Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi mi govorijo, da izgledam 10 let mlajša

Vsi mi govorijo, da izgledam 10 let mlajša

Živim zdravo:

-zdrava prehrana s čim vež zelenjave, sadja in oreškov in čim manj mesa in predelane hrane mastnih, ocrvtih zadev na mojem jedilniku ni
-piti veliko vode, naravne sokove, kupljenih sokov nikakor ne
-veliko športa in gibanja v naravi, vsakodnevne vaje za trebušnjake, čvrsto ritko, masaža prsi
-nič alkohola, cigaret, mamil in zdravil
-nič ponočevanja, v postelji bit ob 22.00

Tako živim že leta in leta in se pomlajujem – vsi mi govorijo, da vedno bolje izgledam in sem videti vsaj 10 let mlajša. Tako se tudi počutim. Priporočam vsem.

Fino

Joj, kako lepo truplo boš:))))

nova
Uredništvo priporoča

Super, še ena ki je vsako leto mlajša :)))))

Koliko si stara

Lepo da ti je všeč 🙂

Stara sem 35 let, prehranjujem in gibljem se popolnoma normalno, pa me še vedno tikajo če sem v športnih oblačilih haha 😀

Lp

A to je življenje ?

izgled itak vara

za tako temico pa zadošča pamet v 2. r. OŠ

Kdaj pa živiš?

Jaz tudi sicer ne pijem in ne kadim, se pa tudi ne pritaknem zelenjave in jem popolnoma nezdravo, samo ocvrto, meso, pice in podobno, pa tudi pri 33 letih izgledam ful mlajša. Visoka 173, 55 kg, ko si nardim visok čop in obujem all starke, vsi mislijo, da sem 25 letna frklja. Tako, da tvoja zdrava prehrana nima veze s tem. Mam kolegice, ki jejo kot koze (samo zelenjavo) pa bolj ubogo izgledajo.

…glede tikanja – ljudje ne poznajo bontona in te zato tikajo, ne pa zato ker zgledaš mlajša.

Jaz tudi ne pijem alkohola, ne kadim, veliko športam, veliko jem sladkarij, belega kruha in tako anprej in zgledam 10 let starejša. Sem pa tvojih let, avtorica. Kaj naj zdaj?

Jest moram iti tudi mal športat pa to… samo ko je pa tako zanič vreme dan na dan.. ni za v hribe, ni za lafuat, ko pa končno posije sonce, mam pa menstro…..

ok, vreme je bedno, ampak menstra te pa res ne more odvrnt, kvečjemu pomag muving.

Če tudi ne grešiš, si idealna za v samostan k nunam. Bog te blagoslovi dete.

Ne morem verjeti koliko izgovorov. Samo, da lahko lenariš, a ne?

Marsikaj se da športati tudi pod streho. Redko kdaj gre res cel dan dež. Tako, da za kak tek se že najde čas brez dežja. V hribe se tudi da it, če malce prši. V gore pa res nipametno, ampak saj je dovolj hribov, a ne?
Ne vem pa kaj ima menstra s tem, da ti ne moreš športati?

meni tudi govorijo, da sem 10 let mlajši
in kaj imam od tega
nič

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ti si pa sigurno moje sorte! Totalen antitalent za ocenjevanje starosti ljudi! Včasih mi kdo začne saj veš tisto “koliko let bi dela temu tipu” (misleč seveda, kako mlad izgleda), jaz pa itak falim za 8 let v plus. Pol pa vsi začudeni.

Pravijo, da je to neka napaka v možganih, da ne znaš oceniti starosti :). In če jo imaš tudi ti, si predstavljaš kako v resnici izgledaš komaj polnoletna, samo tvoji možgani tega ne dojamejo? Pa bog ne daj da medve strečava avtorico. Jok in stok in užaljenost do konca!

Hm, jaz kadim, občasno pijem, športam pravzaprav nič in bojda zgledam 9 let mlajša. Kaj pa zdaj?

Aja, pa upepelitev stane za vse enako – star, mlad, lep, grd, suh, debel….

Ne morem verjeti koliko izgovorov. Samo, da lahko lenariš, a ne?

Marsikaj se da športati tudi pod streho. Redko kdaj gre res cel dan dež. Tako, da za kak tek se že najde čas brez dežja. V hribe se tudi da it, če malce prši. V gore pa res nipametno, ampak saj je dovolj hribov, a ne?
Ne vem pa kaj ima menstra s tem, da ti ne moreš športati?[/quote]

Ah, danes sem že naredila tibetanske vaje, pa to….

In potem imas recimo rojstni dan in ti otrok in moz speceta torto za presenecenje. In ti kaj? Ugasnes zar pricakovanja in ponosa v otroskih oceh in reces da ne bos, ker zdravo zivis.
Aja, najbrz otroci itak ne spadajo v tak zdrav nacin.
Beda od zivljenja, raje se par let prej stegnem in do takrat uzivam in izgledam stara pac toliko kot sem, je*at ga 😉

Najverjetneje lažejo.

Pravilna procedura je: prilepiš fotografijo(gola, največ v skromnih kopalkah) in ob njej vprašaš kaj menimo koliko dotična oseba je stara.
Mi ocenimo, ti pa se nato pohvališ z zdravim življenjem.

Vse ostalo je čisto nakladanje in mlatenje prazne slame.

Lepo življenje imaš, ni kaj.

Postavi se zraven 10 let mlajše ženske, pa se bo videlo vsako leto razlike! Lahko se je slepit, če nimaš zraven resnične primerjave.

New Report

Close