Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Vse več hzdega glede cepiva, posledic??

Vse več hzdega glede cepiva, posledic??

“Those of You Who Think the Vaccine Kills People Can Use Me as a Test” – Bodybuilding Icon and Author Doug Brignole Passes Away At 63
prevod: “Tisti, ki menite, da cepivo ubija ljudi, me lahko uporabite kot test” – Ikona bodybuildinga in avtor Doug Brignole je umrl v 63. letu starosti

citat: V 63. letu starosti je umrl Doug Brignole, ikona v svetu bodybuildinga in avtor.
Vzrok smrti še ni znan.
Brignole je močno podpiral cepljenje proti COVID-u. Njegova zadnja izjava na temo varnosti cepiv je bila na internetu zelo razširjena.
“Na podlagi svojih raziskav dovolj zaupam v cepivo, da ga lahko cepimo,” je dejal Brignole.
“Tisti, ki menite, da cepivo ubija ljudi, lahko mene uporabite kot test. Če umrem, ste imeli prav. Če ne umrem in nimam nobenih slabih posledic, ste se motili in to morate priznati (vsaj sebi). Še bolje, priznati morate, da ste bili zavedeni, in povedati svetu, kdo vas je zavedel, tako da bodo imeli drugi ljudje koristi od tega, da se izognejo tem strah vzbujajočim ljudem.”

Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

vir: https://www.thegatewaypundit.com/2022/10/think-vaccine-kills-people-can-use-test-bodybuilding-icon-author-doug-brignole-passes-away-63/

In morda bi bilo zanimivo malce pobrskati v odzivih pod clankom. Jep, po svetu je se vedno mozno pisati odzive bralcev. V Sloveniji cedalje manj…

 

Moj komentar pa bo pač tak. Dajte se tisti, ki mislite, da je to prav, da se boste počutili varne, da vas bo to rešilo in, da vas ne doleti kaj hujšega. Ampak v primeru kakršnihkoli zapletov pa ne jokat, si ne zatiskat oči in ne nabijat nam, ki ne verjamemo tem strupom, da je to edina rešitev. Sprejmite VAŠE lastne odločitve in sprejmite odločitve DRUGAČ MISLEČIH. Ne moremo vam pomagati, če ne znate razmišljati razumno, s svojo glavo in poslušate in samovoljno srkate vse, kar govorijo vsako uro v novicah (ja tudi o vojni in draginji).

 

Na žalost vsi mi še vedno čakamo dan, ko bomo vsi stopili skupaj in z masovno močjo pokazali vodilnim, da naj nehajo gnjavit, naj nas pustijo normalno živet in, da ne morejo funkcionirati brez nas.

Odgovor na objavo uporabnika
Ime sploh ni pomembno, 20.10.2022 ob 10:08

Moj komentar pa bo pač tak. Dajte se tisti, ki mislite, da je to prav, da se boste počutili varne, da vas bo to rešilo in, da vas ne doleti kaj hujšega. Ampak v primeru kakršnihkoli zapletov pa ne jokat, si ne zatiskat oči in ne nabijat nam, ki ne verjamemo tem strupom, da je to edina rešitev. Sprejmite VAŠE lastne odločitve in sprejmite odločitve DRUGAČ MISLEČIH. Ne moremo vam pomagati, če ne znate razmišljati razumno, s svojo glavo in poslušate in samovoljno srkate vse, kar govorijo vsako uro v novicah (ja tudi o vojni in draginji).

 

Na žalost vsi mi še vedno čakamo dan, ko bomo vsi stopili skupaj in z masovno močjo pokazali vodilnim, da naj nehajo gnjavit, naj nas pustijo normalno živet in, da ne morejo funkcionirati brez nas.

Amen!

New Report

Close