Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vsem pozdrav…

Vsem pozdrav…

N’č ne prodajam tralala muca dauš vedla…. Kolkrat pogledam na msn… pa muce ni ni… pol pridem na forum.. pa nobenga ni ni…. je pa res, priznam, da imamo različne pojme…. kaj je zvečer… zame je to od recimo……. 20. ure pa tja do 22. za vas pa od 11 pa vse do 3, 4 zutri… naka, takrat pa jest spim.. ajam, počnem pač stvari za kar je noč :)))

Jani se ne vadi, kar je res je res :)))

:)))))))))))))))))))))))
Jani, ej…………………
počnem stvari…..:))))))))))))))))))
hvala bogu, da take klatiš, da se malo narežim………….

Zajček, vedno mi je v veselje, ko lahko nasmejem prijatelje :)))))

Janija nasmejejo pa tud prjatl(ce) :))))))

O madona mišon, enkrat sem ti že odgovoril, pa je očitno hudič vzel tud ta post :)))) No, hvala za pozdrave, teb pa želim da bi se mel čist odličen dol na hrvaškem in da v imenu naše gmajne in dobre volje tuki…. spiješ en pir :))))

Jani pa nau nikamor šel :))) zato pozdravla mišona :)))

Pa ne sam enga, še več jih bom spil sploh če bo sonce žgalo.
Ti boš pa bolj delaven doma, a ne ? Mene tud še čaka beljenje tja do jeseni enkrat. Bo najboljš da nardim to pred poletjem, dokler še ne bo vročine.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Potem me pa daj na unblock..odblokiraj me,kaj hudiča si me pa dal na lestvico igrorinancev..zato me pa ne vidiš..jest tebe pa tudi ne..na msn,,,namreč…se pa spomnim jutrov in večerov,ko si klical muuuuuuucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kje siiiii..a ti ne dela msn..heheh a se spomniš..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

če boš rabu pomoč..namreč super znam belt….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja muca.. če bi te dal na lestvico ignorirancev, pol bi ziher ne vedel, da ob 22. pa ne vem kolk še uri nisi na netu.. viš.. jest sem zdej bil tuki eno uro, ker mam pa zutri službo….. pa moram.. spat 🙂 Muca…. a maš danes mal slab dan? Si se pa čist neki razkurila no… :)))

Jani se seveda še spomni 🙂 samo to so bili časi, ko je men v fabrki MSN še delal… :(((( zdej ne dela n’č…. čiiiiiiiiiist n’č

Bemti, zdaj gotovo ne belis? Najbrz je tvoj mackon na teb in predes?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oh Jani sory če ti delujem razkurjena..nisem res ne…sploh ne vem kak to zgleda..sem včasih le zalostna..ampak razkurjena pa ne…midva se bova mogla mal bolj spoznat..hahahah čaki se sm da te dobim v tačke…

P.s. šansa pa je tudi ta..da moje besed vcasih zvenijo čisto drugače kot pa se jih sliši..ali pa če si jih poveva iz oči v obraz..majo čist drugi ton…
Sem prepričana da sva si zlo podobna v resnic..veš Jani..Na lubije ********

P.s. Enih par sem tako v prvi rundi prijetno presenetila pa praši nijih..kaj so pričakovali..pa kaj so potem videli..hihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, tako je, samo berem, nič se ne vmešavam :))

Hahahah ja pa jade…..nč ni priden pol pa tud tega ni…hahaha oh ježek…slika si mi..zato te mam tolk rada cmok***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

UH!

Kwa???? heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Neki me je zbodlo 🙂

aj..a to da ga mam rada a lubček…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kje pa, kje pa, kje pa, oh ne, matr!

Kaj te je pa zbodlo..a beljenje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, hahahah..

hihi ah no…če pa bi rada mišonu pomagala da nau sam bogi revež se matral…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Posebno zdaj, ko ima prstek buban :))

Ja, tudi jaz, samo berem, nič bi se rada ne vmešala,
pa me samo nekaj žene, samo nekaj malega bom
dodala, pol pa grem spet sam brat, pa nč’ se vmešavat:
veš Muca, Jani je tak cukrček, tak cukrček, tako sonce,
skozi, skozi, vedno, kar naprej se ta žvalca smeji, samo
smeji, ma si ne moreš predstavljat. Jaz ga še zdaj, prav zdaj ga vidim, kako se smeji. Usta od uh do uh in se smeji. Pa ko se glasno zasmeji, se prav malo nagne v eno stran, pa se smeji in glavo si podpre, pa se smeji …..No, sam tolk sem se hotla vmešat, nč’ več, zdej pa gremo naprej!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja muca, očitno res prov slab slišim tvoje besede :))))) samo men se zdi, da skoz neki protestiraš :)))) pa se buniš :)))) No se bom probal popraviti in vsako besedo najprej trikrat prebral 🙂 pol pa šele kej napisu, prav :)?

Jani ti vrača vse cmoke, pa še dva da za povrh…. pa čaka, da spozna muco :))))

Boš vidu Jani, kako prečudovita žvalc je naša muca,
ima tako malo skodrano črno dlako, polt gladko kot
breskvico, smrček tako poln, da resnično vabi na dež,
učke pa, ja, učke so pa nekaj posebnega!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OOOOOOOOOooooo Marija :)))))) Dej nehi nooooooooooo :))))

Jani Mariji za tole pošilja enga cmoka :))))

New Report

Close