Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek VSEGA JE KRIV MAIL….za Bruce-a

VSEGA JE KRIV MAIL….za Bruce-a

Hehehehe Bruc man…. ma n’č se jest ne bojim :))) Razen šefice :))))))))

Jani me debelo kožo 🙂

A ti hočem razložiti? Hehehehe, če ti bom jaz razlagal, sigurno ne boš n’č šteku :))))

Jani zna prenekatero stvar zakomplicirat :)))))

Ja, včasih je bolje malo pomutit, da ni vsem vse kritalno jasno.

Ti, a danes je kak ramadan za žene, da ni nobene na plano, al kaj?

Če sva sama tuki, je najboljše da udarva kako avto-debato ali pa o tem, kdo bo v polfinalu danes zvečer od Deportiva, Reala, Manchesterja in Bayerna.

Al se ga pa nasekava.

Hja… ramadan zgleda da je… tokrat ekstra za žene… ostali ljudje muslimanskega rodu danes ramadana nimajo :)))

Zdej o avtomobilih pa tolk… zadnjič sem sprobu eno mašinco…. 2.0 150 kojnov… 5 valjev in to od Fiata…. Bruc man.. ti povem.. balzam za ušeska… k bi poslušal simfonijo…. Jebemti, enkrat bodo ti konji v moji štali 🙂 Drugač pa popravljam mojga fiata do nezavesti… avto ni vreden 100 čukov, pa kamorkoli ga peljem plačam 40 čukov…. celo bogastvo ti rečem 🙂

Ampak, kolk sem pa včeri naviju za Nemce… pa so pol na konc popušil…. A don’s je tud fuzbal? Ja.. Real bo spušu.. ga bo Deportivo sesul… na čisto

Bruce… lahk se ga pa tud…. nabijeva :)))

Jani ma odprte vse opcije :)))

O hudiča!!!!! Očitno sem zaspal pred koncem tekme… zdej sem slišu, da so Nemci nabil Angleže… Orka duš… to mi je pa všeč!!

Jani je res iz srca navijal za švabe!!

A sem jih Bruce, a?
So nasedli ko ladja na čeri!! A bova danes še bolj dobra drug do drugega?

In dobro jutro Bruce !!

zakček

uf, podpis je

zajček in Bruce je?????
MOJ!

Evo.. jest pa cura meta a ne :))))))))

Dobro jutro Zakček!

Ej sem te vesel.
Ja, veš da, ko si enkrat “tako” dober drug z drugim, potem je težko zmanjšat porcijo “dobrote”

Cmok !

Sem se že ustrašil, da so se punce uramadanile danes.

Aha, Bruce, ej, sem te komaj čakala !
Resnično, pa naj se še tako jezijo….

Cmok tudi tebi , direktno ej a bi ponovila ko takrat v soboto ?

Ma ne, sem se zapletla u kovtr, pa ni šlo ven…..pa še sanjala sem o tebi….

Seveda ne, Jani !!!!!

Uuuuu, kaj bi dal, da sem koutr……

Glej, a si videl , ko sva bila v kinu, kaj je ” una ” delala “unemu”, ko je kot štor sedel za PC-jem. Spomni se ta zadnji film, no. In ker tebi bolj slabo spomin dela, ker si boječ, no evo, to kar je ona naredila njemu, bi jaz danes tebi ! A zdej veš kaj ?

Ja, da nabijejo Angleže, je všeč tudi Brusu, no za Špance pa kar navijam, moram reč, dasiravno mi ni pri Realu noben Španec všeč, pa še na K mi grejo s to svojo turbo maxi zvezdniško ekipo.

Namest da bi bilo 20 klubov s po kakim mega fuzbalerjem, so vsi v realu, pa še so v stanju popušit. No sam, portugalec Figo, ter Brazilec Roberto Carlos, sta pa zame zakon zakonov. Unga Alžirca od Zidana ne maram,
Makelele mi je všeč, pa včasih mi je bil Čilenec Ivan Zamorano, da ne omenjam Rivalda ali Romaria, ma sploh Brusko je Brazileiro, od nog do glave, še od malih nog.

Se pravi, Jani-man, nocoj si bova gledala v nasproti, Real : Bayern.
Moj tip je zmaga Reala s 1:0, s strelom Carlosa s kakih 75 metrov, pol metra nad tlemi :)))))))

Drugače pa, kaj si ti to vozu od 150 konjev?????
A je bil Coupe? Mater me tišči…Za uni občutek vrednosti avta mi je pa vse jasno, oziroma, poznam občutek. Kupiš gume in so več vredne od avta, @!#$……

Ooooooo za tako mi spomin še dela.

To bo crknlo za mano. Ja, ja, to mi deli :)))))))))

Faak ej, sem hotel napisat…..

Al, pa ti meni :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hja… očitno se najini pogledi na fuzbal popolnoma ujemajo.. Tud jest sem ma… fiesta latina… čeprov moram rečt, da mi je jako pri srcu tudi italjanski fuzbal… in njih… igrači… da omenim samo Maldinija, pa legendo vratarjev Zoff – a, pa o Baggiu da ne zgubljam besed 🙂 res pa je bil legenda man Pele… braziljeros… Torej… ni da ni 🙂 Ker so Realovci tolk preklet samovšečen, mi prov paše… gledat.. k jih kdo nabije 🙂 a Zidane? Ma on mi deluje kot plešasti pederoso…. ni da bi ga človek gledu a ne :)))

No, da et potolažim.. ni bil Coupe… Marea je bla… ej… ko to zapoje… tistih 5 valjev…… ko najlepša uspavanka…. madona….. še zdej jo mam v ušesku…

Jani je čist preč…. od tolkih konjev :))))

Kwa…. si hotu napisat :))))))))))))

OK :)))))))

Ja fanta, Dino in Roberto sta bila zakon ! Čakita, še en vratar je coll, pismo neki na S se piše, aha, Siller ne vem kako se piše, fant je obvladal gol…ma še malo do prvenstva…

Ja, če napišeš fuk pravilno Angleško, se spremeni v tole: @!#$.

Torej, napišeš faak, fak, fuk itd…. :))))))))

Jani, ti veš, da si vedno moj. Vedno si tu, ko te rabim, pa še ena krasna dušica si, resno !

New Report

Close