Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi mi govorijo, da izgledam 10 let mlajša

Vsi mi govorijo, da izgledam 10 let mlajša

Ljubica stres je važen tle STRES! Ne kakj ješ pa piješ!

Kolikokrat si rodila? Koliko imaš stare otroke? Imaš moža? Si finančno preskrbljena? Imaš lastniško nepremičnino?
Zdravje v družini? ITDITDITDITD….

Vse ostalo kar ti tukaj pisariš je brez pomena!

Še naprej si bodi všeč.

Če je to vse kar imaš od življenja, si ubogo revše…

Jaz pa zgledam mlajša osem let, 11 mesecev in tri dni. Kakšen mi prisodi pet dni več, kakšen osem dni manj …

Stara sem 45 let in me je zadnjič en vsaj deset let mlajši mulo tikal. Se pravi, da je to kompliment? Nisem bila v športnih oblačilih.

nova
Uredništvo priporoča

tudu življenjepis se da na netu kopirati

VSE JE ODVISNO OD GENOV . ENI NEZDRAVO ŽIVIJO, PA TUDI BREZ TRUDA DOBRO IZGLEDAJO .

Nekater suhe ženske delujejo starejše , saj so v obraz kot suha sliva . Nobena krema ne pomaga , ko imaš enkrat zmečkano kožo

No po takem boš čez x let stara 0 let, daj ga no flancat. Oh moj bog koliko nezrelosti je v tej majhni deželici, pa toliko je ni v vsej Evropi skupaj!
Si že kdaj slišala za prijazne dovtipe, vljudnostne dovtipe? Najbrž ne. Tikanje je izraz nekulture v tem smo pa v Slo itak pri samem vrhu.

In kot je dejala en tu zgoraj…stres je pomemben oz stres je tisti najbolj pomemben , ki nekoga skurim, da pri 45 izgleda, kot bi jih imel(a) 65 itn..

Če živiš lagodno in redno *ukaš potem si lahko pripišeš ta minus leta.

jaz tudi izgledam 25 plus še malo, pa sem 35..pa ne pretiravam z zdravim življenjem..malo spim, ne telovadim, imam dva majhna otroka…trudimo se jest zdravo, edino to..pa mi je zadnjič ena na zradu napisala letnik 89, namesto 79..in je rekla ,da se ji ni zdelo nič čudno, čudila se je potem, ko sem rekla, da sem 35…

Avtorica, saj vse lepo in prav, ampak kot pravijo : Toule življene se ti bu pa vlejklu ! 🙂

Jaz pa sploh ne vem, kolk stara zgledam. Se hočem primerjat z eno 45letnico…uf, kaj pa če je ta 55 let stara pa 10 let manj zgleda, al je pa je 35 letnica. k zgleda 10 let več… A je kje kakšna ki zgleda tolk, kot je stara???

Če bi hodila spat ob 22h bi zamudila ogromno zanimivih stvari…

Meni so tudi vedno vsi govorili, kako fajn zgledam in kako zgledam dosti mlajša. Nikoli nisem dala nič na to, saj leta so leta in emšo je emšo in tega se ne da spremeniti. Prideš v leta, ko se ti začnejo poznati, takrat, ko te izda tudi zdravje. In potem ti je figo mar, kaj ti govorijo, tebe zanima edino še zdravje in kako se počutiš. Kaj pomaga, če zgledaš mlada, če je pa počutje nič vredno.
In če človek ne poje nič dobrega, če nikoli ne naredi nobenega prekrška, nič ne popije, a je potemtakem sploh vredno živeti?

Ti se kar tolaži. Ne, z desetimi kilami viška ne boš zgledala deset let mlajša, kvečjemu kar nekaj let starejša, pa še okorna boš.
Včeraj smo imeli roditeljski sestanek v šoli, po njem še nekaj klepetamo tako neobvezno, nekako smo prišli tudi na emšo, pa mi ena taka, kot si ti, reče: pa blagor se ti, si imela mlada otroke in se mlada ubadaš s pubertetniki.

V krogu smo bile ta, ki je to rekla, jaz suha sliva in še dve z viškom kg. Ugani, katera je bila z naskokom najstarejša.

Stara sem 45 let in me je zadnjič en vsaj deset let mlajši mulo tikal. Se pravi, da je to kompliment? Nisem bila v športnih oblačilih.[/quote]

Jaz sem pa 64, pa me v liftu mladina tika, govori živjo in adijo in to vsak dan. Pa ne zgledam mlajša. Torej je zdaj pač tak način komuniciranja, ki nima veze z izgledom. Mene ne moti.

Ne vem koliko zgledam mlajša/starejša? Bi mogla neznance povprašat..
Ne kadim, občasno športam, spat grem, ko sem zaspana, jem dokaj zdravo, napijem se ga parkrat letno. Stara sem pa 33.

Tko kot je ena zgoraj napisala… upepelitev/truga ne bo nič cenejša

Živim dokaj zdravo, včasih sem pretiravala, zdaj tud kdaj kak kozarček, pred kratkim sem šla enkrat celo ornk čez mejo 🙂 In tudi zgledam 10 manj. Medtem ko je mama kadila, jedla nezdravo, pa imela še celo manj kg od mene, ampak ji je bilo vseeno videt manj. Po mojem so to geni.

No, meni – po pravici povedano… gre mal na živce. Ker me osvajajo 10 let mlajši in včasih še zgledajo eni kto da niso polnoletni. Meni so všeč pa starejši, tako malo grobega videza 🙂 In jim moram že skoraj osebno kazat. Nazadnej me je en petkrat vprašal, naj povem koliko sem v resnici stara. :)) Mi je bilo ful smešno 🙂

Štejem jih že na pol do 42. Nekoč sem veliko športala, sedaj nič. Jem vse, od kruha do sladoledov, do čokolad, do pice do sadja, zelenjave, pa tud kakšno cvrtje je vmes – beri – jem vse, sem vitka, spijem veliko vode, kadim, ponočujem med tednom tja do polnoči, vstanem ob pol petih do petih, skoz sem dala že nekaj konkretnih pečatov stresnih dogodkov, pa me uvrščajo v mlajšo kategorijo od mene, v trideseta.
Oziroma mi je ravno zadnjič ena bivša sošolka rekla, ko sva se srečali po dolgem času, da se v 20 letih nisem nič spremenila (vizuelno). Smo imeli poleti študentko, 20 let staro, je presenečeno povedala, da niti slučajno ne bi prisodila tak emšo.
Kožo na obrazu imam lepo, sprememba je le v smeri smejalnih gubic, ko se nasmejem. Menda štejejo tudi geni, saj moja mati pri 70ih ni zgledala 70 in je imela nekaj gubic le okrog oči pri teh letih. Če bi primerjala kakšno drugo žensko pri 70ih, ki bi jo bilo potrebno že oreng “zlikati”.
Ni recepta, so pa morda le neke osnove, s katerimi tisti, ki jim tudi geni niso dovolj naklonjeni, lahko izboljšajo ali vzdržujejo določeno stanje.

p.s. glede tikanja pa ne gre za vizuelnost, ampak za bonton.

Je pršu en gospod k zdravniku in mu povedal, da ful zdravo živi. Pravi; gospod doktor, veste jaz sploh ne kadim, nič ne pijem. zelo zdravo živim, še seksam ne in veste to, samo zato, da bi dočakal čim višjo starost. G. doktor ga pozorno posluša in ves zamišljen vpraša svojega pacienta: ja poslušte vi, zakaj pa bi vi sploh radi dolgo živeli?????

***************************************** https://www.youtube.com/watch?v=GAdIV2KHMPA Carpe Diem *************************************************

Seveda zgledaš, pa najmanj 10 manj. Saj si na MON-u, tukaj smo vse take : )

Moj dedek je tako živel, oh in sploh zdravo, pa je umrl pri 90.
Moj pradedek je pil, kadil, jedel masno, slano, itd. Živel celih 15 let več od dedka.
Aja, pa ko sta bila oba stara, je pradedek zgledal boljše, kot bi bil on dedku sin, ne pa oče.

Tukaj itak vse ženske mislijo, da zgledajo 16 let stare, pa čeprav so 45.

New Report

Close