Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsem, ki udrihate čez LJ in Ljubljančane, prepovedujem vstop v LJ

Vsem, ki udrihate čez LJ in Ljubljančane, prepovedujem vstop v LJ

cel koncept važenja na fb-ju je zgrešen 🙂 tko da nima veze a postaš emporium na fb al pa nyc. vsaj jaz ne razumem tega postanja vsega na fb. ljudje bi si moral dnevnike omislit, kot včasih. 🙂

no, moj point je bil še vedno ta, da folk pizdi čez LJ, pokažejo se pa vedno ko pridejo sem. čakte jih zdaj decembra, ko vsi pridejo “na lučke” čeprav je lj kao skoz meglena in ne vem kaj 😉
[/quote]

Decembra pridemo pogledat, če ste spet okrasili lj z lučkami oblikovanimi v spermije in pokamo od smeha. 🙂

Tavnokar se pelje abtobus stajercev proti Emoni. Kam priporocas da se zasidramo?

V Državnem zboru?

Tisti, kateremu Ljubljana ni všeč, kateremu so ljubljančani zoprni, nemogoči, ne bo hodil v Ljubljano.
Ni treba nič prepovedovat.
Jaz nekam, kjer mi ni všeč, kjer mi ljudje ne pašejo, ne grem za noben denar.
[/quote]

Ja, pa se kako hodijo v Ljublhano in potrm pljuvajo, ces kak smog je in kaksna guzva, a sami delajo ta smog in kolone na ljubljanskih cestah!

Ne moreš nam prepovedat, žabar.

Ljubljana bi se spraznila. Koliko je sploh pristnih Ljubljančanov. Sto.

Decembra pridemo pogledat, če ste spet okrasili lj z lučkami oblikovanimi v spermije in pokamo od smeha. 🙂
[/quote]

Moras imeti pa res bedno zivljenje, da moras iti nekam, kjer ti ni vsec, med ljudi, ki jih ne maras, gledat nekaj, kar ti je grdo, da najdes vsaj malo zadovoljstva. Res zalostno, smilite se mi. Ampak kar pridite, vsaj nekaj uric se boste zabavali, boljse kot nic.

Ja, pa se kako hodijo v Ljublhano in potrm pljuvajo, ces kak smog je in kaksna guzva, a sami delajo ta smog in kolone na ljubljanskih cestah!
[/quote]
Jaz ne bi hodila nekam, kjer mi ni všeč, ali mi je celo grozmo. Tudi mi se ne bi dalo o tem pisat, sploh.
Očitno le radi pridejo in svoje frustracije izživljajo skozi šimfanje ! :))

Se strinjam, institucije, ki so nastale z denarjem vseh Slovencev, pa naj premestijo v druge kraje Slovenije in ostali bomo doma. Avtor očitno misli, da funkcioniranje državnih organov in ustanov financirajo samo Ljubljančani.

Men pa to ni hudo ampak kr smešn res. Kao vsi Slovenci pa tak sovraštvo eni do drugih. Se niti ne čudm zakaj potem sovraštvo do tujcev, če se že med sabo ne morjo. Smeh res.
Ko sam slišiš kakšne bedake npr Lj-Mb 🙂

New Report

Close