Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vse diši že po pomladi…

vse diši že po pomladi…

Lepo pozdravljeni..

po dolgem času sem spet malček naokoli..prejšnji teden sem se še močno preganjala z zimo,..ta teden pa je pri nas že takooooo pomladno, da človeka kar razganja..

Preden sem prejšnji teden odjadrala na zasluženi odmor, sem utegnila videt, da se je Nikita umaknila v zaledje…kolikor sem utegnila razumet, ima doma bolnišnico na koncu mesta..

Skratka, še pred tem je bilo nekaj govora o tem, da bi se deklice (in seveda..tudi dečki) priklatili do sem, da bi šli skupaj spit kakšen kozarček, pa kaj konkretnega pogledat (he,he)..ja, govorilo se je za 8. marec..
No, in glede na to, da je bilo takrat rečeno, da kao prijave nabira in pobira Nikita,..ona pa je galantno odkurila drugam in me pustila na pokošenem..
pač, zdaj jaz apeliram na vse zainteresirane, naj se mi javijo.
Karte za Perlo so pripravljene, dobra volja je,..in ni hudič, da ne najdemo tudi kakšne žlahtne kapljice kje.

Moj mail imate…prosim, dragi moji,..nafilajte ga s pritrdilnimi odgovori.
Če pa rabite še kakšno dadotno pojasnilo…tudi…glej mail zgoraj..sem se itak prikradem kot kakšen razbojnik :o))

Bodite dobro, uživajte pomlad (če je pri vas še ni, pridite k meni :o))…ptički že pripravljajo gnezda-preverjeno, mački se že ženijo-preverjeno..
zakaj se pa še mi ne bi imeli radi…ahhhhh.. :o))

Juj , Gajči , ful kul tole , da si mi skinla s leđa in se znašla na pokošenem , ej , to !
Ma se super znajdeš :))))
Kar tako dalje , se bova zmenili za kako zlaganje puzlov , hehe … 😉

Ja , je špital pri nas . Včeraj sem bila malo tu na delovnem mestu , danes cel dan ( tudi mene kdaj pa kdaj rabijo v službi) , jutri pa spet mrknem do nadaljnjega …
… če boh da , se vidimo 8.marca !

Btw – ADSL-ja doma še vedno ni , torej se od doma ne javljam (pa tudi sicer se verjetno ne bi 🙂

Vsem lepe dneve še naprej , tistim , ki ste mi danes delali družbo , pa še posebej hvala … in čau !
Nikita

Wau bejbe…en pozdrav ,sej veste čigav??!! A gremo gledat hot dedece aaa?
Sej pridejo tud v LJ,če se ne motim kaj?
Pismo,da bo res treba en premik narest!!
Čau in mejte se….

Aja..NiKitka mislim na vas…držte se!:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

UUUUUUUU a golota,

UUUUUUUU masovna mišična lepota,

Kje se pa prjav….. za na oder :)))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Gaiči sunčku…..

Je nu malo taku….

Ženička me kani v toplice odvlečt….en dan prej, torej v petek.
Na firmi mi nabijajo glavo z enimi seminarji in šnel kursi, ki se naj bi dogajali glih takrat….in zdej.

Če bo to res tako, da bo seminar, odpadejo toplice in se mi vidimo za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čeprav…najdte mi kej za štrikat med časom predstave, jebešmiboha, če grem gledat tiste tipe z majhnimi tiči in pametjo :))))

Če pa ne, potem pa obljubim kak SMS v podporo….če ga bo žena pustila poslat :))))) (beri: prednastavljen izgovor če pozabim)

Lepo da si šla v akcijo…lep se imej, pa oglasi se še kej. Čau.

Tony, obljubim: če prideš, bom s tabo štrikala ta čas, ko bodo fantje slačili tangice…pir ne uide pa še kak poker bo zraven (jao, vulgarnost na višku…)
Mene v bistvi tisti preformans niti ne zdrma..ampak špica pa je čutit vso tisto babjo energijo, ki se nabije v oni mali prostorček..

Če prideš..evo..zamenjam vrle mlade dečke..just for you…

Uhhh..res je pomlad v zraku :o))

Že tole povabilce je vredno zlata….he he….komaj sem čakal….pomladi.

Velja Gaia….koš lubčkov in pozdravček do petka!

Vračam udarec. :o))

Pravzaprav imamo tudi pr nas eno lepo godro..poleg tega, da nam odhajajo sodelavci v penzijo in podobna jajca..so nam zdaj pripopali še fakturiranje…domov hodim kot halogenska lučka.. :o))

Ja, se beremo v petek..ni hudič, da ne bo zneslo!

hahahah pr men..sam prej te pregledam od glave do peta..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja če jest kej vem..ob prvem srečanju so nam naši vrli fante dolžni streapteaz..tko da..jest komej čakam.-.heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

murrrrrrmurrrrrrrmurrrrrr
ohh a murnčki tud predejo, al je nalezljivo kej :)))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

hahah kaj vem,geled na to da si mi zvečku drpnil..pol..je tud murjanje nalezljivo…MIjauuuuu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

murja(e)nje al kurja(e)nje, sicer pa mi tud en delček jezika manjka, dej nazaaaaaaajjjj :)))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

KHm..Khm…kHm—-hej..ka se pa dogaja…)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nč dogaja,
ena muca mi nagaja,
ko se kar sred raja,
neki odtaja,
pa srček mi tud se sprehaja…

Ej muca a veš da je to krajaaaa….:))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Buci buci buc…Ti si moj mali muc..
jaz sem tvoja mačkica…
ki rada orenk klepeta!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mur mur mur

Oja, no ne glih tvoj muc,
me za kej druzga ponuc’,
lahko sem pa tvoj,
le naprej mi tko poj…

Mogoče za pusta, ko maska se nuca,
šel se bom tvojega lepega muca,
tud pridno bom mjavkat začel,
in čisto po mačje ti pel…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

:)**************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

živjo Gaia 🙂 Kot sem že Nikiti “obljubil”, me v Perlo 8. marca ne bo, tako da… čakam na naslednje srečanje :)))

lep dan, fajn ga zažingejte in se … vidimo al pa beremo :)))) Čau!

Jani

Čau Gaia !

Tudi zajček ne more it ):
ampak bo še priložnost , pa takrat….evo……

New Report

Close