Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vse je zmiksano tuki…

Vse je zmiksano tuki…

Primož dej malo reda naredi!!!

To,da so vsi eden čez drugega je kull….al pa eden na drugem…Glavno da se žoka! Ampak da se teme mešajo,pa ura ne štima(timing) pa teli napisi novo-to je pa absurd…..
..Ajmo ajmo malo reda uvest v tole..PROSIM!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A si ti tud slabo spala ::))?? hehehehehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

to mu že nekaj čas dopovedujemo, pa ni odziva.
Bom šla v LJ in ga za ušesa – kaj praviš, a bi zaleglo?!
:-))

Pravzaprav pa – mislim, da nam hoče dopovedati, da smo tudi mi – malo za časom….:-)))

Jest…..ma spala ko polhek…..še tapravega zraven,da bi ga grela..pa bi blo luksuz….))
Ma nič niti približnega takega kot pri tebi .. niti v sanjah mislim….mmmmmmm….če pa pomislim,da so sanje lahko resnične uhh me pa kar zmrazi po celem telesu…..

ejjj hudiča no!:))))))))))))))))))))99
Kaj nas tukaj rajcaš…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čaki ga bom jest in to ne samo za ušesa….Primož čaki se me!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj za ušeza ,….la p……….. ga moraš , heheheheehe
pa se bi bo mogoče uresničila želja

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A veš,ker smo že vsi tukaj več ali manj “zmešani”,pa naj bo še vse ostalo…a malo reda pa sploh ne bi bilo slabo,da bi vedel kdo komu kaj….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ooo….si še tukaj?

Poletka!
kako je s tabo in tvojim počenim tipom?
Upam,da je vse OK doma.
Cmoka
Sp

????
Imam dolgo lajtngo…….???????? Kaj moram?!

hey…
Jaz sem super…za njega pa bolj malo vem…Lahko rečem, da full full uživam ;)))) Na kak način uživam, pa ne bom dalje pisala ;))))
Drugače pa je OK…končno lahko rečem, da se življenje odvija v pravo smer…tja kamor bi se že zdavnaj moralo…
Kako si mi kaj ti?
Lep dan ti želim in pocukrani cmokec ti pošiljam

New Report

Close