Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi normalni moški so zasedeni

Vsi normalni moški so zasedeni

Dobronamerno ti svetujem, da najprej spremeniš prepričanje. Dandanes je veliko “normalnih” (zame to ni ustrezna beseda) samskih moških, samo ti jih ne uspeš najti, videti, začutiti … Kako intenzivno pa iščeš?
Poglej zdravnico Sanelo Banovič iz Sarajeva, ona celo javno išče moža in verjamem, da bo našla pravega. Od 2.50 minute naprej.
https://www.youtube.com/watch?v=-Sj-ibwNCB0
Ne rečem, da je to prava pot, sigurno pa se trudi najti sorodno dušo na vse mogoče načine, ker si kot je videti zelo želi partnerja.
Dejstvo je, da z leti težje spoznamo sorodno dušo, ker bolj vemo kaj hočemo in kaj nočemo, zdi pa se mi, da pogosto prehitro sodimo moške, da jih etiketiramo ipd. Primera. Poznam dva para iz našega mesta, kjer sta bila moški za povprečno žensko nezanimiva, saj sta bila samska praktično celo življenje, brez otrok, oba sta živela z mamo. Nekateri bi ju označili za “čudna”, čeprav sta oba univerzitetno izobražena, zaposlena, z dobrima službama, oba sta danes stara okoli 60 let, verjetno pred upokojitvijo. Šele ženski, obe sta bili ločeni, ko sta moška spoznali, sta jih spravili v red, če tako rečem in danes sta oba vrsto let odlična moža, poštena človeka. Sta pa oba moška potrebovala odločno, močno žensko, da sta odšla živet od mame in da sta si uredila življenje s svojo partnerico. Mimogrede, obe sta zelo urejeni, izobraženi, fajn, lepi ženski. A misliš, da jima je bilo enostavno sprejeti, da pri 40 + živita pri mami in da sta bila celo življenje več ali manj samska?! Opusti torej prepričanja kaj je normalno in kaj ne, presliši kritike o človeku, moškemu, ki jih slišiš od drugih. Rekla bom celo, da so dobri moški bolj tisti skriti, neopazni. Zato je vprašanje na mestu – si prepričana, da nisi zamudila kakšnega ok moškega, ker si za prehitro etiketirala kot neprimernega?
Uporabi različne načine iskanja moških, predvsem pa bodi potrpežljiva. Jaz sem čakala na pravega 10 let po ločitvi, iskala sem ga sicer precej manj časa, ampak se je izplačalo čakati.
To so moji nasveti. Pa srečno!

Ni problem v moski… Problem je v zenskah…iskreno, pac ni vazno kaj delam ampak skos pritozbe cez moske, pa same ste si jih zbirale… Uni k so uredu niso zanimiv, pa taki ki bi vse dali za VAS… Ne vi iscete lih Kontra… Bolj vas treba jebat v GLAVO in Zanicevat Bolj Ste NORE NA TAKE…
Zato ni cudno da je vse vec parov mlajsi moski/starejsa zenska… In Seveda starejsi moski/mlajsa zenska…
Drugace pa ja vse pri 40+, so locene, preskrbljene z enim ali dvemi otroci…dobrim avtom…take rabijo samo fukaca… takih je pa morje, k se limajo na MILFE…

Moških je več kot žensk, moški imajo načeloma večji spolni nagon. Žensk je manj, ženske imajo načeloma manjši spolni nagon. Bo šlo, korak za korakom?

Princip ponudbe in povpraševanja; žensk je manj (ponudba), moških več in večji spolni nagon (povpraševanje). Ženske so potemtakem bolj zaželjene, a zdaj štekaš?
[/quote]
Pa, glede na to tvoje lezenje v ženskam v rit, je kaj uspeha? A izpadeš še večji slabič in je še slabše?

Napisala si dobre lastnosti, kaj pa slabe lastnosti, mogoče sramežljiva pa nobenega ne povabiš na zmenek, ali samo prezahtevna, verjetno bolj samotarski tip kar je čist ok, samo malo ljudi poznaš.


A ni potem vseeno, če začneš vsaj nase malo gledat? Če ti ne rata, pa ne rata in samo čas pa denar mečeš stran?

Naj povem še sam lastne izkusnje. Sem dolgo casa taval in premisljeval o tem, kdaj bom spoznal pravo, tisto ki se po razmisljanju ujema z menoj, da bo med nama ta kemija, povezanost, ljubezen. Ravno, ko sem mislil ze obupati, se je po neverjetnem nakljucju prikazala zenska, ki se je prakticno povsen ujemala z menoj, je med nama res prakticno takoj nastala neka povezava, kemija in se danes sva skupaj. Kar ti recem je to, da ne smes nikoli obupat, moras delati na sebi in na svojih hibijih, da tam spoznas ljudi, ki so ti podobni, moras biti nasmejana in odprta in garantiram ti, da bos kmalu spoznala pravega, pa tudi ne boj se narediti prvega koraka, pri mojem dotucnem primeru ga je tudi naredila zena, sprva mi je bilo malo nenavadno, danes pa sem ji res neskoncno hvalezen, da je storila, kot je.


Pa, glede na to tvoje lezenje v ženskam v rit, je kaj uspeha? A izpadeš še večji slabič in je še slabše?
[/quote]

Od kod to, da jaz lezem ženskam v rit? Le opisujem dejansko stanje, če vas sanjače o večno samskih devicah to s tira spravi, pa mi dol visi 😁😁

Ne vem, kaj hoces povedati… sej gledam nase in nic denarja ne zapravljam po nepotrebnem…

Od kod to, da jaz lezem ženskam v rit? Le opisujem dejansko stanje, če vas sanjače o večno samskih devicah to s tira spravi, pa mi dol visi 😁😁
[/quote]
Preveč posplošuješ, zato ti pa rezultati ne špilajo. Ampak debata pa je.

Katere so lastnosti normalnih moških?

Če ni “normalnih” partnerjev nikjer za najti, pomeni, da je iskalec sam “nenormalen”, zato ker vidi samo “nenormalno”.
Medtem ko pa po drugi strani “normalni” vidijo povsod priložnost za povezovanje in druženje z osebki nasprotnega spola.

Koliko je samo vdovcev, vdov, pa to pri 60-tih ali celo 70-tih, pa brez težav najdejo partnerja, če si to želijo, medtem pa nekateri tarnajo pri +30 in +40, kako ni “normalnih” partnerjev, pomeni le eno, da so sami zakompleksani in za vse tvoje težave poskušajo krivdo naprtiti zunanjim okoliščinam.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz tud se nisem zaseden, ne vem sicer ce spadam pod normalne, po danasnjih normativih, ker sem vegan in dost casa prezivim v kuhinji. Sicer pa imam svoje stanovanje, zelo dobro placo, svoje vozilo, dost fitnesarim, potujem in sem rad v stiku z naravo. Sem visok in postaven. Iscem pa zensko, ki je izkljucno veganka ali ima vsaj mocno zeljo to postati, zato verjetno tudi manj izbire zame. Aja, imam 33 let.


Vegetarijanke pol odpademo? :)) Sej razumem…
Sem že probala bit veganka ampak mi ni blo vredu.

Pomoje da tolk dobr kuhat pa ze znam, da bi te hit spreobrnu :))

Zdravo izhodišče je, da je le vprašanje časa, ko boš našel “pravega” partnerja.
Takšni jih vedno najdejo, ker izhajajo iz povsem drugega izhodišča – pozitivističnega pogleda na partnerstvo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ko je punca veganka, morate vedeti da ona kos mesa ne bo vzela v usta. Pardon oneta,🤧

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

To se ti zgodi, če vse normalne, izobražene in uredu moške pred 30.tim zavrneš ali pustiš. Oni se poročijo, tebi ostanejo luzerji in ti gre biološka ura v maloro. Razen če si tolk obupana, da imaš z luzerjem otroka. 🙂

Če velja -si, kar ješ, je one v tem primeru tudi rastlina.

Če velja -si, kar ješ, je one v tem primeru tudi rastlina.
[/quote]

Korenček, hren, kumarica, bučka.

Kaj so pa potem mesojedci? Svinje, kure, govedo itd.

Ah.. prekleto.. jaz pa tako rada dam meso v usta. 🙁

Rule 34

jozegorisek in guccigirl sta že povzela bistvo.

Avtorica in njene prijateljice so ogledalo sodobnih, ‘svobodnih’, izobraženih, samostojnih, ‘močnih’ žensk, ki so jim prodali idejo osvobujočega feminizma, začinjenega z nerealnimi pričakovanji in zahtevami do potencialnih partnerjev, ter ‘uživanja življenja’…

Upam, da se ne najde simp, ki mu bo pripadla ‘čast’ financiranja lajfstajla teh princesk iz pravljice, vem pa, da je takšno razmišljanje preveč optimistično in se bo slej ko prej eden ujel v past.

Haha, mogoče bi me pa res kakšne fajne veganske jedi spreobrnale.

Verjetno ste dolgočasne tudi same. :))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Vsi normalni moški so zasedeni.

Podobno lahko zapišemo tudi tako:

Vse normalne ženske so zasedene.

New Report

Close