Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vse najboljše muci za današnji rojstni dan***

Vse najboljše muci za današnji rojstni dan***

Muca , moje najlepše želje za tvoj praznik, naj ti v prihodnje posije sonček sreče , naj najdeš kotiček miru in veselja…veliko je želja , ki sem ti jih namenila..naj se ti uresničijo vsaj tvoje velike tri !!!!
Zajček

Zajček moj…..**************************
HVALA!!!!:)))))))))))))))))))))))*****
Sm obnemela in ostala namreč brez besed!Pa tko redko se mi to zgodi…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, ma ima te zajček najraje ko si tiho :))))))))))))))))))))))))))))))))))9
hahah…ojej,moja, moja..

sem bral opravičilo, zajčkovo… pa se počutim podobno kot ona… čeprav, zdajle se ne spomnim muca.. kje imam zapisano… tud jest sem pozabil…. bratec pozabi na sestrico… se globoko posipam s pepelom…

Jani želi muci, da se ji izpolnijo vse želje, tiste skrite… v njenem srcu.

Muca, ne se staramo, samo pametnejši postajamo 🙂 special cmoka, za tole letnico 🙂

p.s. Jani je vedel, da maš .. v tem delu leta rosjtni dan.. je to že enkrat čestital neki… a to kej šteje :)?

hahahahaha :)))))) zajček :))))))))))))))

Hehehe kaj ste dobri….
Ma bratec ni pozabu na sestrco..oo to pa ne!
Janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii***************************

Šteje,šteje..heheheheh:)))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a ga pihnem kaj Jani ? :)))))))
ma je tko ve :))))))))

Ojej, tebi šteje Jani….

Luba Muca,

ali tudi moja zamuda kaj šteje? Točno pred
nosom imam koledar in na koledarju na današnji
dan zapisano: MUCA ……… z velikimi črkami, prav
postrani. Jaz pa na kavču nina nana doslej? In
vse zamudim, od jutra do zdaj. Evo,kiblo pepela
na mojo glavo, od sramu pa v kot klečat in se teden
ni ne javljat tu gori …………

Moja muca: če bi bila zlata ribica, bi se ti pustila ujeti samo zato, da bi me ti lahko izpustila in bi ti izpolnila tri želje. Žal……. prežal …… nisem zlata ribica, vseeno pa si želim, da se ti izpolnijo tri želje. Prva naj bode v zvezi z zdravjem tvojih muckov, druga naj bode namenjena vsem tistim, ki jih imaš rada ti, tretja pa čisto in samo zate, tista tiha, nema želja, tista, ki ogreje dušo in srce, ki zaigra na eno samo samcato struno, a iz te izvabi najlepše življenjske melodije.

Muca, VSE NAJBOLJŠE IN MOJE ISKRENE LEPE ŽELJE !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ob takšnih in podobnih situacijah vedno pravim je ni besede…s katero bi vam povedala vse kar čutim…Besede s katerim bi se vam zahvalila,da vas imam…
Morda nekoč,nekje jo bodo le “Izmislili”
Preprosta in iskrena HVALA!!

Marička kot sem že dejala ni zamude je ni stvari za katere bi ti karkoli zamerila….Sem ti le nadvse hvaležna….da te imam…da te sploh poznam…In da te lahko iz dneva v dan čitam…Res iskrena Hvala!

p.s. Uff evo so že sprembe,zdej ko nisem več na dva ampak sej kot veste na okroglo 3..heheh postajam modrejša..hahahah a ne da se vidi že po današnjem pisanju tu gori….
:)))
Pa še nekaj..so mi rekle v službi ooo a tako mlada si še…uuu maš še celo živlenje pred seboj….
Pa sem jim odvrnila ja mlada ja….na vse kar sem že preživela,bi laho mirne duše rekla,dodaj prosim še kakšnih najmanj deset let!No in tako dobiš mojo realno sliko v letih….No pa ene so razumele,druge spet debelo gledale,tretje pa me celo spraševale..Kaj a jih maš res 40 heheheh…
Ma kaj čmo dragi moji…….evo čas leti naprej..danes ni nič več tako kot včeraj in jutri ne bo več tako kot danes….Wauuu bemti da deluje…,no sem vam rekla..hihihihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vse ta narbolš SeVede – škrat je bil v ilegali ampak poglej kedaj se je pojavil – preden se dan nardi – vornk hepi dej za muco Našo ne de:)

Pacmakam spešl za RD (revolušn dej ne de)

uuuuh, samo da šteje :)))))

Dobro jutro muca :))))

hahahaha zajček, zakaj pa meni :))))))))))?

dobro jutro zajček .. cmoka 🙂

pozabu :)))) cmoka!!!

Ja tebi šteje zato , ker si se zadnjič zmotu , pa si vse lepo navoščil ko je muc imel god…zajček ga je pa pobiksal…
ampak ej glej , vera , upanje , zaupanje šteje…
in muca to ve za vse nas , ki smo zabluzili…

ti se kar lepo mene drži , da te vlečem ven iz gužve, zdaj imava to že upeljano heheh..
cmoka Janiju , tega jutranjega..

Vse naj naj, pa zdravja in skritih želja

Vem, da je obrabljeno ampak za zjutraj bo zaleglo. Upam??? :o)))

Tudi jaz se pridružujem vsem ostalim….

Muca….vse najboljše!!!

Muci….še en zamudnik….vse naj naj ti želim..

Cmoka.

… vse lepo Tebi in vsem Tvojim!

knedl, knedl

Zlata naša severnica……in tudi moja moja….:))))
Hvala:..***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh Ko bi vedel,kak šele zvečer tole čitat paše…Hvala seba..ma fejst fant si..vidim vidim…

Hvala za voščilo,če bo samo ena želja uslišana..potem mam vse..hehehhe:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zamuda opravičena…zelo dobro sprejeta..in še lepše zahvaljena…
Tko..zdej pa hahah ata pa naj le pride v šolo!!???
HIHIHI:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojojjjjjjj kako lepoooooo..čebelica HVALAAAAAAAAAAAAAAA s tole sliko si pa ubodla..aha..:)))) Lupčka za našo čebelico k jo muca orenk pogreša na našem forumu zadnje čase….
:)))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojej ..me boš razvadu..thenks….pašeeeeeeeee..:))) a veš kaj se zgodi,če talaš lupčke?

duplo jih dobiš nazaj… CCCCCCCCCMMMMOOOOOOKKKK!!!!! No k je lih r.d. a ne? Sej drgač ne bi…hihihi:))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi zajček jo pogreša, samo zajček jo najde..
ja, bom rekla takole , zadela jo je ista …..kot mene. Samo jaz sem še tu :))

New Report

Close