Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vsake tolk se mi zdi…

Vsake tolk se mi zdi…

… da ta oštja od foruma totalnu crkne, ker se neč ne naloži, pole pa ena tona naenkrat….

Primož, kej delaš?

Pa časi pomešani,pa…smo že en parkrat urgirali…efekta pa nobenega 🙁
Sp

To se samo tebi dogaja…ti hudiček nagaja, ker si taka lumpačka…hihihihi…cmokica…tanajtahujša lumpačka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tihu bodi, Plastelinka, da se ti ne bodo tvoje lumparije maščevale… Ti bjo začele kocine iz uhc rast, boš vidla pole….!!!

Ha,ha,ha,ha,ha!
Sončku bodo dlake iz ušes zrasle!
Ta je pa dobra…pa bi res rad to videl :-)))
Sp

Tjeb se bjo pa nohti skravžlali…. mjau… grrrrrrr

Plastelinka se smeji…za znoret…sem lahko še taka lumpačka…pa te ne prekosim…se nič ne bojim, sva s hudičom ta najboljša prijatelja, saj veš, da sem cela od hudiča…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helči?
A me imaš tku miceno,vsaj mičkeno rada?
Enga velikega cmoka ti pošiljam
Sp

Pa ne boš, tarlalalal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tisto,kar me je res zanimalo,sem….CENZURA….!
Cmoka
Sp

… itak, da te imam…. že od prvega dne… ko sem zagledala tvoj neobriti spodnji del…
… kaj sploh sprašavaš… tu bi lohk vedu…

papa

Saj mora človek imet rad to našo Helči!
Sliko pa le pošlji…bom lažje blebetal pole
Sp

… hej pozabu ti? sem ti jo poslala prej ku ti meni… nič zato, če manjka glava… važni so tasexy deli ;))
(itak si me pa glede tiste slike skritiziral, da nisem po tvojih merah… jaz pa jok na orbidrek)…. ;((((((

Pismo,zdaj bom pa nevljuden izpadu.Pa si mi res kaj poslala?
Ah,zgleda,da me že malo demenca,sorči.
Sp

…. itak…. si vrgu v koš, zdaj se pa delaš neumnega…
v 1 uri sem tamgori, sej vejš…
jih boš dubu z rašpo!!!!!!

Prid gor,prid….mi se pa nobenga ne bojimo,prej uveselimo!
Sp

Tiho bod…mater…ti pa si gobec….ti bo res še kdo kaj verjel…ja nekaj so želje…sanje…čisto drugo pa je realnost ali ne moj prijatelj;))?!
Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

grem malo U “mjesečina” , ….dober komad a ne !- Dino Merlin

lepo se imeje

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sam probaj iti tja…takoj lepo domu…cmoka in lepo ninaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa saj se ne da več tuki pisat.Kar naprej nekaj cenzurirajo.
Pol pa še kregajo,namesto,da bi jih firbec matral,kaj sem tam napisal 🙁
Sp

Mater…a neee…kako si upajo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close