Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Vsi cepljeni vsi zboleli

Vsi cepljeni vsi zboleli

dva otroka pa dva odrasla. že dlje časa vem, da gre za natego s temi cepivi. to sem osebno prepričan,. kakšno cepivo je to noreli, ja manj si zbolel kot bi če ne bi bil cepljen. jaz ti pa pravim, dokaži.

Ce ne bi bili cepljeni bi koncali bolnici.

Odgovor na objavo uporabnika
Stevo, 01.12.2021 ob 12:17

Ce ne bi bili cepljeni bi koncali bolnici.

Dokaži.. če ne bi blo če, če.. u never know!

Ironija, da hočeš neke dokaze za tvojo rekla kazala štorijo 😀

Eni res nimate več mozga ej 😀

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ironija, 01.12.2021 ob 12:22

Ironija, da hočeš neke dokaze za tvojo rekla kazala štorijo 😀

Eni res nimate več mozga ej 😀

 

 

 

Karkoli si zdj povedalo.. 🤷🤦

Pride še kakšen hujši sev in dokaz boš imel/a iz prve roke.

Pa ne trkat na vrata bolnice takrat.

seveda ja – polno izkušenj cepljenih, pazio zdravih brez pridruženih bolezni, ki so po cepljenju zboleli in pristali v bolnici, komaj preživeli sem že prebrala –  vsem se lažejo ti lažnivi beli bogovi –  če se ne bi cepil bi pa umrl… ja pa ja de… a res… kako potlej je pa živ preživel brez bolezni necepljen 1,5 let…  po cepljenu, ki bi ga moralo varovati, pa ne samo, na easy stakne bolezen, celo v bolnici pristane…

to so tako gnili izgovori teh belih bogov –  kako zdaj trdijo da bi bilo še huje – če to veš kako hudo bo zares nekdo zbolel, zakaj pa potem ne delate triaže… vidiš… če cepljenemu trdi, da bi bilo še huje – s tem pove, da veš vnapšrej kako hudo bo nekdo zbolel… potlej si krivdno odgovoren, da tega poprej ne uporabiš na začetku v postopku postavitve diagnoze…

in ja tega ne delajo, ker trdijo,da ne vedo, kako hudio bo nekdo zbolel, e če pa ne veš. pol pa tudi cepljenemu, ki zboli ne moreš trditi,da bi bilo še huje…

sami se beli bogovi zapletajo v lastnih lažeh in glupem in neumnem opravičevanju cepljenja, ki to ni, ampak so to nič drugega kot nekoristni šodr zvarki, ki ne delajo nobenega pozitivnega učinka, samo povečujejo tveganje za stranske učinke zarad te kemije

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 01.12.2021 ob 12:23

Karkoli si zdj povedalo.. 🤷🤦

Preberi si prvotno objavo.

Misliš, da bodo zdaj fašisti, po tem, ko so promovirali strupene zvarke in za denar ljudi prepričevali, priznali, da so krivi za genocid ?

Odgovor na objavo uporabnika
še mal počakaj, 01.12.2021 ob 12:29

Pride še kakšen hujši sev in dokaz boš imel/a iz prve roke.

Pa ne trkat na vrata bolnice takrat.

??? To pa je visok nivi komunikacije!👍🤣🤣🤦

Najbolj bedno mi je tisto ko rečejo: “ker je cepljen, ima blagi potek” Pišuka, kako veš???

Poznam nekoga, ki je imel korono lani, ko še ni bilo cepiv in je imel težak potek, pristal na ventilatorju. Letos se je seveda cepil, da se kao zaščiti. Pa je po cepljenju spet staknil korono in pristal SPET na ventilatorju. WTF?! Cepivo ščiti. Aja, a res?? Koga pa? Farmacevtske zaslužkarje??

Odgovor na objavo uporabnika
Žaba nepismena, 01.12.2021 ob 12:34

Preberi si prvotno objavo.

Sm prebrala. Si gnus sposobno komunicirat?! Sama vem za primere cepljeni -zbolij Stevo o predvidenjih, ki ne vem kako so lh garantirana.. in me zanima.. podlaga tega čeja.  Potem pa glej ga vraga.. žuganje in osebni nivo! Bravo!

Odgovor na objavo uporabnika
bedni izgovori, 01.12.2021 ob 12:36

Najbolj bedno mi je tisto ko rečejo: “ker je cepljen, ima blagi potek” Pišuka, kako veš???

Poznam nekoga, ki je imel korono lani, ko še ni bilo cepiv in je imel težak potek, pristal na ventilatorju. Letos se je seveda cepil, da se kao zaščiti. Pa je po cepljenju spet staknil korono in pristal SPET na ventilatorju. WTF?! Cepivo ščiti. Aja, a res?? Koga pa? Farmacevtske zaslužkarje??

Ta nekdo ima ime? Priimek celo morda? Živi nekje? Ali je to zopet tista klasika neznane osebe na neznanem kraju ob neznanem času?

Ja očitno, da Stevo ve! Js sm pa nepismena in konc debate, hah.. produktivno!🤦

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 01.12.2021 ob 12:39

Sm prebrala. Si gnus sposobno komunicirat?! Sama vem za primere cepljeni -zbolij Stevo o predvidenjih, ki ne vem kako so lh garantirana.. in me zanima.. podlaga tega čeja.  Potem pa glej ga vraga.. žuganje in osebni nivo! Bravo!

Bogve kaj si pa ti pokveka zdaj hotela povedat 😀

Kanadska senatorica (56) – cijepila se, dobila koronu i umrla

Odgovor na objavo uporabnika
Nepismena žaba, 01.12.2021 ob 12:41

Bogve kaj si pa ti pokveka zdaj hotela povedat 😀

Okej bom na dolgo, razumem, da eni težko tolmačite, ko je vsak razmislek hud napor ane. Sej hvalabogu slediš in kimaš, si olajšaš manjko možganov.

Skratka dragi vsevedni sodnik. Uporabnik Stevo je zapisal na vsebino avtorja (ki je resnična ali ne – sama poznam primere zbolelih cepljenih) trditev, ki je ne more vedeti gotovo. Zato moj komentar, da če ne pride v poštev – saj ne vemo! Potem pa hopa osebno name. Bo zdaj šlo? Sm nadela rokavice! Izvoli drki dalje.. byby

Da se ne boste več spraševali od kje novi sevi. Farmacevtska mafija si je zagotovila stranke in biznis.

Grafen oksid u cjepivu kao sredstvo za unošenje nanotehnologije u našu krv

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 01.12.2021 ob 12:49

Da se ne boste več spraševali od kje novi sevi. Farmacevtska mafija si je zagotovila stranke in biznis.

Grafen oksid u cjepivu kao sredstvo za unošenje nanotehnologije u našu krv

Debilni fašistični provokator 🙂

Dokazi za cepilni genocid.

Čvrsti podaci pokazuju da cjepiva protiv COVID-a ne djeluju

Nihce mi ne bo prepriču da se cepim. Frend je šu v bolnico po poživitvenem. Mama je bila v bolnici, fotra srce jebe…. Strogo ne. Zabij si, če ne bi bil cepljen nekam. Dovolj sem vidu….. Cepljeni niso zaščiteni in imajo probleme….boste vsi pršl na svoj račun…..

Frog, tebi se zadnje čase že orng trga. Sej ve, da je crazy v imenu, ampak počasi ne bo samo v imenu.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 01.12.2021 ob 12:47

Okej bom na dolgo, razumem, da eni težko tolmačite, ko je vsak razmislek hud napor ane. Sej hvalabogu slediš in kimaš, si olajšaš manjko možganov.

Skratka dragi vsevedni sodnik. Uporabnik Stevo je zapisal na vsebino avtorja (ki je resnična ali ne – sama poznam primere zbolelih cepljenih) trditev, ki je ne more vedeti gotovo. Zato moj komentar, da če ne pride v poštev – saj ne vemo! Potem pa hopa osebno name. Bo zdaj šlo? Sm nadela rokavice! Izvoli drki dalje.. byby

Koga briga? Jaz nisem spraševal tebe, ti si se prva začela usajat na mojo objavo polpismena pokveka.

Odgovor na objavo uporabnika
Nepismena žaba, 01.12.2021 ob 12:55

Koga briga? Jaz nisem spraševal tebe, ti si se prva začela usajat na mojo objavo polpismena pokveka.

Boli,ko ti je po resnici povedala.:)

Odgovor na objavo uporabnika
Ta nekdo, 01.12.2021 ob 12:40

Ta nekdo ima ime? Priimek celo morda? Živi nekje? Ali je to zopet tista klasika neznane osebe na neznanem kraju ob neznanem času?

Tisti, ki “bi pristali v bolnici, če se ne bi cepili” imajo ime? Priimek celo morda? Živijo nekje? So na znanem kraju ob znanem času, vključno z dokazili, da bi brez cepiva ZAGOTOVO pristali v bolnici?

 

Kako vas ni sram tako mastno lagati.

Od bolnih jih 85-90% preživi asimptomatsko ali pa dvakrat kihnejo. Ostalih 10-15% se lahko vleče z vročino ali preide v pljučnico. Od teh jih par procentov gre v bolnico, kjer lahko tudi umrejo, kar je med drugim odvisno tudi od strokovnosti zdravnikov in drugega osebja. Spomnimo se samo na številne primere MRSE, ki jo lahko fašejo tudi tisti, ki gredo zdravi v bolnico (na primer na operacijo kolka).

Sramujte se vsi, ki terorizirate narod. Privoščim vam kako lepo trombozo ali perikarditis od cepiva, nič takega, kar se ne bi dalo rešiti, kot nas tolaži stroka. In malo bojazni, ko bojo vaše precepljene hčere in snahe enkrat noseče.

New Report

Close