Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsec mi je student iz knjiznice

Vsec mi je student iz knjiznice

Jaz sem 1. letnik, on pa 4.letnik. Oba se hodiva ucit v knjiznico na nasi fakulteti. Odkar sem oktobra prvic prisla v knjiznico me vsakic ko pridem ves cas gleda in ko ga pogledam nazaj ne odmakne pogleda. Vmes mi je bilo to rahlo motece, zato sem se prestavila na drug konec knjiznice, vendar se je tudi on prestavil in to le eno klop stran od mene. Drugace sem zelo komunikativna, vendar ker moramo biti v knjiznici tiho in ker se vecinoma videvama le tam, ne vem kaj naj nardim, da bi se zadeva malo premaknila. Razmisljala sem ze, da bi mu na listek napisala za kavo ali pa kaj podobnega.. Ampak to ga morem potem dobiti ravno tako, da mi sedi nasproti, kar pa je precej loterija. Kako bi vi postopali v takem primeru? Mislim, da sem mu vsec, ampak deluje precej sramezljiv (tudi izven knjiznice).

 

ok bolano

Odgovor na objavo uporabnika
Vita02, 24.11.2021 ob 18:09

Jaz sem 1. letnik, on pa 4.letnik. Oba se hodiva ucit v knjiznico na nasi fakulteti. Odkar sem oktobra prvic prisla v knjiznico me vsakic ko pridem ves cas gleda in ko ga pogledam nazaj ne odmakne pogleda. Vmes mi je bilo to rahlo motece, zato sem se prestavila na drug konec knjiznice, vendar se je tudi on prestavil in to le eno klop stran od mene. Drugace sem zelo komunikativna, vendar ker moramo biti v knjiznici tiho in ker se vecinoma videvama le tam, ne vem kaj naj nardim, da bi se zadeva malo premaknila. Razmisljala sem ze, da bi mu na listek napisala za kavo ali pa kaj podobnega.. Ampak to ga morem potem dobiti ravno tako, da mi sedi nasproti, kar pa je precej loterija. Kako bi vi postopali v takem primeru? Mislim, da sem mu vsec, ampak deluje precej sramezljiv (tudi izven knjiznice).

 

ZAkaj nasproti.

Mas listek,gres mimo

Mu ga das na mizo in brez besed naprej. Nic ne rabis razlagat ne govorit.vse pove listek.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6902, 24.11.2021 ob 18:35

ok bolano

Zakaj le? Samo enkrat se živi. A te korona cajti niso nič izučili -danes jutri  teže lahko ni več – in greš v nič……Na starost ji bo pa žal, da ni izkoristila priložnosti.

 

Ja, napiši mu listek z “duhovito” vsebino in vprašaj,  če bi šel s teboj na “kavo”, ne mu ti napisat. svoje GSM cifre. Ti jo bo že on, če je za stvar.

A to prokleto sranje od foruma sploh deluje

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 25.11.2021 ob 05:07

A to prokleto sranje od foruma sploh deluje

In točno vem, kaj si hotel napisat. Gotovo je homič. Predlagam, da ti avtorica da podatke, za katero knjižnico gre in ga ti zapecaš, ker njej očitno ne potegne, da je gej.

Med tem pa bom kar jaz avtorico odpeljal na kavo in vsi bomo srečni.

Zalet se Vanja, ko gresta iz knjižnice. Qmpak butasto bo, ker ti bò morda rekel, dejva glej ker hodiš. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂🤩😂😂😂😂😆😂😂😂😂 pust telefon, saj nau porajtal.  Mogoče pusti, da dozori. Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Deluje ja, 25.11.2021 ob 05:35

In točno vem, kaj si hotel napisat. Gotovo je homič. Predlagam, da ti avtorica da podatke, za katero knjižnico gre in ga ti zapecaš, ker njej očitno ne potegne, da je gej.

Če tip ne mara zavaljenih grdih bab, to še ne pomeni, da je pedr.🤦‍♂️

Avtorica verjetno ni neka vroča roba in si potvarja resničnost. Tip jo je enkrat bežno pogledal, pa že misli, da je vanjo zatreskan. To je narcistična motnja. Babe nergajo, ko tipi napačno razlagajo kako majhno prijazno gesto za interes, medtem ko same s takimi ven butajo.

Ženski idiotizem pač

Odgovor na objavo uporabnika
kakšna logika, 25.11.2021 ob 05:53

Če tip ne mara zavaljenih grdih bab, to še ne pomeni, da je pedr.🤦‍♂️

Avtorica verjetno ni neka vroča roba in si potvarja resničnost. Tip jo je enkrat bežno pogledal, pa že misli, da je vanjo zatreskan. To je narcistična motnja. Babe nergajo, ko tipi napačno razlagajo kako majhno prijazno gesto za interes, medtem ko same s takimi ven butajo.

Ženski idiotizem pač

Je pa zelo možno, da je biseksualec, glede na to, da je večina tipov vsaj malo biseksualnih. Če ga dobim izkušen tip kot sem jaz v roke je kar nekaj % možnosti, da se kaj zgodi.

Ampak jaz pedre sovražim, nikoli se ne družim z odpadniškimi marginalci njihove vrste. Moji “hetero” prijatelji mi dajejo dovolj naklonjenosti, da jo ne rabim iskati drugje. Sploh pa ne med obrobnimi bedniki tale vrste.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 25.11.2021 ob 05:59

Je pa zelo možno, da je biseksualec, glede na to, da je večina tipov vsaj malo biseksualnih. Če ga dobim izkušen tip kot sem jaz v roke je kar nekaj % možnosti, da se kaj zgodi.

Je pa zelo možno, da je biseksualec, glede na to, da je večina tipov vsaj malo biseksualnih.

In od kod si ti ta podatek potegnil? Iz svoje riti?

Polpeder ali sto-odstotni peder, ni važno, sam da pustiš otroke pri gmah. Ne jim vsiljevati LGBT+ ideologije. Če si že sam defekten, ne okužit druge!

 

 

Bool shit

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 25.11.2021 ob 06:02

Ampak jaz pedre sovražim, nikoli se ne družim z odpadniškimi marginalci njihove vrste. Moji “hetero” prijatelji mi dajejo dovolj naklonjenosti, da jo ne rabim iskati drugje. Sploh pa ne med obrobnimi bedniki tale vrste.

Ne smeš ležati z moškim kakor se leži z žensko; to bi bila gnusoba.

3 Mz 18,22

Odgovor na objavo uporabnika
chicken fag u, 25.11.2021 ob 06:05

Je pa zelo možno, da je biseksualec, glede na to, da je večina tipov vsaj malo biseksualnih.

In od kod si ti ta podatek potegnil? Iz svoje riti?

Polpeder ali sto-odstotni peder, ni važno, sam da pustiš otroke pri gmah. Ne jim vsiljevati LGBT+ ideologije. Če si že sam defekten, ne okužit druge!

 

 

Včasih sem tudi jaz mislil tako potem pa sem spremenil mnenje po druženju s fantom iz sosednjega bloka.

Očitno je da je naša spolnost zelo zapletena in da se ne nanaša zgolj na reprodukcijo. Saj ludje nimamo paritvenega obdobja kot naprimer ovce, pa še celo med ovcami je dosti pedrov in biseksualcev kljub temu. Ampak naši odnosi z obema spoloma so tako kompleksni, da se poznajo tudi v spolnosti.

Ta fant je v meni prebudil takšne občutke kot jih do sedaj uspela še nobena ženska niti nobena čefurka.

Na en listek, lahko tudi na več listkov napišite, Vita02  Zraven pa še dodajte forum.over.net Kaj boste s temi listki je pa vaša stvar

Odgovor na objavo uporabnika
SOMEBODY, 25.11.2021 ob 06:47

Včasih sem tudi jaz mislil tako potem pa sem spremenil mnenje po druženju s fantom iz sosednjega bloka.

Očitno je da je naša spolnost zelo zapletena in da se ne nanaša zgolj na reprodukcijo. Saj ludje nimamo paritvenega obdobja kot naprimer ovce, pa še celo med ovcami je dosti pedrov in biseksualcev kljub temu. Ampak naši odnosi z obema spoloma so tako kompleksni, da se poznajo tudi v spolnosti.

Ta fant je v meni prebudil takšne občutke kot jih do sedaj uspela še nobena ženska niti nobena čefurka.

Kako lepo. Cenimo tvojo iskrenost. Vidi se, da si vse razčistil pri sebi in zato ne lažeš več, ne sebi ne ostalim.

Odgovor na objavo uporabnika
Uporabnik487, 25.11.2021 ob 16:52

Kako lepo. Cenimo tvojo iskrenost. Vidi se, da si vse razčistil pri sebi in zato ne lažeš več, ne sebi ne ostalim.

Hvala, hvala. 🧚‍♂️

💋😘

Odgovor na objavo uporabnika
SOMEBODY, 25.11.2021 ob 19:26

Hvala, hvala. 🧚‍♂️

💋😘

Tudi tebi pošiljam poljubček nazaj.

Kaj ste tuki vsi pedri?

Zgleda da res :{

Nasmehni se mu in ga lepo pozdravi. Če ti bo odzdravil verjemi, se bodo ti pozdravi nadaljevali tudi zunaj,…

Potem pa vidiš, kaj čas prinese.

Odgovor na objavo uporabnika
Uporabnik168, 25.11.2021 ob 21:13

Tudi tebi pošiljam poljubček nazaj.

Jel može, da ti ga popušim?

Odgovor na objavo uporabnika
Blaablaa 🧚‍♀️, 26.11.2021 ob 12:16

Jel može, da ti ga popušim?

Može, može miško. Ti moj mali šefuršek.

[/quote

ko odideš iz knjižnice listek  ( s povabilom na kavo) položi pred njega in pojdi ven. Potem počakaj, če pride za tabo ali pa ti naslednjič, ko se vidita, kaj reče,…

New Report

Close