Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi ki ste pod velikim stresom in ne spite

Vsi ki ste pod velikim stresom in ne spite


S čim si se pa potem strinjala? Akutnih odpovedi ledvic je pri nas zaradi pretiranega jemanj “zdravilnih” učinkovin od bvitaminov dalje kar precej. Tudi nekaj smrti je na isti račun. In zaradi pretiravanja s c vitaminom komot pride do odpovedi ledvic, drugič preden tu noriš raje vprašaj kateregakoli zdravnika, ti bo enako povedal. Pojej po par zrn česna na dan, pa povej čez par dni, boš umirala od bolečin v ledvicah.
[/quote]
Mislim, da si ti tisti, ki potrebuje nasvet zdravnika. A ne tistega za fizične težave.


S čim si se pa potem strinjala? Akutnih odpovedi ledvic je pri nas zaradi pretiranega jemanj “zdravilnih” učinkovin od bvitaminov dalje kar precej. Tudi nekaj smrti je na isti račun. In zaradi pretiravanja s c vitaminom komot pride do odpovedi ledvic, drugič preden tu noriš raje vprašaj kateregakoli zdravnika, ti bo enako povedal. Pojej po par zrn česna na dan, pa povej čez par dni, boš umirala od bolečin v ledvicah.
[/quote]

Strinjala sem se, da je predoziranje s C-vitaminom bedarija. Odpoved ledvic pa ne bo nastopila zaradi vitaminov C, B, D, A, ŽBLJ…. Samo malo dražji urin bodo spustili v školjko in malo bolj bodo obremenili ledvice. Za odpoved ledvic, bi morala oseba imeti že predhodne težave. Nihče, razen tebe ne nori. Mogoče pa tebi manjka serotoninov… Avtorica ti poskuša razložiti, da jih lahko nadomestiš z vitaminom C. Menim, da je to večja nebuloza, kot pa tvoji kretenizmi z zastrupitvijo ledvic.


A že spet noriš z ekološkim organiskim jodom, ki menda zrase n vrtu? Da bi pa vzelo periodni sistem v roke in osnovnošolsko kemijo, to pa ne gre, ne?
[/quote]

Tudi v Sloveniji boš videl oglase za organski jod kelp. Vem, da je uradno organski jod radioaktiven, neorganski pa dober, vendar ne govorim o tem. Kar vtipkaj v google, kaj ti vrže ven!

Misliš, da si pameten? Prepričan si v svoj prav in vse kar pišejo znanstveniki in so dokazali je pač neresnično, samo ti imaš prav???? WTF je narobe z vami folk.

Zdrava pamet je ključ, zdrava kmečka pamet! Nobeni stvari se ne sme slepo verjeti in jaz ji ne. Tudi za jod sem šla brati, kakšni so negativni učinki lahko, zakaj ga odstvetujejo. Ja, ko ti ščitnica deluje proti tebi… je pa res hudo ja…. Ampak taki ljudje bi morali biti pod zdravniškim nadzorom in poznati svojo bolezen, ker samo takih škoduje. In zakaj jo ne???

Preveč pametnjakovičev na eni strani in spletnih prevarantov na drugi. Pol pa vse v isti koš zmetat brez kančka pameti ….

Ne sedaj mešat cedevite z vitaminom c. Pitje preveč cedevite je škodljivo (isto kot z vsako gazirano ali umetno pijačo), res je v cedeviti tudi vitamin c, vendar je še polno drugih stvari in pretiravanje bi bilo res bolj škodljivo.

Ljudje, ki so pod hudim stresom, hudo obremenitvijo, tako kot jaz, rabijo dodatno dozo vitamina c (le vitamina c), očitno, ker stresni hormon proizvaja preveč kortizola. Če si pa normalen človek, boš pa isti prej kot pozneje (po zaužitju c vitamina) in boš govoril, da je vse laž, vse v glavi…
[/quote]
Ne nori, vprašaj svojega zdravnika kaj lahko pomeni močno pretiravanje s c vitaminom. Saj ti pravim, glodaj vsak dan po par zrn česna, pa poročaj. Ravno tako je zmotno razumevaja pitja vode in pretiravnje z njo pomeni veliko obremenitev za ledvice. In kljub temu da dohtarji miljonkrat povedo, da je v priporočljivo količino všteta tudi voda, ki jo dobimo s hrano, boš slišal bbe trobentat, da morajo spit 2 litra vode dnevno, kar je absolutno preveč in lahko le škodljivo, ne koristno.

Če je to kar praviš res… Mi ne poznamo zdravstvenega stanja te osebe. Če je umrla na delovnem mestu, je bilo verjetno nenadoma a ne? Verjetno kakšna odpoved srca. Čeprav zeleni čaj vsebuje malo kofeina je možno, da jo je trofilo. Zaradi vitaminov in čaja je sigurno ni pobralo. Bi moral malo več povedati o njeni anamezi.

Tudi v Sloveniji boš videl oglase za organski jod kelp. Vem, da je uradno organski jod radioaktiven, neorganski pa dober, vendar ne govorim o tem. Kar vtipkaj v google, kaj ti vrže ven!

Misliš, da si pameten? Prepričan si v svoj prav in vse kar pišejo znanstveniki in so dokazali je pač neresnično, samo ti imaš prav???? WTF je narobe z vami folk.

Zdrava pamet je ključ, zdrava kmečka pamet! Nobeni stvari se ne sme slepo verjeti in jaz ji ne. Tudi za jod sem šla brati, kakšni so negativni učinki lahko, zakaj ga odstvetujejo. Ja, ko ti ščitnica deluje proti tebi… je pa res hudo ja…. Ampak taki ljudje bi morali biti pod zdravniškim nadzorom in poznati svojo bolezen, ker samo takih škoduje. In zakaj jo ne???

Preveč pametnjakovičev na eni strani in spletnih prevarantov na drugi. Pol pa vse v isti koš zmetat brez kančka pameti ….
[/quote]
Seveda imaš oglase, ker se pač ve, da je raje take kot si ti , torej popolnoma zarukane, ki zlahka podleag nategom, ogromno in bo nasedlo, tudi temu kar sploh ne obstaja. In ekološko organski jod ne obstaja, nikoli ni in nikoli ne bo, če pa bo, ga bo pa eno od vas iznašlo in za to prejelo nobelovo nagrado.


Ne nori, vprašaj svojega zdravnika kaj lahko pomeni močno pretiravanje s c vitaminom. Saj ti pravim, glodaj vsak dan po par zrn česna, pa poročaj. Ravno tako je zmotno razumevaja pitja vode in pretiravnje z njo pomeni veliko obremenitev za ledvice. In kljub temu da dohtarji miljonkrat povedo, da je v priporočljivo količino všteta tudi voda, ki jo dobimo s hrano, boš slišal bbe trobentat, da morajo spit 2 litra vode dnevno, kar je absolutno preveč in lahko le škodljivo, ne koristno.
[/quote]

Kdo pa govori o močnem pretiravanju? Kva a misliš,da ga z žlico jem ali kaj? Pa kva vam je? Če boš česen jedel na prazen želodec, itak ga boš uničil… kot bi bili vsi mal prizadeti…

Pa še to, kar se tiče joda in tudi vitamina c. Eni priporočajo več drugi manj. Resnica je pa ta, da mora vsak poslušati svoje telo, ker se razlikuje od primera do primera. Dejstvo pa je, da ljudem pod velikim stresom, c vitamin pomaga in to je dokazano.

Sej če boš olje pil ali pa kis, boš še prej vse sfukal in scvrl….

Če je to kar praviš res… Mi ne poznamo zdravstvenega stanja te osebe. Če je umrla na delovnem mestu, je bilo verjetno nenadoma a ne? Verjetno kakšna odpoved srca. Čeprav zeleni čaj vsebuje malo kofeina je možno, da jo je trofilo. Zaradi vitaminov in čaja je sigurno ni pobralo. Bi moral malo več povedati o njeni anamezi.
[/quote]
Ah kje pa, ne ni, ti veš. Pobralo jo je od tega, ker so se ji notranji orgnai dobesedno razpadali, enako je bilo s to monkljo in ja to je bilo od ogromnih zaužitih količin “zdravilnih sestavin”.

Vitamin C telo samo izloči v obliki driske, če ga je preveč. Ne bo prišlo do problema ledvic.
Problem je sintetično pripravljen, naraven ni.


Ah kje pa, ne ni, ti veš. Pobralo jo je od tega, ker so se ji notranji orgnai dobesedno razpadali, enako je bilo s to monkljo in ja to je bilo od ogromnih zaužitih količin “zdravilnih sestavin”.
[/quote]

Idddiot. K ne prenesem kretenov!!!!!! Res vas ne prenesem!

Joda ne jem. Pri vitaminu c sem pa sama prišla do zaključka. Drugega ne jem, nobenih drugih dodatkov.

In sedaj mi boš ti iddddiot zaključke delal????????????

Dokazal si mi že, da si idiiiot, ki sodiš pa enem stavku…. in ne ločiš uporabnega za uživanje, od tistega za razkuževanje…..

Če je to kar praviš res… Mi ne poznamo zdravstvenega stanja te osebe. Če je umrla na delovnem mestu, je bilo verjetno nenadoma a ne? Verjetno kakšna odpoved srca. Čeprav zeleni čaj vsebuje malo kofeina je možno, da jo je trofilo. Zaradi vitaminov in čaja je sigurno ni pobralo. Bi moral malo več povedati o njeni anamezi.
[/quote]
In ja, največ je bilo govora o zelenem čaju, čeprav ni bil edini, ampak s takimi koncentarijami se zdravniki do takrat menda še niso srečali in se je to razširolo po celem klinčnem centru.

Idddiot. K ne prenesem kretenov!!!!!! Res vas ne prenesem!

Joda ne jem. Pri vitaminu c sem pa sama prišla do zaključka. Drugega ne jem, nobenih drugih dodatkov.

In sedaj mi boš ti iddddiot zaključke delal????????????

Dokazal si mi že, da si idiiiot, ki sodiš pa enem stavku…. in ne ločiš uporabnega za uživanje, od tistega za razkuževanje…..
[/quote]
Saj, glavno ad zate obsatja tisto “ta pravo”, ko reklamirajo od drugod in “ne dobiš pri nas”, pa naj gre za c vitamin ali pa ekološki organski jod, ki sploh ne obstaja. Potem pa znoriš, koti človek realno pove, res te pomirja ta c vitamin, od hudiča.😂😂😂

Vitamin C telo samo izloči v obliki driske, če ga je preveč. Ne bo prišlo do problema ledvic.
Problem je sintetično pripravljen, naraven ni.
[/quote]

No fajn, ad imamo spet sintetičen in naraven c vitamin in da po novem ledice nimajo nobene funkcije v telesu…krasno…jaoooooo

Idddiot. K ne prenesem kretenov!!!!!! Res vas ne prenesem!

Joda ne jem. Pri vitaminu c sem pa sama prišla do zaključka. Drugega ne jem, nobenih drugih dodatkov.

In sedaj mi boš ti iddddiot zaključke delal????????????

Dokazal si mi že, da si idiiiot, ki sodiš pa enem stavku…. in ne ločiš uporabnega za uživanje, od tistega za razkuževanje…..
[/quote]

Jaz ga pa jem, se mažem z njim, če imam kakšen tur, sploh podkožni.
Res da v primerni obliki in primernih količinah. Mi koristi nadvse, že leta.

Vitamin c, v visokih odmerkih, kolikor ga telo prenese in ne izloči, seveda naravni, je pa sploh enako pomemben kot jod.

Tako, da, mnogi smo živi dokaz, da farmacevtske korporacije namerno lažejo in potvarjajo že davno znane resnice, podtikajo pa lažne.
Mene brez tega že nekaj let ne bi bilo več na tej zemljici.
Mnogo nas je, le, da nas le nekaj upa o tem govotiti javno.
Ne vem, česa vas je strah, da bi govorili javno?
Jod je enako, še bolj pomemben, kot sol. Vitamin c enako.

No fajn, ad imamo spet sintetičen in naraven c vitamin in da po novem ledice nimajo nobene funkcije v telesu…krasno…jaoooooo
[/quote]

Ja, drekarni. S tvojim znanjem in izkušnjami gremo lahko vsi le na studenc.
Tam bo za nas lepo poskrbljeno, anede! Ti že veš.
Aja, petek je. Cel vikend si dežurni registriran in anonimen honorarnik na MONU?
Zakaj tebe plačajo, nas pa ne?
Ker drekaš? V tem si pa res ekspert!
Vsa čast lastnikom, pravega ste našli.


Saj, glavno ad zate obsatja tisto “ta pravo”, ko reklamirajo od drugod in “ne dobiš pri nas”, pa naj gre za c vitamin ali pa ekološki organski jod, ki sploh ne obstaja. Potem pa znoriš, koti človek realno pove, res te pomirja ta c vitamin, od hudiča.😂😂😂
[/quote]

Vidim, da je vse, kar obvladaš norčevanje iz ljudi in prepričanje v svoj edini prav, brez da bi bil sposoben prebrat en sam članek ali študijo. Tepec.

In ja, valda, eni ljudje bodo vedno zlorabljali. En reče c vitamin, drugi b kompleks, tretji maca, treji msm… in ko vse to vneseš v telo, se zgodi kaj? Ravnovesje se poruši.

Prva stvar, ki bi jo morali dati človeku je zdrava kmečka pamet – jod, tega pa ne!

Seveda po tvoje razkužilo za rane,… k ne ločiš jabolk od hrušk…. seveda bi se s tem lahko vsak zastrupil, ravno tako kot bi se, če bi pojedel pest tablet, namesto ene,….

In potem posplošiti, da so vsi ljudje neumni in vsem vse vzeti, le na recept se lahko dobi kaj koristnega.

Seveda jod kot razkužila nimam ničesar skupnega s tem, ki je namenjen oralni uporabi, da ne bi kdo narobe razumel.

Jaz ga pa jem, se mažem z njim, če imam kakšen tur, sploh podkožni.
Res da v primerni obliki in primernih količinah. Mi koristi nadvse, že leta.

Vitamin c, v visokih odmerkih, kolikor ga telo prenese in ne izloči, seveda naravni, je pa sploh enako pomemben kot jod.

Tako, da, mnogi smo živi dokaz, da farmacevtske korporacije namerno lažejo in potvarjajo že davno znane resnice, podtikajo pa lažne.
Mene brez tega že nekaj let ne bi bilo več na tej zemljici.
Mnogo nas je, le, da nas le nekaj upa o tem govotiti javno.
Ne vem, česa vas je strah, da bi govorili javno?
Jod je enako, še bolj pomemben, kot sol. Vitamin c enako.
[/quote]
No, zagotovo bi še vedno bilo na svetu morda malo bolj zdravo kot si, pametno ne, ker tega še ni v flaški, narvnega in uvoženega iz Azije. Ljudi, ki celo življenje umirjo ali verjamejo, da bi umrli , če ni jemali nekih žavb, sploh ni malo. Tako kot raznih drugih obsedencev ne, ko to dolgo traja in gre v resen ekstremizem, gre pa dejansko že za fizično spremebo na možganih, to je ugotovljeno. Tako da poti nazaj iz ekstremizma in obsedenosti v normalno stanje ni.

In še enkrat, ekološko organski jod ne obstaja, če ti več veš, mi povej prosim kateri element v peridičnem sistemu je to, ker ga namreč ni nikjer zapisanega.


S čim si se pa potem strinjala? Akutnih odpovedi ledvic je pri nas zaradi pretiranega jemanj “zdravilnih” učinkovin od bvitaminov dalje kar precej. Tudi nekaj smrti je na isti račun. In zaradi pretiravanja s c vitaminom komot pride do odpovedi ledvic, drugič preden tu noriš raje vprašaj kateregakoli zdravnika, ti bo enako povedal. Pojej po par zrn česna na dan, pa povej čez par dni, boš umirala od bolečin v ledvicah.
[/quote]

Če bi ga ti jedel, bi ti stal, tako si pa viseči pezdec.


No, zagotovo bi še vedno bilo na svetu morda malo bolj zdravo kot si, pametno ne, ker tega še ni v flaški, narvnega in uvoženega iz Azije. Ljudi, ki celo življenje umirjo ali verjamejo, da bi umrli , če ni jemali nekih žavb, sploh ni malo. Tako kot raznih drugih obsedencev ne, ko to dolgo traja in gre v resen ekstremizem, gre pa dejansko že za fizično spremebo na možganih, to je ugotovljeno. Tako da poti nazaj iz ekstremizma in obsedenosti v normalno stanje ni.

In še enkrat, ekološko organski jod ne obstaja, če ti več veš, mi povej prosim kateri element v peridičnem sistemu je to, ker ga namreč ni nikjer zapisanega.
[/quote]

Hahaha, ekološki jod…

Vidim, da je vse, kar obvladaš norčevanje iz ljudi in prepričanje v svoj edini prav, brez da bi bil sposoben prebrat en sam članek ali študijo. Tepec.

In ja, valda, eni ljudje bodo vedno zlorabljali. En reče c vitamin, drugi b kompleks, tretji maca, treji msm… in ko vse to vneseš v telo, se zgodi kaj? Ravnovesje se poruši.

Prva stvar, ki bi jo morali dati človeku je zdrava kmečka pamet – jod, tega pa ne!

Seveda po tvoje razkužilo za rane,… k ne ločiš jabolk od hrušk…. seveda bi se s tem lahko vsak zastrupil, ravno tako kot bi se, če bi pojedel pest tablet, namesto ene,….

In potem posplošiti, da so vsi ljudje neumni in vsem vse vzeti, le na recept se lahko dobi kaj koristnega.
[/quote]Očitno se ti je res nekaj porušilo, noti brat n zanš, to je eno, drugo pa se ti kar utrga in sploh več ne veš kaj bi rado poveadlo, ker ž kvasiš nekaj stotega.😁 Aja, ran se ne razkužuje več z jodom , razen kje v veterini, mislim pa da tema nima nobene zveze z razkuževanjem ran, se ti ne zdi? Pobrkalo se vse, centrifuga pregorela?😁

Hahaha, ekološki jod…
[/quote]
Nisi nič bralo do sedaj? Vsaj petnajst tem so že odprli o edinem prvem jodu, to je ekološko organski jod, ki je edini pravi in se pri nas ne dobi, ga kupujejo uvoženega iz Amerike, pa nekdo ga šverca tudi na Madžarsko, tako da tisti , ki vedo za to skrito zlato nišo, ga tam kupijo.😂😂😂

Po mojem bo tvoj nickname VIHARNI JEZDEC kar prav odražalo tvoje zdravstveno stanje. Žal se ne ukvarjam z medicino, nekaj pa vem. Preveč alkohola, konoplje in pomirjeval ti škoduje. Ekološki jod… Svašta.
Od vitaminov še nihče ni umrl. Hipervitaminozo sem do zdaj videla samo pri živalih. Po mojem ga ni kre=tena, ki bi za 10x prekoračil priporočen vnos določenih vitaminov. C vitamin to zagotovo ni. Mogoče bi te malo pekla zgaga, to je pa tudi vse.

Že milijonkrat sem ti rekla, da je organski jod radioaktiven, kar samo dokazuje, da si nesposoben se česa novega naučiti in slediti, trmasto se ponavljaš kot lajna.
Ampak, ko vtipkaš pa organski jod, je slika drugačna…. očitno mislijo na druge sestavine, npr. alge, ki vsebujejo jod….

Vaš link


Nisi nič bralo do sedaj? Vsaj petnajst tem so že odprli o edinem prvem jodu, to je ekološko organski jod, ki je edini pravi in se pri nas ne dobi, ga kupujejo uvoženega iz Amerike, pa nekdo ga šverca tudi na Madžarsko, tako da tisti , ki vedo za to skrito zlato nišo, ga tam kupijo.😂😂😂
[/quote]

Sej vidim, hočem prilimati stran o RADIOAKTIVEM ORGANSKEM jodu, pa je ne morem in je nikoli nisem….. mi vedno zavrne moderator objavo te strani.

In že milijonkrat sem ti razložila to, PA TEPEC PA SVOJE… kot kura…

K tisti iz posebne šole. Norčevanje in norčevanje in norčevanje, ne glede na to kolikokrat omeniš. … K bi bil nor.

New Report

Close