Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse je krivo to ku…upanje

Vse je krivo to ku…upanje

Da že toliko časa trpim, je krivo to ku….upanje.
Če človek umre (nikomur ne želim smrti), si se prisiljen slej ko prej sprijazniti, da ga nikoli več ne bo ob tebi in preboliš, greš počasi naprej.
Če pa je človek živ, pa kljub temu, da si dopoveduješ,da ta ljubezen ni mogoča, da ti mogoče ne vrača enako močnih čustev, da je že oddan, da si je začrtal življenje brez tebe, da vse ustvarjeno ne bo zavrgel zaradi tebe, …pa ti nekje v podzavesti vedno kljubuje to ku…upanje, da mogoče, pa te ljubi tako goreče kot ti njega in se bo lepega dneva prikazal in ti razodel to veličastno ljubezen, da bo pustil vse za sabo in te končno poiskal, da ne glede na vse, obstaja način, da bosta enkrat skupaj,….
Prav zaradi tega ku…upanja potem srce ne spusti tega človeka, ga vsak dan hrani z mislimi in sanjarjenjem, kako bi bilo, kako bo.
Ah jebe.. tak život, ko nekomu namenjaš toliko pozornosti, življenje pa teče mimo tebe, ker ne znaš v sebi, v drugih ljudeh in stvareh najti radosti, ker vidiš samo njega/njo.

Skoz ene in iste teme. Pa kaj poj če te ne šmirgla. Pojdi naprej živi po svoje. Kaj vsi samo neki jokcate in se smilite sami sebi.

“Pod to k.. upanje” se pa podpišem. Citiram avtorico: Vse je krivo to k… upanje Vir citata: Med.over.net/ Starševski čvek Datum objave: 17.4.2021 Ura objave: 12:08

A bo f… v redu zdaj??

nova
Uredništvo priporoča

Nisi edina.

Ne pametuj, če nisi tega doživela. Ti ne privoščim, da kdaj sploh bi.

Ne pametuj, če nisi tega doživela. Ti ne privoščim, da kdaj sploh bi.
[/quote]

Ti se pa zapri v klet pa tam jokcej. O groza koliko enega jamranja za prazen nič. Kaj jokaš za nekom ki te ne je be niti malo. Postavi se na noge pojdi v lajf. Ne pa tkole se bedirat.

Ne napadat avtorice, njena bolečina je resnična. Sam sem na istem in mečem stran svoje življenje zaradi osebe, ki ji je vseeno zame. Zunanjemu opazovalcu se to zdi neumno, ampak on pač nima najmanjšega pojma.

Metati stran svoje življenje zaradi drugega ki mu je vseeno zate???? Zakaj že??? To res nimate nič v glavi. Oz se ne cenite toliko da bi šli naprej in si poiskali drugega ali pa bili sami. Tudi s samskostjo ni nič narobe.

Ti se pa zapri v klet pa tam jokcej. O groza koliko enega jamranja za prazen nič. Kaj jokaš za nekom ki te ne je be niti malo. Postavi se na noge pojdi v lajf. Ne pa tkole se bedirat.
[/quote]

Jaz lahko jokcam kjer meni paše. Ne vem zakaj sploh prebiraš takšne žalostne teme, če si tako srečno oddana. Mogoče zato, da se naslajaš nad tujo bolečino?
Raje se posveti svojemu ljubemu, da boš še naprej lahko srečno oddana.
Tema je namenjena za izmenjavo mnenj NAM, ki smo izkusili ali še izkušamo to plat ljubezni.
Ti je očitno nisi, zato še 1x , ne pametuj tam kjer nimaš pojma za kaj se gre.

In kaj je to ku….upanje??

Idealiziranje je stvar nezrelega človeka.
Substituti in nadomestki, če ni originala. Če aspirin ne pomaga, je pa lekadol … Če ni originalna Gucci torbica, naj bo pa ponaredek za tisti dve leti, ko se nosi. Itd.
Ga ni človeka na tem svetu, da bi mu ustrezal samo en partner. Vsak lahko najde kar nekaj kompatibilnih partnerjev. Jokcati, da bi rada točno to in nič drugega. Zguba časa in predvsem edinega življenja, ki ga imaš.

“Pod to k.. upanje” se pa podpišem. Citiram avtorico: Vse je krivo to k… upanje Vir citata: Med.over.net/ Starševski čvek Datum objave: 17.4.2021 Ura objave: 12:08

A bo f… v redu zdaj??
[/quote]
Ne. Spol avtorja ni znan. Nisi užaljena:))

Zakaj sklep, da je avtorica ne avtor? Razlaga nasplošno človek(tisti). Moja misel vse si zavedla. Nisi dosledna. Si pa užaljena.

za vse ne, za večino sranja na svetu pa.


Ja sem užaljena. Si vesel zdaj? Ne prenesem tvojih kritik in te prosim da nehaš ker nasrkajo potem drugi v realnem življenju, ki niso nič krivi… danes sem delala same neumnosti v službi. Bom morala lepo dol s tega klin.. od mona, ker če ne bom še odpoved kasirala zaradi tebe. Zadovoljen zdaj, ker si me uspel sprovocirat? No, vsaj eden

Drama queen spet na delu. A bo spet kakšna luna?


Ja sem užaljena. Si vesel zdaj? Ne prenesem tvojih kritik in te prosim da nehaš ker nasrkajo potem drugi v realnem življenju, ki niso nič krivi… danes sem delala same neumnosti v službi. Bom morala lepo dol s tega klin.. od mona, ker če ne bom še odpoved kasirala zaradi tebe. Zadovoljen zdaj, ker si me uspel sprovocirat? No, vsaj eden
[/quote]
Sprovocirala si kar lepo sama sebe. Neodraslo sprejmeš dobronamerno kritiko in toneš globje. Nič hudega, dokler živiš, se učiš. Zdaj pa se obrni na svoj nasvet: to je samo mon in mirno zadihaj.

Trpim o kako trpim. Ja in kaj bi zdej rada. Pač on ni zate ti pa ne za njega. Pozabi ga pa bo.

Ce me kdo noce, ko ga j*be!

Evo, tak je moj odnos!

Kaj mi bo nekdo, ki mene noce?
Zakaj da jaz hocem njega, ce on mene noce?
Ali pa, on mene hoce, a me ne bi zdaj, kao me ima rad, a bi zdaj ne vem kaj, pa mogoce bo enkrat dojel, da me ljubi… 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Koji qurac mi bo en tak, ki ne ve, kaj bo sam s sabo, kaj sele z mano?!

Glej, jaz mislim, da je to idealiziranje neke osebe in kaobajagi ljubezen do nje ena velika neumnost!
Da nekoga res ljubis, moras z njim preziveti veliko casa in dati skozi marsikaj dobrega in slabega, da na koncu lahko reces, da se res ljubita!

To tvoje, to je glupost!

Razumem te, imam pa vprašanje: zakaj to počneš? “Prav zaradi tega ku…upanja potem srce ne spusti tega človeka, ga vsak dan hrani z mislimi in sanjarjenjem, kako bi bilo, kako bo.”
Ko boš imel/a odgovor, tudi korak naprej ne bo problem.


Sprovocirala si kar lepo sama sebe. Neodraslo sprejmeš dobronamerno kritiko in toneš globje. Nič hudega, dokler živiš, se učiš. Zdaj pa se obrni na svoj nasvet: to je samo mon in mirno zadihaj.
[/quote]

Ne pa nisem. Sama sem se imela kar lepo dokler me nisi napadel s tem kako sem zoprna in kradem zapise in kaj vem kaj vse.. ja ok sem nikakva, hvala za komentar. Ne rabim kritik ne dobronamernih ne drugačnih. Za spremembo bi pasalo dobit kakšen kompliment, veš?

Ne pa nisem. Sama sem se imela kar lepo dokler me nisi napadel s tem kako sem zoprna in kradem zapise in kaj vem kaj vse.. ja ok sem nikakva, hvala za komentar. Ne rabim kritik ne dobronamernih ne drugačnih. Za spremembo bi pasalo dobit kakšen kompliment, veš?
[/quote]
Vse je stvar perspektive. Zanimivo pa, kako se določeni radi predstavljajo kot modre, močne osebe, potem jih pa rahla sapica zamaje. Delaj na sebi in se ne sekiraj zdaj toliko za odgovore anonimnega uporabnika. Poudarjaš kako ti vse štima in deliš duhovne nasvete vsem na forumu v vezi z notranjo močjo. Ne rabiš komplimenta. Uporabi raje to vnešeno oz.brano znanje.


Vse je stvar perspektive. Zanimivo pa, kako se določeni radi predstavljajo kot modre, močne osebe, potem jih pa rahla sapica zamaje. Delaj na sebi in se ne sekiraj zdaj toliko za odgovore anonimnega uporabnika. Poudarjaš kako ti vse štima in deliš duhovne nasvete vsem na forumu v vezi z notranjo močjo. Ne rabiš komplimenta. Uporabi raje to vnešeno oz.brano znanje.
[/quote]

Se ti zdi narobe, da pišem pozitivno, ko nekdo obupuje? Ko piše, da bi se ubil? Ko ne vidi smisla v življenju? Ko ga tarejo težave? Ne glede na to kakšna sem jaz in kakšno je moje realno življenje, ne bi nikoli nekoga nalašč potunkala, ampak bi vedno dala roko in upanje, pa četudi so morda meni štete sekunde in se sama utapljam s 1000 noži v hrbtu. To sem jaz.

Se opravičujem, če sem te imela za žensko, brez zamere. Vse dobro in upam, da rešiš tako da bo najbolje zate. Ne bom več pametovala tu gor, očitno sem preveč moteča.

Srečno monovci/ke. Res je že cajt.

Se ti zdi narobe, da pišem pozitivno, ko nekdo obupuje? Ko piše, da bi se ubil? Ko ne vidi smisla v življenju? Ko ga tarejo težave? Ne glede na to kakšna sem jaz in kakšno je moje realno življenje, ne bi nikoli nekoga nalašč potunkala, ampak bi vedno dala roko in upanje, pa četudi so morda meni štete sekunde in se sama utapljam s 1000 noži v hrbtu. To sem jaz.
[/quote]
To razumem. Ni pa dobro vedno “pametovati” tam, kjer ubistvu zadeve sploh ne razumemo. Izpade hinavsko in neresnično. Treba je razumeti tudi da, ko pride tako daleč, da je človek res na tleh, mu je potrebno dovoliti oziroma mu pojasniti, da je tudi jok oziroma krik kdaj proces zdravjenja. Čiščenje. Ni vedno dobro človeka, ki občuti toliko grenkobe porivati naprej z daj daj zmoreš, s tem lahko obupani kdaj še ta “zmorem” vidi kot ne zmorem in je še težje. Moraš, daj daj, pozabi, pusti.. . Ne, najprej je sooči se.

New Report

Close