Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse je brezvezno

Vse je brezvezno

Ta svet je najbolj dolgočasna stvar. Ljudje se dolgočasni za popizdit, stalno ene in iste stvari klobasate. Vsi hobiji so brezvezni in dolgočasni. Seks je brezvezen. Droge so brezvezne. Internet je brezvezen. Avtomobili so brezvezni. Znanost je brezvezna. Učenje je brezvezno.

 

Edino, česar se bojim je to, da ko crknem, me čaka zopet še eno tako brezvezno življenje in zopet in zopet in zopet.

 

FUCK YOU ALL

 

Odgovor na objavo uporabnika
VSE SKUPAJ JE BREZVEZNO, 18.05.2022 ob 16:19

Ta svet je najbolj dolgočasna stvar. Ljudje se dolgočasni za popizdit, stalno ene in iste stvari klobasate. Vsi hobiji so brezvezni in dolgočasni. Seks je brezvezen. Droge so brezvezne. Internet je brezvezen. Avtomobili so brezvezni. Znanost je brezvezna. Učenje je brezvezno.

 

Edino, česar se bojim je to, da ko crknem, me čaka zopet še eno tako brezvezno življenje in zopet in zopet in zopet.

 

FUCK YOU ALL

 

Če kaj ni brez veze je takšen komentar kot je tvoj. Bravo

To samo pove, da imaš v sebi kar nekaj življenja, ki hoče na plano in živet.

Med tem ko drugi postajajo mrtvo strašilo ti postajaš živo.

TOJ SAM DOBR.

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 18.05.2022 ob 16:23

Če kaj ni brez veze je takšen komentar kot je tvoj. Bravo

To samo pove, da imaš v sebi kar nekaj življenja, ki hoče na plano in živet.

Med tem ko drugi postajajo mrtvo strašilo ti postajaš živo.

TOJ SAM DOBR.

 

 

Ja, dejansko edina zanimiva plat tega sveta je pogovor o tem, kako je vse brezvezno.

 

Življenje naj bi bilo prvovrstna izkušnja in avantura in vsekakor ne dolgočasno.

Indoktrinacija in podebiljanje ljudi, da sledijo drugim in hodijo po že milijonkrat prehojenih poteh je ubitačno.

Zamorjenost izhaja iz tega, ker so mnogi sprejeli to dejstvo, da so vsi kvadratne glave pa čeprav niso. Ko jih poslušaš vidiš, da so. Le redki se najdejo, da niso.

Tudi DEJANSKO so jim uredili poti po katerih se “gonijo” dan za dnem in vedno na isti način in iz tega naredili promet (trgovino).

Poglej izven teh okvirjev, kadarkoli zmoreš pa vedno lahko kaj opaziš in potem ni več dolgčas.

 

Odgovor na objavo uporabnika
VSE SKUPAJ JE BREZVEZNO, 18.05.2022 ob 16:27

 

Ja, dejansko edina zanimiva plat tega sveta je pogovor o tem, kako je vse brezvezno.

 

najprej ti mora iti vse na K. da se lahko kej spremeni.

Če čutiš, da je brez vezno potem verjetno tudi je. Notranji občutki ne lažejo pogosto sploh pa ne non stop dan za dnem.

Da pošleš vse v k. je tisto kar lahko storiš in zakaj ne bi, če pa SEDE.

 

Taka tema, ki si jo odprl/a je, kot nov vetr v svet poln možnosti in šans, ki so se prej zdele nemogoče.

Avtor, no evo. Jaz mislim isto. Sva se že kje srečala?

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 18.05.2022 ob 16:35

Avtor, no evo. Jaz mislim isto. Sva se že kje srečala?

hehehe toj to, bravo tud teb

No dejmo še kdo?

Komu gre npr. na kur. kuča posao, kuča posao, al pa pride med frende pa non stop ista bedarija, kot v zoni somraka,prižge Tv pa kot bi debile gledal ko nekja glumijo, na poslu se o poslu zgovarjajo kot da je samo to ostalega pa ni, kot je avtor omenu seks gor seks dol, pa kva smo polži, ki sam gona jim je pogon,znanost, nabijajo sem ter tja in kaj se spremeni, če ti gre pa vse na k.? NČ. Avto, zgleda drugač, druga plastika, brez plastike, držje, cenejše, še vedno k. avto IN KVA POL? Učiš se učiš nima veze tud če bi mel pet dr. še zmer zabit ker poln druzga ne obvladaš. zakaj sploh bi kej razen tega, da žviš in si vesel da žviš?

mal na trosu. amapk hej zakva pa ne , kva te boli k.

Darwindarko ja eni lahk majo petko pa sončna očala na šihtu eni pa ne mormo ane.

Odgovor na objavo uporabnika
Ssm povem, 18.05.2022 ob 16:49

Darwindarko ja eni lahk majo petko pa sončna očala na šihtu eni pa ne mormo ane.

Kaj spet ne moreš?

Skoz neki kaj se ne da, nikol pa kaj vse se da.

Dej glejte kaj se da ne kaj se ne da. Jst če gledam kaj se ne da je vse za en k.

Skoz sm lahko zamorjen. Ko pa tako temo nekdo odpre pa me zamorjenost mine, vsak za nekaj trenutkov, če ne več. Ker to je tisto kar odrešuje. Ne jamranje kot takšno ampak da pove, tako kot je in direkt.

Če hočeš bit to kar so drugi je težko in bo težko. Ne vem o kaki petki govoriš ampak zakaj pa petka koji k. je postavil da je petka nekaj in da moraš met petko. Koji k sončna očala, maš al nimaš še zmer maš nos pa uhlje na katerem bi očala slonele.

Npr. zakaj takšna miselnost odrešuje, kot je avtor jo izkazal?

Zato, ker samo stanje, samo dojemanje, kaže, da je sit vsega in ta sitost pokaže, da se kmalu zgodi sprememba. Iz sitosti vsega tega pride do spremembe in želje do spremembe s tem pa volja in zanos, elan, zagon, da se gre čim dlje stran od tega kar je za ubitačno in jemlje vso radost.

 

Darwindarko dobre maš. Js jih mam tut, ko sem v elementu. Žal od 1. maja nič več. A veš, k hočeš neki, pa ne moreš.

Če hočeš uresničit spremembe, moraš imet denar.

Z našega darčija, shizo psiho klošarsko lenuharsko nadlogo in pokveko je vse brezvezno, kar sam sebi temo odpre in se naterava….ja saj…….že šibam dalje v pestro “brezvznost”. Bom morda pozneje zvečer dal kaki mon spaki po pokrovki. 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 18.05.2022 ob 17:12

Če hočeš uresničit spremembe, moraš imet denar.

Ni vedno vse samo denar.

Odvisno kaj hočeš.

Sicer pa tudi keš, če že lahko drugače ampak straha ne sme bit.

Keš prinaša strah. Zato, ker manj ga je več strahu je prisotnega. Ampak keš ni vedno obstajal in je bil človek pred njim.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 18.05.2022 ob 17:22

Ni vedno vse samo denar.

Odvisno kaj hočeš.

Sicer pa tudi keš, če že lahko drugače ampak straha ne sme bit.

Keš prinaša strah. Zato, ker manj ga je več strahu je prisotnega. Ampak keš ni vedno obstajal in je bil človek pred njim.

Uno drugo bitje v tebi se ne strinja, ker vidi da ti usrane bose tace ne izboljšajo ničesar……jaoooooo😁😁😁☝️

Ko se boš zaljubil-a bo imelo vse smisel,kar verjemi,meni se je tudi zdelo vse brezveze in smisla hlih za umret.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 18.05.2022 ob 17:31

Ko se boš zaljubil-a bo imelo vse smisel,kar verjemi,meni se je tudi zdelo vse brezveze in smisla hlih za umret.

Mah ne citira,za brezveze

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 18.05.2022 ob 17:27

Uno drugo bitje v tebi se ne strinja, ker vidi da ti usrane bose tace ne izboljšajo ničesar……jaoooooo😁😁😁☝️

Počutje izboljšajo. Počutje.

Bose noge ti ne dajo keš v žep. Niti ti ga ne vzamejo.

Ampak POČUTJE ti lahko boljše ponudijo. Lahko tudi slabše AMPAK zato pa je pomembno, da je previden korak.

Ampak hej, kaj bi to razlagal zlobnežu kateremu je bistvo biti tuja vrsta in ne vrsta po kateri se je rodil. Si pa ti natakni kopita, če hočeš.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 18.05.2022 ob 17:32

Počutje izboljšajo. Počutje.

Bose noge ti ne dajo keš v žep. Niti ti ga ne vzamejo.

Ampak POČUTJE ti lahko boljše ponudijo. Lahko tudi slabše AMPAK zato pa je pomembno, da je previden korak.

Ampak hej, kaj bi to razlagal zlobnežu kateremu je bistvo biti tuja vrsta in ne vrsta po kateri se je rodil. Si pa ti natakni kopita, če hočeš.

Se ti fejst pozna, ja.☝️😁😁😁😁.jaooooooooo

“oni” (satanisti, ki vladajo nad svetom, ker so prišli do keša) želijo točno to, da te prepričajo, da Življenje nima smisla. S tem jim delaš uslugo. Ljudje pa molčimo in pustimo, da kršijo vsa pravila….. So tudi nekaznovani za svoje zločine…. Oni so postali “nedotaljivi”; ker imajo stalno izgovor na katerega vsi nasedajo.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 18.05.2022 ob 17:37

Se ti fejst pozna, ja.☝️😁😁😁😁.jaooooooooo

No vidiš, kaj pol praviš, da ne, Tumpek

Kaj pa, če si nesrečno zaljubljen in ko realno razmišljaš, veš, da ne bo šlo?

Darwindarko, če je denar, čas, je tudi volja. Če je prava družba, da se nekaj da naredit, tut ok.

Če pa ni časa, volje, … pol pa sam delo, domov, delo, domov.

Moraš tudi spoznat prave ljudi.

Darwindarko men se zdi, da ti mal filozofiraš. Jaz imam tudi dobre ideje, ko sem v elementu. Ko pa vsak dan razmišljam, kok je treba jutri spet delat, pol sem pa skos živčna.

Odgovor na objavo uporabnika
Evropa naj se prebudi in vsi ostali, 18.05.2022 ob 17:39

“oni” (satanisti, ki vladajo nad svetom, ker so prišli do keša) želijo točno to, da te prepričajo, da Življenje nima smisla. S tem jim delaš uslugo. Ljudje pa molčimo in pustimo, da kršijo vsa pravila….. So tudi nekaznovani za svoje zločine…. Oni so postali “nedotaljivi”; ker imajo stalno izgovor na katerega vsi nasedajo.

Dobro preberi:

PRAVIL NI

Oni jih hočejo postavljati in s tem omejevati svobodno voljo.

Zato se to prej ali slej dotika duše, duha,vesti.

Zločine, kot zločin drugi izvajajo, ki jim nasedajo.

“Oni” nad seboj ne priznavajo avtoritete, zavajajo pa, da mi bi jo morali priznavati drugim enakim po naši vrsti.

Zato “ustvarjajo” fikcijo, iluzijo. Naj bo to verovanje v znanosti, v šolstvu, politiki, pravnem sistemu, družbenem sistemu,monetarnem itd. Povsod, kjer človek deluje in na čem človek sloni ter živi , povsod tam “izvajajo” iluzijo. Ampak ne “oni” ljudje samo jo, saj po njej živijo. “Oni” le nakažejo, ljudje pa grabijo.

Verjel verjel za drek prijel je pregovor na to, kar se dogaja.

New Report

Close