Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vsi so na dopustih samo jaz sem doma

Vsi so na dopustih samo jaz sem doma

Odgovor na objavo uporabnika
žalostna541, 26.07.2024 ob 12:04

Počasi postajam apatična. Situacija je taka, da si kljub redni službi ne morem privoščiti oddiha. Duši me, ker že tretje leto zapored ostajam doma, pa bi resnično potrebovala malo spremembe, recimo ob morju. Enodnevni izleti odpadejo, ker je gneča, plus težko je biti cel dan zunaj, na vročini.
Tako me sesuva monotonija, da imam na momente občutek, da se mi bo zmešalo.

Nisi edina, iz leta v leto ostajam doma, ker moj partner noče nikamor -izjema je gostilna-sama pa se ne počutim, da bi s kakšno prijateljico šla.

Vendar sem v iskanju alternative zase, našla smisel v naši okolici. Tukaj so peš poti, reke, potoki, gozdne poti, veliko dreves, travnikov s prelepim cvetjem, cerkvic, kapelic, za katere pred leti nisem vedela.

Sedaj prav uživam v teh soočanjih s prelepih sprehodov in srečujem znanke, bivše sošolce, se kaj pogovorimo, gremo na kavo.

In sem zadovoljna.

Jaz sem doma, odkar je sin dobil izpit za avto. Prej sem vsako leto bila na morju po skoraj dva meseca. Zdaj se mi niti ne da več iti, sploh je pa zadnja leta poleti hudo prevroče. No, razen, če bi šla v nobel hotel, da mi ni treba kuhat in pospravljat.

Če je kakšna gospa pri 60 in ji je kdaj dolgčas in je iz Lj, se lahko javi z mailom. Za kak čvek za začetek.

JAz sem bila zadnjic na dopustu leta 2010. Torej letos 14 leto ne. Torej nisi samo ti doma. Ogromno ljudi delamo in si dopusta ne moremo.privosciti. Le kako si ga bos, ce nekateri pri 30 letih delovne dobe nimamo minimalne place.

Iščem simpatično žensko do 46 let za prijeten klepet, občasno druženje, morje… Lahko si vezana.   [email protected]

Sva že dva. Jaz na dopustu že nisem bil skoraj 4 leta, zaradi  finančnih razlogov predvsem pa zaradi zdravstvenih razlogov.  Pa verjetno še dolgo ne bom. Zamotiš se z malimi stvarmi: knjige bereš, sprehodi v naravi, sestavljaj puzzle. Na koncu se sprijazniš.

Že nekaj let nisem bila na dopustu. Lahko bi sicer šla, si želim iti, ampak kamor grem, se takoj naveličam in si želim priti nazaj domov. Edino, kar si želim je: se naplavati.

Doma mi ni nikoli dolgčas. Dnevi mi zelo hitro minejo. Zamotim se z delom ali pa s kakšnimi telefonskimi klici. Imam ogromno znancev, prijateljev, sorodnikov, vsak dan koga pokličem, pa je. Lepo bodite in bodite srečni v tem, kar imate.

New Report

Close