Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vse najboljše za rojstni dan

Vse najboljše za rojstni dan

Lep pozdrav
Izvedel sem, da ima te dni moja znanka in prijateljica rojstni dan. Ker je verjetno ne bom te dni nič srečal, pa tudi njene zadnje GSM številke nimam, bi ji rad po tej poti zaželel mnogo lepega in dobrega v bodoče. Torej, draga moja prijateljica, poznam te kot enkratno in čudovito osebo in ti lahko le zaželim vse naj, naj, hkrati pa upam, če sem lahko malo poeta, da se bom lahko še dolgo sončil v tvoji luči.

pridruzujem se Gabrielu , tu jaz ji zelim vse naj naj …
slika , je samo simbolicna

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

enako, tud jest.. v

seeeeeeeeee vse najboljše za te,
vse najboljše za te…
vse najboljše draga prjatlca,
vse najboljše za te :))

Jani.. brez slike 🙂

Hej ampak sory k sme bjondasta…kedu pa praznuje..ktera prjateljca da sem jets čist bjonda ratala…Hmmm No tudi jest iz srca vse naj naj….Pa ne zamert ker sem za cifre nula….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

>img src=”http://www.gifworks.com/queue/pilgrim_woman_turkey_md_clr_21498.gif”>

hmmmm………..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

enkrat prime enkrta noče – s…… škoda

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

heheh prime pa te prime…..vrag pa noče:(((
Vazen je namem…*********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

vse ta narbolš tej prijateljici-kdorkoli že je ne de:))))))))

ko je pa tooook tuki v gmajni čudovitih ne de

Jutri ima rojstni dan naša mambica , mislim , da je imel njo v mislih Gabriel !

tudi Nikita se pridružuje voščilu !

Ma dejte no!!!!!!!!!!!
Saj ne morem verjet…………………
Ne vem s čim sem si zaslužila :))))))))
In Gabriel, da je tvoj šnops dober, mi je znano, da si tak NAKLADAČ – pa si človek nikoli ne bi mislil…
In un parc…….sam da ga dobim…

Kdo bi si mislil, da ste (vsi skupaj) pri teh letih pri še tako dobrem spominu (A HA HA HA…..)

HVALA!!!!!

A pol si to res ti, dekle drago? Šnops od
Gabrijela, ja, ja, pri meni je od tega šnopsa
ostal samo spomin, vonj v steklenički oblike
hruške, drugega nič.

Torej, mambica, alias, podkvica “in to skeklena ….. s šnopsem .. ..
glej, kaj ti izpisujem za tvoj praznik (iz ene lepe knjižice, avtorja pa ni napisanega, pa si zamisli, da so to želje iz mojega srca, ker se pod nje čisto z lahkoto podpišem in kaj dodam, prav?):

————————————
Upam, da boš lahko vse življenje začudena in navdušena nad svetom, ki te obdaja.

Draga moja. Upam, da se boš lahko – ko boš zelo zelo stara (p.s.: to je v knjižici napisano poševno in odebeljeno!) – mirno ozrla nazaj in rekla: “Presneto. To je bilo pa sijajno življenje.”

Najdražja moja – pri vseh tehničnih čudesih, ki nas odajajo, ti bom zaželela nekaj neverjetno staromodnega. Radost ob prebiranju knjig. Knjig, ki jih niso popačili Hollywood in stripi. Kratko malo knjig, ko en razum govori drugemu skozi prostor in čas.

Želim ti, da bi bila srečna, varna, zadovoljna in modra. Vendar ne takoj. Najprej si privošči dogodivščine.

Želim ti strast, ki ustvarja, in molim, da bi se te strast, ki uničuje, izognila.

Želim ti lepoto tišine, sijaj sončne svetlobe, žar plamena, moč vode, svežino zraka, tiho moč zemlje, ljubezen, ki je v koreninah vsega. Želim ti žudež življenja.

Kaj naj ti sploh še zaželim? Razen tega, da bi ugotovila, kaj želiš početi in da bi to tudi počela. Dobro.

Želim ti ljubzeni. Tudi romantične.

Kaj ti najbolj želim? Vero v osnovno vrednoto človeštva in to, draga moja, vključuje tudi tebe.
————————————–

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

matr.. sej nimamo 300 let :)))) da ne bi še kej spravli v memorijo noooooo :)?

Jani sumi da tale .. podkvica ni tisto… čeprov tisti šnops.. hmmmmm 🙂

Jest ga pa čuvam…čuvam..je še zaprt..v obliki hruške…Ja mi ga je dec hotu enkrat ofnat..pa sem ga samo grdo pogledala….ooo ne jest te hruške ne dam….
ja bomo spili skupaj prsežem,ko pridemo spet vsi skupaj-ko se snidemo jep ga cuknem cel štample,če bo treba!!..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moram nekaj napisat, da ne bo glih 13 postov, he he…

Iz zanesljivih virov vem, da se kačkam pri levitvi zgubi tudi kak “čip” v memoriji…naši Mambici je odpadel glih tisti, v katerem je bil zapis za up. ime in geslo za na forum :)))))

Se mi pa prelevitev v Podkvico dopade, ja !!

Vse najboljše še od mene, draga M….saj veš…čimveč ubogljivih toplokrvnih žrebcev ipd….

Cmokca od Parca !

Resnično ste me raznežili s svojimi voščili, rada bi vam posredovala
eno meni ljubo pesmico Toneta Pavčka:

Ko hodis,pojdi zmeraj do konca.

Spomladi do rozne cvetlice,
poleti do zrele psenice,
jeseni do polne police,
pozimi do snezne kraljice,
v knjigi do zadnje vrstice,
v zivljenju do prave resnice,
a v sebi do rdecice
cez eno in drugo lice.

A ce ne prides ne prvic ne drugic
do krova in pravega kova,
poskusi
vnovic
in zopet
in znova.

Marička, resnično NIHČE ne zna tako kot ti!!!!!!!!!!!!!!
Zelo lepo poetično voščilo, pa še iz srca. Hvala 🙂

Jaz tebi poklanjam eno Pavčkovo:

SREČA NI V GLAVI IN NE V DALJAVI,
NE V ŽEPU ALI POD PALCEM ZAKLAD.
SREČA JE, ČE SE DELO DOBRO OPRAVI
IN ČE IMAŠ NEKOGA RAD.

Lepo praznuješ ?
Še enkrat ti želim , naj ti vse tole leto do naslednjega rojstnega dne poteka kot en sam današnji praznik !
… pa veliko konjičkov 🙂
… pa smeha
… pa … vsega

Nikita bi tudi rada prijatelje razveselila s kako priložnostno poezijo … pa ni nič pri roki , razen želje 🙂

Ti dobim včeraj zjutraj preko “Pošte Slovenije.” en čuden paket…….uno, da ni kakšen taliban………naj odprem al ne…..pa noter…še zdaj se cedim – steklena podkvica, votla, z alkoholno vsebino…..mijawwwwwwwwww

In zraven voščilnica napisana v dialektu, ki naj ga jaz kao razumem…..ampak jedva. Citiram delček voščila:

………Jest k sm bl površn, sm dau puvršino, se prau flaško, on k je bl navznoter obrnjen, je dal vsebino, se prau šnopc.
Se prau….če te nau šnopc “položu” ….te bova pa s kopitam po glau……….

Evo, punce. Toliko o polaganju:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

PS: vsebino podkvice bomo – obljubim – konzumirali skupaj na kakem reunionu npr. čez 10 let!!!

Hvala, Andrejka.
Zaenkrat še vedno praznujem v pisarni 🙂

Do zvečer pa bo kaj boljše. čau, M

Se prau….ni bil taliban ampak teleban, he he….

New Report

Close