Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse ženske je treba obrezati, da na svetu ne bo razvrata

Vse ženske je treba obrezati, da na svetu ne bo razvrata

erdogan je pa reku kontra….zdej bo pa počlo

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


Ma, figo bo, vsi mu bodo počasi lepo v rit zlezli. Prva pa frau Merkel.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ma, figo bo, vsi mu bodo počasi lepo v rit zlezli. Prva pa frau Merkel.[/quote]

mimgrede a beko lepo teče? ker to je tud erdogan…saj veš made in TR.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


Ma, figo bo, vsi mu bodo počasi lepo v rit zlezli. Prva pa frau Merkel.[/quote]

mimgrede a beko lepo teče? ker to je tud erdogan…saj veš made in TR.[/quote]
Ma glej, misliš da bi kaj prispeval k izboljšanju, če bi kot posameznik ignoriral, nekaj kar naša država uvaža? Bejž no bejž, saj vidiš kaj se gredo, rožljajo, a v naprej vedo kaj jim je v interesu in da bodo pri vsem popustili v celoti zaradi tega.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ma, figo bo, vsi mu bodo počasi lepo v rit zlezli. Prva pa frau Merkel.[/quote]

mimgrede a beko lepo teče? ker to je tud erdogan…saj veš made in TR.[/quote]
Lej kravca, leta so napredovali tudi v turčiji, zdaj se pa vračajo nazaj. Če boš čez leta hotel prat po turško bo treba v potok pa …

mimgrede a beko lepo teče? ker to je tud erdogan…saj veš made in TR.[/quote]
Lej kravca, leta so napredovali tudi v turčiji, zdaj se pa vračajo nazaj. Če boš čez leta hotel prat po turško bo treba v potok pa …[/quote]

glej ne grem prat u lokavšk ker je usran. druzga potoka pa blizu glih nimam…ajde mogoče tisti jaški ob cestah za meteorne vode po kakem deževju…hublj pa ni glih za se špilat, vipava pa tud..sploh po kakeh špricanjih, ker so okrog nje obdelovalne površine

ajd dost zajebancoije..tel sem sam pokazat kak po eni strani šimfamo ređija, po drugi pa beko kt najcenejša in oh in sploh varianta…..ne gre to dvoje ravno skup, ker tud iz beka model črpa din din za neumnosti

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

A se lahko vidva držita teme ali je pretežko za vajine možgane dojeti, kaj je tema?

mimgrede a beko lepo teče? ker to je tud erdogan…saj veš made in TR.[/quote][/quote]
Ma glej, misliš da bi kaj prispeval k izboljšanju, če bi kot posameznik ignoriral,[/b

eee, bosch ima v tr fabrke (kaki hladilniki nižjega rajnga znajo biti od tam), fiat ma vsaj en obrat
tam, reno isto, nekateri japonski proizvajalci majo tam obrate, smeg kupuje nekatere njihove produkte, celo gorenje ma nekaj kupljenega programa iz tr.. ni nujno beko, je lahk kateri drug EU proizvajalec ki ma tam obrate, ferrero kupuje od njih lešnike (TR je menda največji izvoznik lešnikov).. ..ajde lešniki znajo bit težava, ostalo pa ne ravno

vidiš zdaj pa posamezniki postanejo (žal tudi delno) gonilo erđija..če bi tile malce zaropotali, bi erdi zlo hitro spravu svojo armijo pod streho

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


Lej kravca, leta so napredovali tudi v turčiji, zdaj se pa vračajo nazaj. Če boš čez leta hotel prat po turško bo treba v potok pa …[/quote]

glej ne grem prat u lokavšk ker je usran. druzga potoka pa blizu glih nimam…ajde mogoče tisti jaški ob cestah za meteorne vode po kakem deževju…hublj pa ni glih za se špilat, vipava pa tud..sploh po kakeh špricanjih, ker so okrog nje obdelovalne površine

ajd dost zajebancoije..tel sem sam pokazat kak po eni strani šimfamo ređija, po drugi pa beko kt najcenejša in oh in sploh varianta…..ne gre to dvoje ravno skup, ker tud iz beka model črpa din din za neumnosti[/quote]
Vem, ampak hotel sem napisat, da turčija tone v tako govno, da jih ne bomo smeli tolerirat, pa če nam zastonj RR talajo. V parih letih bodo uničili deželo, ki so jo gradili zadnjih sto let.

Največ? Samo v islamu je.

glej ne grem prat u lokavšk ker je usran. druzga potoka pa blizu glih nimam…ajde mogoče tisti jaški ob cestah za meteorne vode po kakem deževju…hublj pa ni glih za se špilat, vipava pa tud..sploh po kakeh špricanjih, ker so okrog nje obdelovalne površine

ajd dost zajebancoije..tel sem sam pokazat kak po eni strani šimfamo ređija, po drugi pa beko kt najcenejša in oh in sploh varianta…..ne gre to dvoje ravno skup, ker tud iz beka model črpa din din za neumnosti[/quote]
Vem, ampak hotel sem napisat, da turčija tone v tako govno, da jih ne bomo smeli tolerirat, pa če nam zastonj RR talajo. V parih letih bodo uničili deželo, ki so jo gradili zadnjih sto let.[/quote]

Kdo mi, misliš frau Merkel in Holand, ker ta dva celo Evropo vodita v pogubo, če Avstrijci bodo na koncu popustili pred njima. Mi bomo eno figo naredili, še doma ne moremo nič in čakamo da bo kaj od zunaj prišlo, ker enostavno ni nič možnega, glede na razslojenost in neumnost ljudi.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Največ? Samo v islamu je.[/quote]

Ni res. (na žalost)

Vaš link


Vem, ampak hotel sem napisat, da turčija tone v tako govno, da jih ne bomo smeli tolerirat, pa če nam zastonj RR talajo. V parih letih bodo uničili deželo, ki so jo gradili zadnjih sto let.[/quote]

Kdo mi, misliš frau Merkel in Holand, ker ta dva celo Evropo vodita v pogubo, če Avstrijci bodo na koncu popustili pred njima. Mi bomo eno figo naredili, še doma ne moremo nič in čakamo da bo kaj od zunaj prišlo, ker enostavno ni nič možnega, glede na razslojenost in neumnost ljudi.[/quote]
Imaš prav. Tole bi bilo treba nabit na vrata, kot je Luther naredil s svojimi tezami.
https://www.youtube.com/watch?v=-POSfPuCOZ4

Kdo mi, misliš frau Merkel in Holand, ker ta dva celo Evropo vodita v pogubo, če Avstrijci bodo na koncu popustili pred njima. Mi bomo eno figo naredili, še doma ne moremo nič in čakamo da bo kaj od zunaj prišlo, ker enostavno ni nič možnega, glede na razslojenost in neumnost ljudi.[/quote]
Imaš prav. Tole bi bilo treba nabit na vrata, kot je Luther naredil s svojimi tezami.
https://www.youtube.com/watch?v=-POSfPuCOZ4%5B/quote%5D
Podpis pod tale video!

Mam jest za tegale muftija veliiiiiiko boljšo rešitev, pa še več muh na en mah ubiješ.
Namesto žensk se obreže moške, lepo sk sk, jajčka se pusti 1 kvalitetnemu na 100 za
razplod, pa je problem rešen popolnoma. Nobenih posilstev, razvrata, moški bodo bolj
ustvarjalni, ker bodo lahko za spremembo z zgornjo glavo razmišljali, bistveno manj bo
vojn in nasilja, ker bodo manj bojeviti, varne bodo petletne punčke (in fantki), ženske bodo
pa končno lahko zmetale dol vse vreče in hodile brez strahu po ulicah.


In v čem točno si boljša od teh kretenov?


Super si tole napisala, se mi je že dolgo motalo po glavi hehehe


Super si tole napisala, se mi je že dolgo motalo po glavi hehehe[/quote]
Zate isto vprašanje, kot feministki.


Super si tole napisala, se mi je že dolgo motalo po glavi hehehe[/quote]
Zate isto vprašanje, kot feministki.[/quote]
Biti boljši zadnje čase ne daje želenih rezultatpv.


In v čem točno si boljša od teh kretenov?[/quote]

JAZ ne ni nič rezala, imam čisto rada moške takšne, kot so ;-)))
Ampak tale mufti je pa nor na rezanje, pa mu dajem veliko bolj
učinkovito in temeljito alternativo. On bi rezal (in dragi moj ženske ŽE
režejo in to množično in ti se nič ne razburjaš zaradi tega a ne?) on bi rezal
zato, da bi bile ženske manj pohotne??????? Ker so seveda ženske krive, da
gre moškim samo seks po glavi?
Jaz mu samo predlagam, da obrne. Namesto rezat ženske, svoja jajčka stran in je.
Tako rešiš oba problema na en mah – uničiš razvrat in prikrajšaš te grozne pohotnice
seksa ( ker ne bodo imele s kom ;-)))))


In v čem točno si boljša od teh kretenov?[/quote]

JAZ ne ni nič rezala, imam čisto rada moške takšne, kot so ;-)))
Ampak tale mufti je pa nor na rezanje, pa mu dajem veliko bolj
učinkovito in temeljito alternativo. On bi rezal (in dragi moj ženske ŽE
režejo in to množično in ti se nič ne razburjaš zaradi tega a ne?) on bi rezal
zato, da bi bile ženske manj pohotne??????? Ker so seveda ženske krive, da
gre moškim samo seks po glavi?
Jaz mu samo predlagam, da obrne. Namesto rezat ženske, svoja jajčka stran in je.
Tako rešiš oba problema na en mah – uničiš razvrat in prikrajšaš te grozne pohotnice
seksa ( ker ne bodo imele s kom ;-)))))[/quote]
A si ti mal kresnjena al kaj. Tle pizdim že kar nekaj časa zaradi … mah brez veze.


In v čem točno si boljša od teh kretenov?[/quote]

JAZ ne ni nič rezala, imam čisto rada moške takšne, kot so ;-)))
Ampak tale mufti je pa nor na rezanje, pa mu dajem veliko bolj
učinkovito in temeljito alternativo. On bi rezal (in dragi moj ženske ŽE
režejo in to množično in ti se nič ne razburjaš zaradi tega a ne?) on bi rezal
zato, da bi bile ženske manj pohotne??????? Ker so seveda ženske krive, da
gre moškim samo seks po glavi?
Jaz mu samo predlagam, da obrne. Namesto rezat ženske, svoja jajčka stran in je.
Tako rešiš oba problema na en mah – uničiš razvrat in prikrajšaš te grozne pohotnice
seksa ( ker ne bodo imele s kom ;-)))))[/quote]Razliak me tabi in njim je, da on to zagovarja zaradi vere, ti pa imaš ideje na podlagi hudo bolnega uma. tako da pri njemu se še da kja storit, pri tebi pač ne.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Največ? Samo v islamu je.[/quote]

To pa ni res, afriški katoliki tudi veselo obrezujejo.

Rezanje spolovil otrokom tako moškim in ženskim je pohabljanje, in to počno tisti ki nimajo radi otrok.


In v čem točno si boljša od teh kretenov?[/quote]
Eni so desno usmerjeni kreteni , drugi pa so levo usmerjeni.
Razlika je samo v naprednosti kretenizma.

New Report

Close