Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vsi uživate

Vsi uživate

Tolko še jaz skupaj zaštrikam…pa saj te greš na pizzo,pa je vsem jasno….:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No ja,malo zategnjen pa sem!Samo nekaj sem jo prosil in sicer,da še nisem pripravljen od dojenčkov joka poslušat po hiši,ker bi se sam še rad malo razživel…
Sp

To bi ti pasalo,ha….lump….ne,tak je bla na CDju pa sem jo kar tak poslala…ogromno napak,lepotnih in osebnostnih….da ti to naštevam,ti bo vzelo teden dni življenja…brezveze….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja tko je:Če hoče tip zakšeftat z mano,naj se on potrudi,ker denar imam jaz,ne on.Ni več tam,kot je blo včasih,cele horde folka!Se kar bolj trudijo že!
Sp

to pa verjamem,…verjetno ji ni bilo ravno prijetno to slišat z očetovih ust…a je kakega dečka že domov pripeljala???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nič se ne boj za vzeto življenje.Me druge stvari bolj jebajo!
Je pa nekaj,da tipi,kot ti,ki priznajo,da neke napake imajo,sploh niso slabi ljudje!Hujši so tisti,ki zase trdijo,da so idealni…
Sp

Fu*ata od petka zvečer do nedelje popoldan,ko gresta vsak na svoj konec..:-))
Sp

ja,poznam kar nekaj takšnih….potrebno si je priznat nepoplnost,da postaneš boljši človek,ker te tako pač vzamejo takšnega kot si…. mi pa gredo na živce ljudje,ki imajo sebe za ideal in tako drugim vsiljujejo svoje vrednote….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

po razmišljanju sploh nisi tako mlada….
Sp

Ja tak je to s trgovino,vsi bi radi zaslužili,pa za to nič naredili…juga ima res to posebno prirejeno napakico….poleg zavidanja seveda…
Preberi novo temo…res moram iti…pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

To pa delajo zelo težke in komplicirane situacije v življenju,za seboj imam en res življenski pretres,od katerega še danes okrevam in verjetno bo vedno z menoj…a o tem bova jutri,če boš kaj na računalniku,OK!!!???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Poletkec…zakaj taka žalost…tukaj sem…ampak žal tebe ni in kje siiiiii????

Lep dan draga moja in nasmej se vsake toliko časa samo zame, boš???

Poljubček!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))
Sorry, na pir sva šla…mislim se je kar sam ponudil…prideš sem v računalniško sobo…rekel tak zdaj pa se obuj, pa greva nekam…
Te pa mi ni bilo treba 2x rečt…sem bila takoj perajt :)))))
Upam, da si se ti mela dobro…pa da si zažicala kakega fajn pubeca 😉

Sonček zdaj pa sem tukaj. Danes ima moja babica rojstni dan in bom celi dan pri njej. Tako, da se bom morala nasmejati, že zato, da bo ona vesela…
Počasi se bom odpravila proti Prekmurju…se beremo kaj zvečer ali pa jutri zjutraj(odvisno kdaj pridem domov)
Pa naj ti nedelja lepo in prijetno mine!

Papa in objem!

New Report

Close