Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsesovenska zdravstvena vstaja

Vsesovenska zdravstvena vstaja

saj se ne, samo podajam vam realno kritiko in pač povem da s tem delate več škode kot koristi… pa brez skrbi, jst dnevno šetam ovce tvojega kova… če te pa moje kritike motijo pa izvoli na facebook, kjer boste sami enaki kimavčki in blejarji, pa kjer boste lahko po mili volji sami brisali komentarje tistih, ki se z vami ne strinjajo.[/quote]

Samo kritike na svoj račun pa ne preneseš. To je običajna hiba takih pametnjakovičev, ki radi kritizirate. Tudi ti lahko izvoliš na kakšen drug forum, če te moja kritika moti. Imaš vse možnosti odprte, če ti ne paše komentar ovce, ki vsakodnevno od je ba va nastopače, ki si nekaj preveč domišljajo. To pa tvoja sorta napihnjencev težko prenaša. Duševno zdravje vam je odvisno od števila ovc ,ki vam kimajo. Če jih zmanjka, so pa porušene kariere in nastopi zagrenjenost ter prazen žep.[/quote]

brez skrbi, kritiko na svoj račun dobro prenašam in tudi znam dat repliko, slabše jo pa ti, ker očitno ne vidiš drugega kot reševanje nečesa na osebnem nivoju z osebo, ki je niti ne poznaš. To o duševnem zdravju pa vela zate, ne zame, jst vem česa sem sposoben sam in kakšno moč imam kot posameznik, ti pa očitno za svojo moč potrebuješ neko čredo, ki s teboj bleja… in brez skrbi, ovc za obirat vas je še veliko samo tega se še ne zavedate… za to vas pa vsak lahko obere na vsakem koraku, vam vrže neko kost ali vaz zavaja s praznimi upi, da boste s “protesti” torej veselicami kaj uspeli narest, potlej vas pa začnejo bricat od zadaj, ko najmanj pričakujete.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Samo kritike na svoj račun pa ne preneseš. To je običajna hiba takih pametnjakovičev, ki radi kritizirate. Tudi ti lahko izvoliš na kakšen drug forum, če te moja kritika moti. Imaš vse možnosti odprte, če ti ne paše komentar ovce, ki vsakodnevno od je ba va nastopače, ki si nekaj preveč domišljajo. To pa tvoja sorta napihnjencev težko prenaša. Duševno zdravje vam je odvisno od števila ovc ,ki vam kimajo. Če jih zmanjka, so pa porušene kariere in nastopi zagrenjenost ter prazen žep.[/quote]

brez skrbi, kritiko na svoj račun dobro prenašam in tudi znam dat repliko, slabše jo pa ti, ker očitno ne vidiš drugega kot reševanje nečesa na osebnem nivoju z osebo, ki je niti ne poznaš. To o duševnem zdravju pa vela zate, ne zame, jst vem česa sem sposoben sam in kakšno moč imam kot posameznik, ti pa očitno za svojo moč potrebuješ neko čredo, ki s teboj bleja… in brez skrbi, ovc za obirat vas je še veliko samo tega se še ne zavedate… za to vas pa vsak lahko obere na vsakem koraku, vam vrže neko kost ali vaz zavaja s praznimi upi, da boste s “protesti” torej veselicami kaj uspeli narest, potlej vas pa začnejo bricat od zadaj, ko najmanj pričakujete.[/quote]

Ti razčiščuješ pa kar na masovnem nivoju z vsemi protestniki, ki jih ne poznaš. Kar na splošno so vsi zate ovce in brezvezneži, ne poznaš pa ne dinamike protestov, ne udeležencev, ne njihovih mnenj, ki so zelo različna. Pameten si iz kavča kot vsako internetno tele, ki pozna svet samo iz ekrana. Za tipkovnico se sam sebi zdiš imenitna opozicija ovcam, ki ne štekajo. Ti pa menda štekaš. Samo ne poveš, kaj točno ti štekaš. Razen par splošnih fraz o ovcah, ki jih vsako tele po vsakem forumu zna napisat, še nisi dal od sebe nobene ideje. To je tvoj duhovni domet prazno napihnjenega reveža. Intelekt telička, ki nima muda, pa zato kritizira hrabrejše od sebe, da se ne bi soočil z lastno bedo namišljene veličine.

brez skrbi, kritiko na svoj račun dobro prenašam in tudi znam dat repliko, slabše jo pa ti, ker očitno ne vidiš drugega kot reševanje nečesa na osebnem nivoju z osebo, ki je niti ne poznaš. To o duševnem zdravju pa vela zate, ne zame, jst vem česa sem sposoben sam in kakšno moč imam kot posameznik, ti pa očitno za svojo moč potrebuješ neko čredo, ki s teboj bleja… in brez skrbi, ovc za obirat vas je še veliko samo tega se še ne zavedate… za to vas pa vsak lahko obere na vsakem koraku, vam vrže neko kost ali vaz zavaja s praznimi upi, da boste s “protesti” torej veselicami kaj uspeli narest, potlej vas pa začnejo bricat od zadaj, ko najmanj pričakujete.[/quote]

Ti razčiščuješ pa kar na masovnem nivoju z vsemi protestniki, ki jih ne poznaš. Kar na splošno so vsi zate ovce in brezvezneži, ne poznaš pa ne dinamike protestov, ne udeležencev, ne njihovih mnenj, ki so zelo različna. Pameten si iz kavča kot vsako internetno tele, ki pozna svet samo iz ekrana. Za tipkovnico se sam sebi zdiš imenitna opozicija ovcam, ki ne štekajo. Ti pa menda štekaš. Samo ne poveš, kaj točno ti štekaš. Razen par splošnih fraz o ovcah, ki jih vsako tele po vsakem forumu zna napisat, še nisi dal od sebe nobene ideje. To je tvoj duhovni domet prazno napihnjenega reveža. Intelekt telička, ki nima muda, pa zato kritizira hrabrejše od sebe, da se ne bi soočil z lastno bedo namišljene veličine.[/quote]

jah tako to je, to kar je pri nas je pač enoumje torej se na podlagi tega kamot posploši na vse “protestnike”, tisti ta pametni protestniki so bili pa drugje, ker se zavedajo da vikend žurke niso vredne piškavega oreha, še celo sami organizatorji so vam dali vedeti kakšne neumne lizike ste… in brez skrbi, sem najbrž videl več sveta kot si ga ti ali ga boš ti kadar koli in to ne iz kavča. Moje ideje so pa pač rezervirane zame in moje bližnje in jim jih tudi povem v reali, tle na forumu jih pač ne mislim dajat v roke butalcem. O hrabrosti pa samo to, za tist vikend koncert ne rabiš neke hrabrosti… muda imam pa večja od tebe in to vedo tisti, ki me poznajo, če jst nekaj rečem, da bom storil bom to tudi storil in realiziral, za razliko od tebe, ki samo opletaš nekje skrito za ekranom, ko ti bo pa nekdo rekel da nekaj naredi, nekam pridi, pa ne duha ne sluha o tebi, edino milijon in eno vprašanje o tem če se da to spremljat na daljavo ali tipanje če je to še v tvoji komfortni coni ali ne, ker če ni ponovno stisneš rep mednoge in je to to.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Pogovor z Gunčijem je enakovreden pogovoru s sosednjo steno :))))))

[img]http://media.treehugger.com/assets/images/2011/10/brick_wall.jpg[/img]

a jebi ga, se me pač težko premakne, ker stojim za svojimi besedami, ovčetine pač ne.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ti razčiščuješ pa kar na masovnem nivoju z vsemi protestniki, ki jih ne poznaš. Kar na splošno so vsi zate ovce in brezvezneži, ne poznaš pa ne dinamike protestov, ne udeležencev, ne njihovih mnenj, ki so zelo različna. Pameten si iz kavča kot vsako internetno tele, ki pozna svet samo iz ekrana. Za tipkovnico se sam sebi zdiš imenitna opozicija ovcam, ki ne štekajo. Ti pa menda štekaš. Samo ne poveš, kaj točno ti štekaš. Razen par splošnih fraz o ovcah, ki jih vsako tele po vsakem forumu zna napisat, še nisi dal od sebe nobene ideje. To je tvoj duhovni domet prazno napihnjenega reveža. Intelekt telička, ki nima muda, pa zato kritizira hrabrejše od sebe, da se ne bi soočil z lastno bedo namišljene veličine.[/quote]

jah tako to je, to kar je pri nas je pač enoumje torej se na podlagi tega kamot posploši na vse “protestnike”, tisti ta pametni protestniki so bili pa drugje, ker se zavedajo da vikend žurke niso vredne piškavega oreha, še celo sami organizatorji so vam dali vedeti kakšne neumne lizike ste… in brez skrbi, sem najbrž videl več sveta kot si ga ti ali ga boš ti kadar koli in to ne iz kavča. Moje ideje so pa pač rezervirane zame in moje bližnje in jim jih tudi povem v reali, tle na forumu jih pač ne mislim dajat v roke butalcem. O hrabrosti pa samo to, za tist vikend koncert ne rabiš neke hrabrosti… muda imam pa večja od tebe in to vedo tisti, ki me poznajo, če jst nekaj rečem, da bom storil bom to tudi storil in realiziral, za razliko od tebe, ki samo opletaš nekje skrito za ekranom, ko ti bo pa nekdo rekel da nekaj naredi, nekam pridi, pa ne duha ne sluha o tebi, edino milijon in eno vprašanje o tem če se da to spremljat na daljavo ali tipanje če je to še v tvoji komfortni coni ali ne, ker če ni ponovno stisneš rep mednoge in je to to.[/quote]

Bla bla bla. Razpočil se boš, lolek. Nimaš ti blage veze ne o svetu, ne o protestih, ne o ljudeh, ne o ovcah. Internet je tvoj edini planet, kjer si ti najjaći. Ti imaš kakšne ideje samo zase, ja. Čudno ,da svojih prostaštev nimaš samo zase. Te pa kar gratis trosiš naokoli, čeprav te nihče za njih ne vpraša. Dovolj si se samo ti v ovce protestniške vtikal. Zdaj se bomo še me malo vate. Vsakič, ko bo čas za to. Še bo čas za to. Zdaj te imam pa za danes dovolj. Globoko dihaj!

jah tako to je, to kar je pri nas je pač enoumje torej se na podlagi tega kamot posploši na vse “protestnike”, tisti ta pametni protestniki so bili pa drugje, ker se zavedajo da vikend žurke niso vredne piškavega oreha, še celo sami organizatorji so vam dali vedeti kakšne neumne lizike ste… in brez skrbi, sem najbrž videl več sveta kot si ga ti ali ga boš ti kadar koli in to ne iz kavča. Moje ideje so pa pač rezervirane zame in moje bližnje in jim jih tudi povem v reali, tle na forumu jih pač ne mislim dajat v roke butalcem. O hrabrosti pa samo to, za tist vikend koncert ne rabiš neke hrabrosti… muda imam pa večja od tebe in to vedo tisti, ki me poznajo, če jst nekaj rečem, da bom storil bom to tudi storil in realiziral, za razliko od tebe, ki samo opletaš nekje skrito za ekranom, ko ti bo pa nekdo rekel da nekaj naredi, nekam pridi, pa ne duha ne sluha o tebi, edino milijon in eno vprašanje o tem če se da to spremljat na daljavo ali tipanje če je to še v tvoji komfortni coni ali ne, ker če ni ponovno stisneš rep mednoge in je to to.[/quote]

Bla bla bla. Razpočil se boš, lolek. Nimaš ti blage veze ne o svetu, ne o protestih, ne o ljudeh, ne o ovcah. Internet je tvoj edini planet, kjer si ti najjaći. Ti imaš kakšne ideje samo zase, ja. Čudno ,da svojih prostaštev nimaš samo zase. Te pa kar gratis trosiš naokoli, čeprav te nihče za njih ne vpraša. Dovolj si se samo ti v ovce protestniške vtikal. Zdaj se bomo še me malo vate. Vsakič, ko bo čas za to. Še bo čas za to. Zdaj te imam pa za danes dovolj. Globoko dihaj![/quote]

mislim, da je globoko dihanje v tvoji domeni, in kot že rečeno, imam več pojma o svetu in protestih kot ti, ker to kar ti imenuješ kot proteste tle v slo, to niso, pa če se na glavo postaviš.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Na katerih protestih si pa že bil, Gunner?

Vse se da, če se hoče, če je volja, enostnost in pripravljenost ukrepati. Poglej Islandijo. Prvi in edini so pustili, da banke bankrotirajo in uspeli so se izvleči iz krize, ki je bila pri njih hujša, kot drugje. Res so na otoku, a čisto samozadostni in neodvisni od drugih držav niso.[/quote]

Na islandiji ni bilo lubeja in kulturnikov zato pri nas to ni možno!!!! Sej kdo pa pravi da tile ki ta protest sedaj organizirajo da niso s podobnimi nameni kot lubej??? RTV se je povišal in zakaj se nebi še obvezno zdravstveno zavarovanje???? A so se zahteve ki so bile s strani VLVja sploh uresničile oz. je prišlo do spremem sploh??? NI! Zakaj bi še v zdravstvu bile spremembe na bolje??? Višanje obveznega zavarovanja bo to je pa TO!!![/quote]

Vsak izgovor za pasivnost pride prav! Kaj pa je naredil Lubej? Je mogoče narodu prepovedal protestirati ali kaj?
Edini razlogi, zakaj so Islandci uspeli, mi pa nismo, je, da so oni znali stopit skupaj, da so dobro ocenili, da jih bančniki samo izkoriščajo in da so imeli dovolj ponosa, samospoštovanja in zdrave pameti, da so se temu uprli.

Razlika med Islandci in nami je v tem, da so oni protestirali proti korupciji in socializaciji bančnih izgub, večina Slovencev pa je protestirala samo proti JJ in Kanglici, ki pa ju takorekoč ni več, ergo Corruption rides again!

Na katerih protestih si pa že bil, Gunner?[/quote]

On ni ovca, da bo na proteste hodil. On je visoki intelekt, ki se vse o protestih pouči iz Slovenskih novic in pop tv-ja.

Razlika med Islandci in nami je v tem, da so oni protestirali proti korupciji in socializaciji bančnih izgub, večina Slovencev pa je protestirala samo proti JJ in Kanglici, ki pa ju takorekoč ni več, ergo Corruption rides again![/quote]

Zahvala medijem ki podpira levico in ne naroda ki hoče spremembe… Korupcija se nadaljuje še dodatnih 22 let!

Razlika med Islandci in nami je v tem, da so oni protestirali proti korupciji in socializaciji bančnih izgub, večina Slovencev pa je protestirala samo proti JJ in Kanglici, ki pa ju takorekoč ni več, ergo Corruption rides again![/quote]

Se strinjam. Če bi bilo malo več takih, ki smo proti korupciji in reševanju bank ter celotni sedanji politični garnituri, bi uspeli. Žal je bila večina prehitro zadovoljna.

New Report

Close