Vprašajte se kje je že nekaj let nazaj šlo narobe, da sedaj berete njen dnevnik, kje ste izgubili vez. Poskusite ponovno poiskati skupne interese, najti vez z njo, s sprehodom, vadbo karkoli ali pojdite kot družina na izlet in nikakor ji ne očitajte, še bolj se bo oddaljila.

Mene pa bolj zanima, kako to, da do tega pride? To je samo iskanje lastne vrednosti in utapljanja bolečine.

A ste jo crkljali, ko ste še bili center njenega vesolja ali dajali stran “ot-rok”? A je bila veliko naokrog z drugimi (babice, tete, varuške)? A je morala iti takoj v vrtec? Ko je imela v šoli težave, ste zamahnili z roko, “ker tako pač je”? A je bila videna in slišana?

Resno resno me zanima, kako pride do tega. Ker sistem očitno ne podpira duševnega razvoja otrok.

Se strinjam

Nimam nasveta,ampak meni je žal da jaz svoji hčeri nisem nikoli prebrskala sobe in sem zaupala 100%.Žal.Naše otroci v velikem delu črpajo okolico. In se lahko konča zelo ,zelo žalostno.Dobro pretehtajte pred odločitvijo in srečno

Najprej se hčeri opraviči, ker si brskala po njenih zasebnih stvareh. Nato se moraš pa pogovoriti. Ni tako lahko in hitro kot se prebere, je pa nujno.
Tako naredi. Nisi prišla do informacij, ki jih je moč kar pozabiti, nekaj morate ukreniti, sploh hči.

 

Ti si bolana tebe je treba zaprt sej zato pa dela to k ji vse prepovedusjs pa mora skrivat k bi ji popostila mal vrjem da nebi bla taka poisc si psihijatra

Ti se ne zavedaš kakšne travme povzročaš svoji hčerki.

Ljudje kot si ti se mi gnusijo. Omejuješ ji življenje, stvari ki jih počnejo vsi najstniki oz. mladi odrasli.

Ker vem, da se neboš nikdar spremenila, ti lahko samo rečem, da se pripravi, da tvoja hčerka, če je pametna, v svoji odrasli dobi nebo hotela imeti opravka s tabo. Vsaj jaz nebi hotela.

Še manj pa bi te hotela za taščo

Počnem podobno, zato ker je izdal moje zaupanje. Druge ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Slabo zaupanje, 07.04.2022 ob 12:55

Ker se mi zdi da kadi, kar je zame nesprejemljivo, ji večkrat preiščem sobo. Cigaret sicer res nisem našla, sem pa njen dnevnik. Ugotavljam da hčerke sploh ne poznam. Moja zlata pridna deklica si daje duška, ko mislimo, da prespi pri prijateljice v resnici se predaja nočnemu življenju, menjava moške, kadi travo in posega po alkoholu. Opisuje da je poizkusila tudi že ekstasy in da bi ga z veseljem še kdaj. Najraje bi jo zaklenila v sobo in je nikoli več izpustila. Nisem je tako vzgajala in nočem niti, da mi kdo reče da je to pač najstništvo. Očitam si, da sem kot mama zatajila, a ko pogledam po drugi sem se res trudila, vse kar sem lahko sem dala od sebe, zato se sprašujem kje je šlo narobe. Hčerke nisem vzgajala, da bo delikventka. Nekakaj pa je tudi res in to me ohranja še pri upanju, da ni še vse zavoženo, še vedno med najboljšimi dijaki na šoli, ima plan biti zlata maturantka, pri šoli ne popušča, ambicije ostajajo enake. Ne bi rada, da ve, da ji stikam po sobi a rada bi, da ve da vem da mi laže, da vem da ima skrivno življenje. Res bi si želela, da imava zaupnejši odnos, ne vem in očitno niti ne znam do tega priti. Skrbi me, da bi se med nama naredil porevelik prepad in poti nazaj ne bi bilo. Odprta sem za vse dobronamerne namige kako naj s hčerko izplavava iz tega šmorna in spet vzpostaviva en lep zaupljiv odnos.

 

To, kar opisujete, ni delikventnost. Je samo nekaj, za kar je vi niste vzgajali. Vzgajali so jo pa v tem duhu vsi ostali. Problem je, da so velikokrat vrstniški pritiski močnejši od staršev.

Uživanje prepovedanih drog samo po sebi ni delikventnost, vsaj v Sloveniji ne. Če bi bilo to v ZDA, bi bila druga zgodba, s tem, da je v nekaterih zveznih državah ZDA trava legalna. Pri nas pa samo uživanje drog ne spada med kazniva dejanja. Kaznivo pa je droge proizvajati, švercati, prepeljati čez mejo, prodajati. Posedovati v količinah za osebno rabo in uživati pa ne.

Kolko je pa stara???? in zakaj ji brskaš po osebnih stvareh in jo špijuniraš???

New Report

Close