Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vsi ste na hrbtu!!!

Vsi ste na hrbtu!!!

Zdaj,ko ste se najedli,ste vsi v horinzontali,ne????
Samo jaz iščem dokumentacijo za seminarski (dve) nalogi po celem spletu,pa nič pametnega ne najdem…..jeb…ti….sunce……končno je nehalo lit iz oblakov……..samo vse je mokro,ni šans da grem rolat,ali na Pohorje ali plezat…tako mi preostane samo,da se lotim delat dalje sem.nalogo….

Uživajte danes,jutri je spet pon…eh,potolažite se,da delate samo trei dne…hi hi hi…:-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči,lepotička naša….eh,uživaj,če moreš….jaz ziher ne 🙁
Sp

Eh, jaz sem že celo popoldne na riti in bulim v to kišto, v katero buliš tudi ti… No, nisem onlajn, samo nekej pišem…
Na hrbtu sem bla do enajste, tako da se res ne bi spodoblo bit še celo popoldne…

Zdej bi bil nekako cajt za zamenjat položaj… samo res ne vem, kako bi se dala, ker stat se mi glih ne da… ;)))

čauči, lep nedeljski večer…

Helči!
Obesi se z glavo navzdol.
Sp

nič ne ajamo…jaz sem se sprehajala cel popoldan, kljub tečnemu vremenu…
zdaj pa bluzim po netu

… ku smo mi smešni… hihihi

…pišiiii, pišiiiiiiiii,…. :))))))))))))

Pišitee :)) Pišimo:)
Pišejmo ;))

Jaz pa sem šel na sprehod po dežju, ja jaaa, pa to brez mareleee, jaa jaaaa :)))

kaj ti je lepo? :))))

uhaaaaaaa ti si norc!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sevedaaa, brez dežnika!!! :))

heheh še en norc…:))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oooo muca, kdo je norc, kdo bluzi,… ;)))))))

A si se pocrlkljala sama s seboj :))) Jaz sem seeeeee!!!!! iiiihhaaaa ;)))

Kje maš pa čebelco…aja,v deževnem vremenu ne vzletajo…sem pozabu!
Drž ga,stara kljuka!!!
Sp

:)))))))))

kdo je norc?

Poletka, a mava spet oblačno… ;))))

Veš kdo je bil norc za muco… mislm, de… Sprevržko, ki je svetoval Helki… z glavo navzdol :))))

Sprevržko, včasih poj še tko paše… hihi, saj veš ;)))))))))

Jasno???? :)))

ne ne ne..ti k se sprehajaš v dežju…in to brez marele..)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… no ja, smešni pa ste… na konc ste bli usi na riti ku jaz!

zdej zgleda, da pa ni nobenga več…

sprevržko: sem probala tvoj položaj, ma mi je vsa kri v glavo utekla in po celem telesu so mi začele mravlje laufat… brrrrrrrrrr…. sm se dala takoj nazaj dol… mislm, na rit…

razbojničk: hihi, a ti moker po dežku… hm hm… moker kot cucek mi se potem otresel v moji šukci, ane? ti lumpi ti… jaz sem pa prejle lizala banano, hihi… no, ne banano, sladoledk z okusom banane… ;)) njam njam… kdaj prideš lizat?

papa

jest pa ti pa židana marela..heheheh:)))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…jest pa ti, pa še en norc… hehe hehe

Je bil še en drug norc, saj vem ;)))

Ben, moker kot cucek ;))) hihi
Pridem več kasno… prec!!!

da te sliši SončeK,ti sčupa čupo!
Sp

Hehe, kje pa, ma kje paaaaaa… Sonči ni taka, hihi…
No, pravzaprav, zakaj pa? ;)) A zarad lizanja? Sej ona zdej liže tamdol… kaj če še mejt?

Papa

Pa res!sej maš prou!kej ji pej sfali?Neč!
A kissssssss!
Sp

Zakaj pa nisi užival…a se ni nobena ukvarjala s teboj….no,jaz tudi nisem…..če že hočeš vedet…pa sva oba neuživala!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close