Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi, ki cepite otroka, ste totalno nori

Vsi, ki cepite otroka, ste totalno nori

Nora si ti, ker misliš, da je to res. Moja soseda je zdravnica in so vsi trije njeni otroci cepljeni. Moja prijateljica višja medicinska sestra, prav tako trije otroci, vsi cepljeni. Mamin sorodnik kardiolog, dva otroka, oba cepljena. Vsi trije, ki sem jih naštela, tudi sami cepljeni v otroštvu. In prav tako vsi drugi zdravstveni delavci, ker so vsi odraščali še v času, ko so nas vse cepili. Otroci, ki jih zaradi modne muhe ne cepite, so zadnjih nekaj let in tile še niso zaposleni v zdravstvu. Daj malo logično premisli, preden kar nekaj izustiš.

Take laznivce kot si ti bi blo potrebno prefakkat na hard res
[/quote]

Super. In taki bi drugim diktirali, kaj naj delajo s svojim zdravjem in zdravjem otrok. Naj se ti uresniči, kar želiš drugim. Stokrat.


Saj za glavnino ljudi so tudi razna zelo draga zdravila dobiček za farmacijo, ampak mnogim pa rešijo življenje.
In vsekakor glede svojega in zdravja svojih bližnjih bolj zaupam izobraženim strokovnjakom kot informacijam na spletu, ki kdo ve kdo in zakaj jih je objavil.

razmišljaj tudi drugače. Moji otroci in jaz smo tudi precej bolj zdravi. midva z možem ne uporabljava kemične kontracepcije, zdravil skorajda ni potrebe jemat. Pri zdravnikih ne delamo gneče, ne zasedamo čakalnih vrst. In to vse zato, da se ti lahko peteliniš kako uspešno zdravstvo imamo. Vsi ki smo kdaj pogledali za kulise znanosti zares, vemo, da je zadaj ogromno manipulacij, lobijev in interesov.
“Zanimivo kolikokrat” ima tako zelo prav, pa bo spregledan. In veste od koga? Od kavč znanstvenikov. Ki ponavljajo, kar so slišali od drugih, samim se pa ni zdelo vredno pretegnit, se sprehodit do knjižnice in si ustvarit svojega mnenja.

Si na tekočem z vsemi cepivi? Ali ti je imunost že popustila?

Nora si ti, ker misliš, da je to res. Moja soseda je zdravnica in so vsi trije njeni otroci cepljeni. Moja prijateljica višja medicinska sestra, prav tako trije otroci, vsi cepljeni. Mamin sorodnik kardiolog, dva otroka, oba cepljena. Vsi trije, ki sem jih naštela, tudi sami cepljeni v otroštvu. In prav tako vsi drugi zdravstveni delavci, ker so vsi odraščali še v času, ko so nas vse cepili. Otroci, ki jih zaradi modne muhe ne cepite, so zadnjih nekaj let in tile še niso zaposleni v zdravstvu. Daj malo logično premisli, preden kar nekaj izustiš.
[/quote]

In ti? Si na tekočem z vsemi cepivi? Ali ti je imunost že popustila?

Pa kaj te briga,ce mi cepimo. Nasi otroci predstavljajo neprimerno manjso groznjo vsem,ki ne smejo bit cepljeni. Me pa zanima al imas ksiht in poves,da tvoji niso ,ko gres na obisk k novorojencku ali pa v bolnisnico. ? Aja si egoist,te ne zanima
[/quote]

In ti? Ko greš na obisk k novorojenčku ali v porodnišnico, poveš, da si bila nazadnje cepljena kot otrok, in si zato zdaj lahko kužna?

Samo vegani in njihova prepričanost v škodljivost mesa še manjkajo. :))))

Pa LGBTQ zanesenjaki, da je pravilna spolna usmerjenost homoseksualnost. In še komunisti, da so pedofili le duhovniki.

Show must go on :))

Pozabil si na skrajne levicarje in njihove migrante in/ali UTD. 😀

In ti? Si na tekočem z vsemi cepivi? Ali ti je imunost že popustila?
[/quote]

Naj te ne skrbi moja imunost. Jaz sem zanjo poskrbela. Raje skrbi za svojega otroka in njegovo imunost, ki je nima.

Naj te ne skrbi moja imunost. Jaz sem zanjo poskrbela. Raje skrbi za svojega otroka in njegovo imunost, ki je nima.
[/quote]

A res? Jaz sem nora, ker zahtevam, da se cepiš?

Brez kemo je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} smrtnost…

Nora si ti, ker misliš, da je to res. Moja soseda je zdravnica in so vsi trije njeni otroci cepljeni. Moja prijateljica višja medicinska sestra, prav tako trije otroci, vsi cepljeni. Mamin sorodnik kardiolog, dva otroka, oba cepljena. Vsi trije, ki sem jih naštela, tudi sami cepljeni v otroštvu. In prav tako vsi drugi zdravstveni delavci, ker so vsi odraščali še v času, ko so nas vse cepili. Otroci, ki jih zaradi modne muhe ne cepite, so zadnjih nekaj let in tile še niso zaposleni v zdravstvu. Daj malo logično premisli, preden kar nekaj izustiš.
[/quote]

Ne govorim o njihovih otrocih ampak o njih samih..ste mogoče slišali da cepiva nas ne zaščitijo doživljenjsko??? Zakaj npr dodajajo doze za oslovski kašelj in ugotavljajo da tudi zdajšnja količina ni dovolj?! Izbruhi kljub precepljenosti. Nisem anticepilka hčerka polno cepljena, mlajša pa zaradi hude reakcije ne polno!

Pa kaj te briga,ce mi cepimo. Nasi otroci predstavljajo neprimerno manjso groznjo vsem,ki ne smejo bit cepljeni. Me pa zanima al imas ksiht in poves,da tvoji niso ,ko gres na obisk k novorojencku ali pa v bolnisnico. ? Aja si egoist,te ne zanima
[/quote]

Pa povej ti, ki nesebično cepiš svoje otroke zato, da tistih 10 otrok, ki ne sme biti cepljenih, ne bo zbolelo, kakšno korist bo deseterica otrok imela, če ti svoje cepiš proti tetanusu in hepatitisu b?

In taki izpadi, kot jih imaš ti jih imajo necepljenih, da žališ ljudi. tebi bi bilo potrebno nekaj vbrizgati za psiho in nestrpnost. Da ne bi srala po int.

Ne govorim o njihovih otrocih ampak o njih samih..ste mogoče slišali da cepiva nas ne zaščitijo doživljenjsko??? Zakaj npr dodajajo doze za oslovski kašelj in ugotavljajo da tudi zdajšnja količina ni dovolj?! Izbruhi kljub precepljenosti. Nisem anticepilka hčerka polno cepljena, mlajša pa zaradi hude reakcije ne polno!
[/quote]
Do močnejših doz prihaja zato, ker bakterije oslovskega kašlja postajajo “močnejše” – zaradi nepopolnega cepljenja in zaradi antibiotikov v hrani.
In zakaj bi morala ščititi doživljensko?
Cepi se zoper bolezni za katerimi tipično zbolevajo (in so v preteklosti umirali) OTROCI.

Ne govorim o njihovih otrocih ampak o njih samih..ste mogoče slišali da cepiva nas ne zaščitijo doživljenjsko??? Zakaj npr dodajajo doze za oslovski kašelj in ugotavljajo da tudi zdajšnja količina ni dovolj?! Izbruhi kljub precepljenosti. Nisem anticepilka hčerka polno cepljena, mlajša pa zaradi hude reakcije ne polno!
[/quote]
Si morda vedela, da tudi po prebolelem oslovskem kašlju oseba nima doživljenjske zaščite?

Mogoče pa psi zbolevajo, ker jih filate s kupljeno konzervirano hrano, polno kemije. Tako kot človek je tudi pes nekoč bolj zdravo jedel.

Kar se pa tiče kemoterapije, zaradi nje je moj oče živ in premagal raka, ker ga operativno niso mogli odstraniti. Ti pa kakor hočeš. Umri. Od ošpic, raka, kake bolezni, ki jo prenašajo necepljeni domači ljubljenčki, itd.

Še najbolj smešno pa mi je, ko poslušam repenčenje proti cepivom nekoga, ki zraven vleče cigareto ali še bolje, kako mamico, ki že od 15 leta požira kontracepcijske tabletke, pa seveda cepljena v otroštvu.
[/quote]

Odlično napisano!

Odlično napisano!
[/quote]

Samo za tvoje pojme, na žalost.
Če bi bila cepiva v resnici to, za kar jih zdravniki in farmacija preferirajo, bi sploh ne bilo nobenih bolezni več, že kakšno stoletje.
Obstajali bi le še cepilci, zobozdravniki, mojstri za ude skup klamfat, kirurgi iz ortopedije torej, ostali sploh ne bi potrebovali uni študija.
Le srednješolsko izobrazbo. V veterini isto.

Ljudje pa s polnim elanom v penzijo pri 70- tih in mirno zaspali pri stotih.
Kroničnih bolezni ne bi poznali, kaj šele umirali pri 40, 50- tih.

Samo za tvoje pojme, na žalost.
Če bi bila cepiva v resnici to, za kar jih zdravniki in farmacija preferirajo, bi sploh ne bilo nobenih bolezni več, že kakšno stoletje.
Obstajali bi le še cepilci, zobozdravniki, mojstri za ude skup klamfat, kirurgi iz ortopedije torej, ostali sploh ne bi potrebovali uni študija.
Le srednješolsko izobrazbo. V veterini isto.

Ljudje pa s polnim elanom v penzijo pri 70- tih in mirno zaspali pri stotih.
Kroničnih bolezni ne bi poznali, kaj šele umirali pri 40, 50- tih.
[/quote]

ko bi bile bolezni samo virusne in bakterijske…. pa očitno dlje od tega tvoj um ne seže.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Samo za tvoje pojme, na žalost.
Če bi bila cepiva v resnici to, za kar jih zdravniki in farmacija preferirajo, bi sploh ne bilo nobenih bolezni več, že kakšno stoletje.
Obstajali bi le še cepilci, zobozdravniki, mojstri za ude skup klamfat, kirurgi iz ortopedije torej, ostali sploh ne bi potrebovali uni študija.
Le srednješolsko izobrazbo. V veterini isto.

Ljudje pa s polnim elanom v penzijo pri 70- tih in mirno zaspali pri stotih.
Kroničnih bolezni ne bi poznali, kaj šele umirali pri 40, 50- tih.
[/quote]

Kar nekaj. Zakaj v tem primeru ne bi bilo bolezni? Razloži naprimer zakaj ne bi bilo več raka. Ali pa infarkta.

Kar nekaj. Zakaj v tem primeru ne bi bilo bolezni? Razloži naprimer zakaj ne bi bilo več raka. Ali pa infarkta.
[/quote]

ono misli da se vse samo preboli in da vsako bolezen rožica pozdravi… poznavanje bolezni je pa v rangu vrtičkarja torej gripa, prehlad, ošpice, oslovski kašelj in še to je vse nedolžno, zato so vse tete in vsi strici, ki cepijo gldi gldi, ker s tem ne pomagajo ampak zastrupljajo… verjamem pa da bo prvo pri dohtarjih ko bo prišlo do poklicnih bolezni, bo kje kaka bulica, krvav izpljunek ipd. do takrat bodo pa dohtarji in farmacevti gldi, ker hočejo da ljudje zaradi njih umrčkajo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Samo za tvoje pojme, na žalost.
Če bi bila cepiva v resnici to, za kar jih zdravniki in farmacija preferirajo, bi sploh ne bilo nobenih bolezni več, že kakšno stoletje.
Obstajali bi le še cepilci, zobozdravniki, mojstri za ude skup klamfat, kirurgi iz ortopedije torej, ostali sploh ne bi potrebovali uni študija.
Le srednješolsko izobrazbo. V veterini isto.

Ljudje pa s polnim elanom v penzijo pri 70- tih in mirno zaspali pri stotih.
Kroničnih bolezni ne bi poznali, kaj šele umirali pri 40, 50- tih.
[/quote]

??? Si ti na glavo padla? Od kdaj pa obstajajo cepiva proti najpogostejšim boleznim? Kardio-vaskularnim? Ki si jih povzročimo sami z basanjem s hrano in čepenjem pred TV?

Kar nekaj. Zakaj v tem primeru ne bi bilo bolezni? Razloži naprimer zakaj ne bi bilo več raka. Ali pa infarkta.
[/quote]

Zate ni dovolj natančno povedano?
Tvoji kritična distanca in logika ne delujejo, kako pa to?
Cepivo ni über alles? Čudno, ne…?

??? Si ti na glavo padla? Od kdaj pa obstajajo cepiva proti najpogostejšim boleznim? Kardio-vaskularnim? Ki si jih povzročimo sami z basanjem s hrano in čepenjem pred TV?
[/quote]

si povsem prepričana, da jih ni?
Odnosno, da cepiva ne povzročajo večine novodobnih bolezni?
Kdaj bo začela delovati logika pri spranih možganih in naphanih z neznanjem, ter napačnimi informacijami, ki jih širijo zdravniki sami, ob pomoči zaslepljenih uslužbencev farmacije?

Zaslepljencev te vrste res ne prepriča koruptivni vzvod?
Res mislite, da ti, ki tako propagirajo cepiva, delajo zastonj, za minimalca?
Sploh veste, kako se v zdravstvu vsak tabletek, plenica, rokavice itd. prodajo?
In da je komu od teh v resnici mar, če je ljudstvo bolno?
Saj se ravno v teh primerih denarji obračajo še v večjih količinah…

To je zelo dobro, natančno in premišljeno sproduciran stroj, v katerem sodelujemo prav vsi, prostovoljno, prisiljeno, neprostovoljno, do same smrti… Še predno se rodimo! Vsi.
Edina razlika med nami je, da manjšina od tega zelo udobno živi.
In, da nekateri celo uživajo odlična zdravila, ki so le za izbrance.

New Report

Close