Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vsem gmajnarjem

vsem gmajnarjem

Želim en lep vikend. Pandica gre domov in upa na masažo.
Navijajte za naše nogometaše, zadenite na lotu in poročajte v ponedeljek

Š.

Lep pozdrav in čau!

Oj vse lepo brez heksenšusa,,se vidjamo čitamo in beremo v ponedeljek.aja Pandi upam,da si dobila moj broj mujota( hehe kak reče Brusko!!)

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, obvezno jutri vsi ob 8:30 pred tuluvizijo!!! Pa navijat!
V nedeljo pa cel dan molit, zvečer pa spet pred tuluvizijo številke iskat.

Srečno!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Pandica, lepo se imej.

Če naši zmagajo, Brusko obljublja masažo vsem puncam na tjavendan.

Pa tudi, če ne bo zadel sedmice.
Če pa jo bo, pa upa, da bi bilo obratno :)))))))))

Bruce! Za masažo se priporočam.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Priporoči se Katancu, jaz………kar sem rekel, sem rekel.

oki!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

O bemti Brusi, ti pa ne zaupas prevec v nase fante, al pa te je evforija prevec zanesla… Punc je Tjavendanu velik, tvoje masaze se ne bo branila nobena, da pa bodo nasi zmagal pa tud ni dvoma Torej, bos moral izpolniti dano obljubo!! A imas dost dopusta za okrevanje?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No, Ježek, jaz sem potihoma računal, da naši izgubijo, da pa jaz zadenem loto in se samo še uležem, cvikerje gor, havanko med zobe in nasmešek na usta, :))))))))))))))))))))))))))))))))

Pandica, ker je vikenda že skor konec.. želim tebi in vsem ostali… lepo nedeljo, začinjeno z dobitkom na lotu :)))

Jani bi Pandici ponudil masažo.. pa ne obvlada zadeve.. še čist orenk :)))))

Res prelepe lepe sanje Bruce.. Sicer bi se dalo dopolnit, ampak … Problem je v tem, da nas matematika uci, da je vecja verjetnost, da te zadene strela, ko vplacujes loto, kot pa da dobis sedmico.. Jezek je imel vedno tezave s kombinacijami, permutacijami in varijacijami…, pa je vseen nekoc nekak resil naloge iz tega podrocja…

Kar pa se nasih tice, jaz res spremljam nogomet by-theway.. Vem le, da “jebat mater” presega vsa moralna pooblastila, igrat kot na sindikalnem pikniku pa je zalitev domovine…. Sem sinoci gledal Smarno goro! Ni vecjih mrhovinarjev kot, naj mi oprostijo zivalski prasci, so novinarji..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close